Babil Dizi Oyuncularının Giydiği Elbise ve Kıyafetler

17.01.2020
1.187

Babil dizisinin oyuncuları hangi kıyafetleri giyiyor elbise marka ve modelleri nelerdir bu konuda merak eden ziyaretçilerimize Babil dizisindeki oyuncuların giymiş oldukları kıyafet marka ve modelleri fiyatları hakkında detaylı bilgiler vermek için bu sayfayı oluşturmuş bulunuyoruz.

Babil Dizi Oyuncularının Giydiği Elbise ve Kıyafetler

Babil dizisinde Eda’nın giydiği Gelinlik Ve AksesuarlarBabil dizisinde 23 Ekimde Eda’nın giydiği Gelinlik Ve Aksesuarlar merak edildi. Eda’nın giydiği gelinlik : Project Bridal

Babil dizisinde İlay'ın giydiği gelinlik Özlem SüerBabil dizisinde Birce Akalay – İlay’ın giydiği gelinlik Özlem Süer tasarımı çok şık görünüyor.

babil dizisi asli enver kiyafetleri

Babil dizisi Nihal’in Aslı Enver’in giydiği kazak: Mango fiyatı 800₺.  Nihal’in giydiği pantolon: Oxxo . Nihal’in Babil dizisinde giydiği ayakkabı: Adidas marka.

Babil dizisinde Nihal Aslı Enver'in giydiği elbiseBabil dizisinde Nihal karakterini canlandıran Aslı Enver’in giydiği elbise merak edildi. Aslı Enver’in giydiği elbise Atolyemariposa marka.

Babil Dizi Oyuncularının Giydiği Elbise ve Kıyafetler

Bu konumuzda Babil dizisinde oynayan oyuncuların bölümlerde giymiş oldukları farklı türdeki elbise ve kıyafetlerini sizlere tanıtarak hangi marka ve model olduğunu hangi mağazadan satın alınabileceğini ve fiyatı hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Babil dizisi İrfan Halit Ergenç’in giydiği elbise ve kıyafetler

Halit Ergenç Babil dizisinde İrfan rolünde oynayacak ve oldukça önemli bir karakter olarak dizinin en çok sahnesi olan oyuncusu olacak. Bu nedenle Babil dizisinde İrfan karakterinin giymiş olduğu kıyafetler takım elbise mont kaban kazak ayakkabı gözlük kullandığı araba gibi merak edilen her şeyi bizlere sorabilir Babil dizisinde Halit Ergenç’in oynamış olduğu İrfan karakterinin giymiş olduğu kıyafetleri takmış olduğu her türlü takıyı veya elbiseyi bizlere sorabilirsiniz.Babil Dizisi İrfan Giydiği Elbise ve Kıyafetler

Babil dizisi Ayşe Aslı Enver’in giydiği elbise ve kıyafetler

Babil dizisinde Ayşe karakterini canlandıran Aslı Enver dizide oyunculuğu ile ön plana çıkacak olan ve en merak edilen karakterlerden birisi olacak. Daha önce İstanbullu gelin dizisinde de en önemli başrol oyuncusu olan Aslı Enver Babil dizisindeki Ayşe karakterine tam oturmuş diyebiliriz. Babil dizisinde Ayşe rolünde izleyeceğimiz Aslı Enver’in giymiş olduğu kıyafetlerden en çok merak edilen ve markası ile modeli ile izleyicilerin en çok soracağı takı ve elbiseleri üzerinde taşıyan güzel oyuncu meraklı soruların odağında olacak. Babil dizinin yeni bölümlerinde Ayşe’nin giymiş olduğu kıyafetleri elbiseleri lütfen aşağıdaki yorum kısmından sorarak bizlerden öğreniniz.

Babil dizisi İlay Birce Akalay kıyafetleri elbiseleri hangi marka nereden?Babil oyuncu kıyafetleri

Babil dizisinde ilay karakterini canlandıracak olan güzel oyuncu Birce Akalay giymiş olduğu kıyafet ve elbiseler ile en çok merak edilen isimlerin başında geliyor. Daha önce katılmış olduğu güzellik yarışmasıyla adını duyuran televizyonda da yer Gök aşk ile başlayan dizi oyunculuğu son olarak Babil dizisindeki ilay karakteri ile devam ediyor. Babil dizisindeki ilay rolünü oynayan Birce Akalay’ın dizide giymiş olduğu elbiseler kıyafetler takmış olduğu çanta gözlük ve takılar oldukça merak edilirken sizlerden gelen soruları detaylı bir şekilde yanıtlayarak Babil dizisi ilay rolünün giydiği tüm elbiseleri ve kıyafetleri sizlere yazmaya çalışacağız.

Babil dizisi Eda Nur Fettahoğlu nun giydiği kıyafetler elbiselerBabil dizisi oyuncu elbise ve kıyafetleri

Babil dizisindeki başrol oyuncularından birisi olan Nur Fettahoğlu dizi de Eda karakterini canlandırıyor. Babil dizisinde Eda’nın giymiş olduğu elbiseler kıyafetler izleyicilerin merak konusu olurken Nur Fettahoğlu’nun takmış olduğu küpe kullanmış olduğu makyaj malzemeleri sürdüğü ruj giymiş olduğu kazak gömlek kaban ayakkabı çizme her türlü eşya izleyenler tarafından dikkatlice takip ediliyor ve Babil dizisindeki eda’nın giymiş olduğu tüm elbiseler ve kıyafetler merak konusu oluyor. Sizler de öğrenmek istediğiniz elbiseyi veya kıyafeti Babil dizisi Eda’nın bölümlerde giydiği elbiseyi rengi ile beraber yazarsanız yardımcı olmaya çalışacağız.

Babil dizisinde  Gizem Kala Nehir karakterini canlandırıyor, Nehirin dizide giymiş olduğu elbiseleri kıyafetleri merak edenler için yine bu sayfada sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Babil dizisinde nehir rolünün giymiş olduğu elbiseler kıyafetler hangi marka hangi model sizlere bu sayfada bilgi vermeye çalışacağız. Ayrıca Babil dizisinde Lesli Karavil canlandırmış olduğu Funda karakterinin her türlü takısı, giymiş olduğu kıyafetler ve elbiseleri merak edenler için Babil dizisi Funda’nın giydiği elbiseler kıyafetler başlığıyla sizlere duyuracağız.

Babil dizisi Egemen Ozan Güven’in giymiş olduğu kıyafetler marka ve modelleri

Babil dizisinin önemli oyuncularından bir diğeri de Ozan Güven. Ozan Güven Babil dizisinde Egemen karakteriyle karşımıza çıktı ve Egemen’in giymiş olduğu elbise ve kıyafetler Babil dizisini izleyenler tarafından merak edilmeye başlandı. Babil dizisinde Egemen’in takmış olduğu gözlük kullanmış olduğu araba giymiş olduğu takım elbise ceket kaban ayakkabı marka ve modeli sizler tarafından merak edilen her şeyi burada bilgilendirerek sizlere yazmaya çalışacağız.

Bu oyuncular dışında Babil dizisinde merak edeceğiniz her şeyi bizlere yazarak aşağıdaki yorum kısmından sorabilirsiniz. Babil dizisinde kullanılan arabalar dizinin çekim yerleri Babil dizisinin oyuncularının her türlü kıyafeti ile takıları makyaj malzemeleri velhasıl dizi ile ilgili her şeyi aklınıza takılan her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Sizlerden gelen sorulara en kısa zamanda cevap vermeye çalışacağız şimdilik iyi seyirler.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Beril dedi ki:

  Eda nin 20.bolumde ki peluş yeşil montun markası nedir .Arıyorum bulamıyorum

 2. Aylin dedi ki:

  Aslı Enver’in Babil finalde giydiği uzun hırka hangi marka?

 3. Esma dedi ki:

  Aslı enverin son bölümde giydiği çizgili sarı tişört markası nedir?

 4. Burcu sahin dedi ki:

  Egemenin son bölümde sattığı saatin markasi

 5. Nurhan toprak dedi ki:

  Birce akalay ın son bölümdekş zincir kolyelerin markası?? Teşekkürler

 6. Anonim dedi ki:

  Aslı Enverin 15. Bölümde giydiği mavi triko kazak ne marka

 7. Rukiye dedi ki:

  Suleymanin ilayi vurmaya gittiğinde ilayın kolundaki saat markası lutfennnn

 8. Anonim dedi ki:

  İlayin 10 bölümündeki kupesi

 9. Zübiş dedi ki:

  Aslı enverin 7.bölümde gece giydiği kiremit rengi elbise hangi markanın ?🌸

  1. Anonim dedi ki:

   Bugünkü değil mi ya. Ben de onu öğrenmeye geldim😄

 10. ZEYNEP dedi ki:

  Nur fettahoglu 6.bolum balık sırtı kaban markasi

  1. Ahmet dedi ki:

   Halit Ergenç in 15 bölümde giydiği çeker hangi marka acaba

 11. Ayşe dedi ki:

  Aslı Enverin 4.bölümde küpesini kaybettiğini söylediğinde giydiği açık pembe renkli kabanın markası nedir

 12. Deniz dedi ki:

  7 Subat aksami yayınlanan bölümündeki Birce akalay in giydigi siyah onu fermuarli elbisenin markası ne?

 13. Anonim dedi ki:

  Ayşenin siyah eteği

 14. Jale dedi ki:

  Asli Enverin Babil son bolumde giydigi kirmizi ceket elbise nereden?

 15. Pelin dedi ki:

  Aslı Enverin turuncu, kiremit renkli elbisesinin markası ve o elbiseyle birlikte kullandığı ruj markasını öğrenebilirmiyim?

 16. Anonim dedi ki:

  Son bölümde Aslı Enverin giydiği kiremit-turuncu renkteki elbisesinin markası ve sürdüğü rujun markası nedir?

 17. Mehmet dedi ki:

  İrfanın oğlu denizin 3.bölümde giydiği kareli gömlek ve kabanın markasını öğrenebilirmiyim

 18. Sevgi dedi ki:

  İlayın kırmızı gömleği ve siyah deri pantalonundaki markası nedir acaba ?

 19. Neslihan dedi ki:

  Ilay ın 2.bolum sonunda gıydıgı gömlegın markası ?

 20. Savana dedi ki:

  Birce Akalay ın 2.bölümdw giydiği deri ceketinin markası nedir

 21. Anonim dedi ki:

  Ozan güvenin taktığı gözük markası

 22. ESRA dedi ki:

  birce akalay(ilay)’ın gözlük markası nedir?

 23. Aylin Bayraklı dedi ki:

  Birce Akalay 2. Bölümde giydiği siyah deri alt tarafı uzun kumaş gibi olan kabanin markasi nedir?

 24. İbrahim Erişken dedi ki:

  Merhaba egemenin güneş gözlüğü ne marka modeli nedir nerede bulabilirim.

 25. ebubekir dedi ki:

  egemenin ayakkabılarına takıldım ya..ayakkabı modellerini paylaşabilirmisiniz

 26. Gül dedi ki:

  Babil dizisinde Birce Akalay’ın kullanmış olduğu çanta nerede bulabilirim, teşekkürler

 27. ÇINAR dedi ki:

  Merhaba
  Ozan güven nin babil dizisi frakmanında kullandıgı retro günes gözlüğünü nerde bulanilirim ?

  1. Esra dedi ki:

   Bende bu gözlüğü arıyorum bulabildiniz mi?

   1. hakan dedi ki:

    Eyepetizer marka ve pangozluk com adresinde