Babam ile Sosyal Mesafe Dizisi Oyuncuları Kimler?

Yılmaz Erdoğan imzalı yeni bir dizi geliyor. Babam ile Sosyal Mesafe Dizisi Oyuncuları hakkında bilgiler burada sizlere sunulacak. BKM yapım tarafından hazırlanacak olan yeni dizi için oyuncu seçmeleri devam ediyor. Bir baba ile küs olan oğlunun sokağa çıkma yasağı ile birlikte yaşamak zorunda kalmasının hikayesi anlatılacak Babam ile Sosyal Mesafe Dizisinde..

Babam ile Sosyal Mesafe Dizisi Oyuncuları Kimler?

Babam ile Sosyal Mesafe isimli dizide baba karakterini Yılmaz Erdoğan canlandıracak. Oğlunu ise Bkm mutfak oyuncularından birisinin canlandırması bekleniyor. Babam ile Sosyal Mesafe Dizisi Kanal D de ekrana gelecek. Babam ile Sosyal Mesafe Ramazan bayramı sonrasında ekrana gelmeye başlayacak. Yılmaz Erdoğan komedi tarzındaki yeni dizide izleyenleri koronavirüs ile güldürecek.

Babam ile Sosyal Mesafe dizisi oyuncuları kimlerBabam ile Sosyal Mesafe Dizisi Konusu Nedir?

Babam ile Sosyal Mesafe adlı dizinin konusu özeti şöyle: 50 yaşındaki bir adam eşiyle tartışır ve oğlunun evine gider. Ancak bu gidiş uzun süre onunla yaşamak zorunda kaldığı bir kabusa döner. Gittiği gün korona virüs nedeniyle karantina tedbirleri alınır ve sokağa çıkma yasağı ilan edilir. Baba ve arasının limoni olduğu oğlu aynı evi uzun süre paylaşmak zorunda kalır. Bu süreçte komik olaylar dizinin ana konusu olacak.

Yılmaz Erdoğan Babam ile Sosyal Mesafe adlı dizide ‘Baba’ karakterini canlandıracak. Oğlu rolünde kendisine eşlik edecek oyuncu BKM mutfak oyuncularından birisi olacak. Babam ile Sosyal Mesafe Dizisi Oyuncuları belli oldukça sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Etiketler