Babam ile Sosyal Mesafe Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Babam ile Sosyal Mesafe Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu… Karantina günlerinde diziler yayınlanmadığı için alternatif dizi ve programlar yapılıyor. Yılmaz Erdoğan’da bu duruma sessiz kalmadı ve Çok Güzel Hareketler 2 programı yayınlanmadığı için yeni bir dizi ile seyirci karşısına çıkmayı planlıyor. Yılmaz Erdoğan’ın kendisinin de rol alacağı yeni dizisi Babam ile Sosyal Mesafe oyuncu kadrosu bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Babam ile Sosyal Mesafe dizisi oyuncu kadrosunda kimler olacak? Karakterleri konusu nasıl ilerleyecek? Babam ile Sosyal Mesafe dizisinin başrol erkek oyuncusu Yılmaz Erdoğan. Yılmaz Erdoğan muhtemelen dizi de baba rolünde olacaktır. Bir de kendisine evlat rolünde birisi lazım. Babam ile Sosyal Mesafe dizisinde çocuk rolünde olacak oyuncu sizce kim olabilir. Babam ile Sosyal Mesafe dizisi çocuk rolünde olacak olan oyuncu BKM ekibinden seçilecektir.babam ile sosyal mesafe dizisi oyuncuları

Çok Güzel Hareketler 2 oyuncuları arasında seçilecek oyuncu kadrosunda yer alacak oyuncuların bilgilerini konumuza ekleyeceğiz. Bu karantina dönemlerinde sosyal mesafenin önemi üzerinde duruluyor. Babam ile Sosyal Mesafe dizisinde yer alan oyuncularla karantina günleri anlatılacak.  Babam ile Sosyal Mesafe dizisinde Yılmaz Erdoğan’ın eşi ve oğlu için oyuncu arayışları devam ediyor. Babam ile Sosyal Mesafe dizisi oyuncu kadrosu belli olduğunda konumuza ekleyeceğiz. Babam ile Sosyal Mesafe dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yılmaz Erdoğan babam ile sosyal mesafe dizisi

Babam ile Sosyal Mesafe Dizisi Konusu;

Babam ile Sosyal Mesafe dizisinin konusu açıklandı. Yılmaz Erdoğan dizi de 50li yaşlarda bir babayı canlandıracak. Baba o gün eşi ile tartışır ve evi terkeder. Babanın gideceği bir tek kapı vardır o da oğlu. Ancak oğlu ile arası çokta iyi değildir. Ama gidecek başka bir yeri yoktur. Mecburen oğlunun evine gider ancak şans odur ki gittiği gün karantina tedbirleri gereği sokağa çıkma yasağı ilan edilir. Baba da oğlu da bu durumdan hiç memnun kalmasalarda aynı evde yaşamaya mahkum olurlar. Baba ve oğul arasında sosyal mesafe kurallarına da dikkat edilerek neler yaşanacak? Aynı evin içinde iki kişinin oynayacağı dizi nasıl seyredecek merak ediliyor.  Sizce eğlenceli bir dizi olur mu yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler