Babam ile Sosyal Mesafe Dizi Oyuncuları (Yılmaz Erdoğan)

Uzun süredir sessizliğini koruyan ve korona virüs nedeniyle Çok Güzel Hareketler 2 programına ara veren Yılmaz Erdoğan’dan yeni bir dizi müjdesi geldi. Yılmaz Erdoğan yeni dizisi Babam ile Sosyal Mesafe ile dönüyor. Uzun süredir sessiz olan oyuncu evde çıkma yasaklarının devam ettiği süreçte boş durmadı ve gündemle ilgili bir dizi hazırlığını paylaştı.

Babam ile Sosyal Mesafe Dizisi Oyuncuları

Babam ile Sosyal Mesafe isimli yeni dizinin oyuncularından başrolü Yılmaz Erdoğan üstenecek. BKM yapımdan bir çok oyuncunun da dizide yer alacağı kesin. Ancak oyuncu isimleri henüz paylaşılmadı. Bilgiler geldikçe ve Babam ile Sosyal Mesafe konusunda çekimler başladıkça sizlere detayları sunacağız burada. Şimdi kısaca Babam ile Sosyal Mesafe dizisinin bilgilerini paylaşalım.Babam ile Sosyal Mesafe dizisi oyuncu kadrosu

Hazırladığı diziler ve filmler ile her dönem ilgi odağı olan Yılmaz Erdoğan’dan yeni dizi sürprizi geldi. Oyuncu ülkemiz ve tüm dünyada etkisini sürdüren Koronavirüs günlerinin en popüler sözlerinden biri olan ‘sosyal mesafe’ üzerine bir dizi hazırladığını duyurdu. Babam ile Sosyal Mesafe dizisinin ilk bölümü için hazırlıklar başladı. Senaryosu hazırlandı. Babam ile Sosyal Mesafe dizisinin yapımcılığını ise BKM üstleniyor.Babam ile Sosyal Mesafe dizisi bilgileri

Yılmaz Erdoğan

Yılmaz Erdoğan, 4 Kasım 1967 tarihinde Hakkari’de doğmuş, ilk ve ortaokulu burada tamamladıktan sonra liseyi Ankara Aydınlıkevler Lisesi’nde bitirmiştir. Üniversiteye ise İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nde başlamış ancak yarıda bırakmıştır. Oyunculuğa olan merakıyla Ferhan Şensoy’un Nöbetçi Tiyatrosuna dahil oldu. Sonra bir çok dizi ve program yazan Yılmaz Erdoğan Bir Demet Tiyatro dizisindeki Mükremin Çıtır karakteriyle meşhur olmuştur. Vizontele ve Organize İşler gibi pek çok unutulmaz yapıma imza atan Yılmaz Erdoğan son olarak Babam ile Sosyal Mesafe dizisinin hazırlıklarına başladı.

Bkm Oyuncuları

Yılmaz Erdoğan ile birlikte Babam ile Sosyal Mesafe dizisinde Bkm oyuncularının da yer alacağı kesinleşti. Ancak şimdilik detaylı isimlerini buraya yazamıyoruz. Babam ile Sosyal Mesafe dizisi oyuncu kadrosuna yeni gelen oyuncuları buraya eklemeye devam edeceğiz.

Babam ile Sosyal Mesafe dizisi oyuncularıBabam ile Sosyal Mesafe Hangi Kanalda Ne Zaman başlayacak?

Babam ile Sosyal Mesafe dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak sorusuna da hemen yanıt verelim. Çok Güzel Hareketler 2 programını da yayınlayan Kanal D Babam ile Sosyal Mesafe dizisini yayınlayacak. Babam ile Sosyal Mesafe dizisi Mayıs ayı sonuna doğru başlayacak. Dizinin tanıtım fragmanı çıkınca buraya ekleyecek.

Etiketler