Babamın Kemanı Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu

Oyuncu seçimlerine ve set hazırlıklarına büyük bir hızla başlanmış olan Babamın Kemanı filmi seyircileri ile buluşmak için oldukça heyecanlı. Film severler Babamın Kemanı filminin oyuncularını büyük bir merakla araştırmaya başladı. Bizde bu konumuzda film severler adına Babamın Kemanı filminin oyuncularından detaylı bir şekilde bahsedip oyuncularımızı sizlere detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Babamın Kemanı Filmi Oyuncu Kadrosu

-Engin Altan Düzyatan
-Belçim Bilgin
-Selim Erdoğan
-Erdem Baş
-Yener Sezgin

Engin Altan Düzyatan

Babamın Kemanı Filmi Engin Altan DüzyatanEngin Altan Düzyatan, 26 Temmuz 1979 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. 1,86 boyundadır. Oyunculuk ve sunuculuk meslekleri ile yakından ilgilenen başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan, Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 1997 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. Bugüne kadar pek çok dizi, film ve tiyatro oyununda yer alan oyuncumuz başarısından dolayı da pek çok ödüle layık görülmüştür. Daha önceleri Romantik Komedi, Romantik Komedi 2, Bu İşte Bir Yalnızlık Var, Ve Panayır Köyden Gider, Dört Duvar Saraybosna ve Anadolu Kartalları gibi pek çok filmde yer almıştır. 2014 yılında ise Neslişah Alkoçlar ile evlenmiş ve bu evlilikten Emir Aras ve Alara isminde iki çocuğu dünyaya gelmiştir. Babamın Kemanı filminin de erkek başrol oyuncusudur.

Belçim Bilgin

Babamın Kemanı Filmi Belçim BilginBelçim Bilgin, 31 Ocak 1983 yılında Ankara’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümünde ise üniversite eğitimini tamamlamıştır. Lise yıllarında oyunculuğa ilgi duymaya başlamış olan Belçim Bilgin, ilerdeki hayatında da oyuncu olmayı seçmiş ve sektöre adım atmıştır. 2005 yılından bu yana pek çok dizi ve filmde yer alan başarılı oyuncumuz halen aktif olarak oyunculuğa devam etmektedir. En son karşımıza Menajerimi Ara dizisi ile karşımıza çıkan Belçim Belgin, bu sezonda ise Babamın Kemanı filmi ise seyircinin karşısına çıkacaktır. Babamın Kemanı filminin kadın baş rol oyuncusudur. Evliliğini 2006 yılında Yılmaz Erdoğan ile yapan güzel oyuncumuz anlaşamayıp 2018 yılında ayrılık kararı almıştır.

Selim Erdoğan

Babamın Kemanı Filmi Selim ErdoğanSelim Erdoğan, 1 Nisan 1972 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1995 yılında bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. Daha önce Çiçek Taksi, Eşkıya, Dilber, Fasulye, Tatlı Hayat, Azad, Yarım Elma, Alacakaranlık, Duvara Karşı, Ulan İstanbul, Bir Sevda İşi, Eve Dönüş, Son Takla, Öyle Ya da Böyle, Hanım Köylü, İçerde gibi yapımlar ile karşımıza çıkmıştır. En son karşımıza 2017 yılında yer almış olduğu Meryem dizisindeki Cemal polis karakteri ile çıkmıştır. Oyunculuk yeteneğinden dolayı Umut Veren Yeni Erkek oyuncu ödülüne 2000 yılında layık görülmüştür. Yeni sezonda ise karşımıza Babamın Kemanı filmi ile çıkacaktır.

Erdem Baş

Babamin Kemani Filmi Erdem BasErdem Baş, 1 Ocak 1978 yılında Ordu’da dünyaya gelmiştir. Aktif olarak tiyatro, dizi ve sinema oyunculuğu ile ilgilenmektedir. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünde üniversite eğitimini tamamlamıştır. Oyunculuk kariyerine 1999 yılında başlamış ve büyük bir hızla kariyerinde yükselmeye devam ettirmiştir. Daha önce Seksenler, Organize İşler 2, Hangimiz Sevmedik, Ali Ayşe’yi Seviyor, Papatyam, Derman, Oyun Bitti, Organize İşler, Çocuklar Duymasın, Zor Baba gibi yapımlarda yer almıştır. En son karşımıza 2020 yılında yer almış olduğu Ev Yapımı dizisi ile çıkarken günümüzde ise Babamın Kemanı filmindeki karakteri ile gündeme gelmektedir.

Yener Sezgin

Babamın Kemanı Filmi Yener SezginYener Sezgin, 2 Mayıs 1971 yılında Almanya’da doğmuştur. Devlet tiyatrolarında halen yer almaya devam eden Yener Sezgin, daha önce Arka Sokaklar, Gece Gündüz, Sırlar Dünyası, Üvey Baba, Küçük Kıyamet, Sakarya Fırat, Payitaht Abdülhamit ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi pek çok dizide yer almıştır. 2021 yılında ise Babamın Kemanı filmi ile karşımıza çıkacaktır ancak hayat vereceği karakterin ismi net bir şekilde ifade edilmemiştir.

Bu konumuzda da sizlere Babamın Kemanın filminde yer alacak olan oyuncularımızdan bahsetmek istedik. Sizlerin de oyuncularımız ve Babamın Kemanı filmi hakkındaki görüş, düşünce, yorum ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Babamın Kemanı Filmi Oyuncu Kadrosu Konusunda yazacaklarımız bu kadar. Yeni 2021 Dizileri filmleri

Etiketler