Babam Çok Değişti Yağmur (Eslem Akar) Kimdir?

Babam Çok Değişti Yağmur Kimdir Karakteri.. Babam Çok Değişti dizisi 3 Aralık perşembe akşamından itibaren Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Babam Çok Değişti dizisi oyuncu kadrosuna yeni dahil olan Eslem Akar kimdir? Eslem Akar’ın canlandırdığı Yağmur karakteri rolü bilgilerini konumuza ekleyeceğiz. Babam Çok Değişti dizisinde Yağmur karakterini Bahar Şahin canlandırırken oyuncunun koronavirüs olması sebebiyle diziden ayrılarak yerine Eslem Akar dahil oldu.

iyi aile babasi yagmur pamuk kimdir

Babam Çok Değişti Yağmur Kimdir?

Süreç filmin yapımcılığını üstlendiği Babam Çok Değişti dizisinin yönetmenliğini Hakan Algül yaparken, oyuncu kadrosunda Salih Kalyon, Çağlar Çorumlu, Melek Baykal, Şebnem Bozoklu, Timur Acar, Bahar Süer, Berke Üsdiken, Ecrin Su Çoban Berat Efe Parlar, Beste Bereket ve Rukan Demir yer alıyor. Ailesine ama özellikle annesine düşkün olan Mehmet Ali karakterinin eşi ve annesi arasında kalış hikayesinin anlatılacağı ve komik anlara sahne olan yeni komedi dizisi Babam Çok Değişti 3 Aralık Perşembe günü Kanal D ekranlarında başlıyor.

Babam Çok Değişti oyuncu kadrosunda yer alan Bahar Şahin’in koronavirüse yakalanmasının ardından diziden ayrılması üzerine dizinin kadrosuna Eslem Akar dahil oldu.  Eslem Akar Bahar Şahin’in canlandırdığı Yağmur karakterini oynayacak. Yağmur kimdir? Yağmur karakteri bilgilerini konumuza ekleyeceğiz.

iyi aile babasi dizisi bahar sahinin yerine yeni yagmur geldi

Babam Çok Değişti Yağmur Karakteri Rolü;

Babam Çok Değişti dizisinde Yağmur güzel bir genç kızdır. Temiz kalpli ailesine düşkün psikoloji son sınıf öğrencisidir. Babam Çok Değişti dizisinde rol alacak olan Eslem Akar daha önce Güvercin dizisinde de Berke Üsdiken ile partner olmuştu. Dizi gereği ikinci defa sevgili olan Berke Üsdiken ile Eslem Akar yeni dizisi Babam Çok Değişti de başarılı performans sergileyecektir.  Yağmur Emre ile sevgilisidir ve babasının kötü davranmasından şikayetçidir.

Eslem Akar kimdir? Babam Çok Değişti Yağmur

1998 İstanbul doğumlu olan oyuncu Eslem Akar Bahçeşehir Üniversitesi mimarlık fakültesi öğrencisidir. İlk kez 2011 yılında Sen de Gitme dizisinde canlandırdığı Elif karakteri ile tanınmıştır. Ardından Avlu dizisinde Ecem karakteri ile yıldızı parlamıştır. Eslem Akar 4N1K, Tek Yürek, Güvercin ve Aile Şirketi dizi filmlerinde de rol almıştır. Eslem Akar şimdi de Babam Çok Değişti dizisinde Yağmur Pamuk karakterini canlandıracak. Eslem Akar instagram hesabı https://www.instagram.com/eslemakar/

iyi aile babasi dizisi Yagmur kimdir yeni yapmur

Eslem Akar’ın Rol Aldığı Dizi Filmler;
2011- Sende Gitme- Elif,
2018- Avlu- Ecem,
2018- 4N1K- Ece,
2019- Tek Yürek- Deniz,
2019- Güvercin- Nefise,
2020- Aile Şirketi- Bade rollerini canlandırdı.

Babam Çok Değişti dizisinden koronavirüs sebebiyle ayrılan Bahar Şahin’in yerine Eslem akar’ın diziye dahil olması sizce doğru bir karar mı? Yağmur Pamuk karakterini nasıl buldunuz? Babam Çok Değişti ve Yağmur karakteri hakkında  yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Etiketler