Babam Çok Değişti Nerede Çekiliyor, Apartman Neresi Hangi Mahalle?

Kanal D ekranlarında 7 Ocak 2021 perşembe günü yeni yılın ilk bölümü ile ekrana gelen komedi dizisi Babam Çok Değişti nerede çekiliyor, hangi mekanlar kullanılıyor, dizinin çekimlerinin yapıldığı apartman, okul, diş kliniği nerede gibi merak edilen sorulara bu sayfada yanıt vereceğiz. Uzun süredir ülkemizde komedi dizisi çekilmiyordu. Babam Çok Değişti bu açıdan bir boşluğu doldurduğu gibi izleyicilerin nerede çekildiğini merak ettikleri bir dizi haline geldi. Biz de Babam Çok Değişti nerede çekiliyor, apartman neresi hangi mahalle? gibi sorulara bu sayfada yanıt vereceğiz. iyi aile babasi dizisi cekim yerleri evi apartmani

Babam Çok Değişti Nerede Çekiliyor?

Babam Çok Değişti dizisinin çekildiği yer İstanbul ilimiz. İstanbul’da bu tarz dizilerinin çekildiği Beykoz ilçesinde bulunuyor. Beykoz ilçesinde bulunan eski kundura fabrikası son dönemde dizi ve filmler için bir plato haline getirildi. Babam Çok Değişti dizisinin çekildiği yerde Beykoz ilçesinde bulunan bu dizi film platosu. Babam Çok Değişti dizisi bu evlerden birinde çekiliyor. Babam Çok Değişti dizisinde başrolde oynayan Çağlar Çorumlu’nun Mehmet Ali karakteri ile diş doktorluğu yaptığı klinik nerede bu da izleyicilerin merak ettiği konulardan birisi.

iyi aile babasi dizisi cekildiyi aile babasi dizisi cekildigi apartman neresiigi apartman neresi

Babam Çok Değişti Diş Doktoru Mehmet Ali’nin Kliniği Nerede?

Çağlar Çorumlu Babam Çok Değişti dizisinde bir diş doktorunu canlandırıyor. Mehmet Ali adındaki diş doktorunun bulunduğu özel klinik nerede, hangi semtte mahallede merak edildi. Elbette bu tarz soruları en iyi İstanbul’da yaşayanlar bilir. Biz de dizioyuncu.com olarak Babam Çok Değişti dizisinde diş doktoru olan Mehmet Ali’nin kliniği nerede, hangi semtte İstanbul’un neresinde sorularına bu mahalleyi bilen ziyaretçilerimiz den cevap bekliyoruz.

iyi aile babasi dis klinigi neree

Babam Çok Değişti Dizisi Rıfkı ve Ayfer’in Okulun Adı Ne Adresi?

Babam Çok Değişti dizisinde yer alan Rıfkı ve Ayfer aynı okulda çalışan iki öğretmendir. Özel okulda çalışan Timur Beden Eğitimi öğretmeniyken Ayfer İngilizce öğretmenidir. Rıfkı ve Ayfer’in çalıştığı okulun adı ne? Rıfkı’nın okulu İstanbul’un neresinde? Okulun gerçekteki adı nedir? Araştırıp adres bilgilerini konumuza ekleyeceğiz.

iyi aile babasi dizisi nerede cekiliyor okul neress

Babam Çok Değişti Nerede Çekiliyor, Ev Apartman Neresi Hangi Mahalle?

Babam Çok Değişti dizisinin çekim yerlerine dizinin setinin nerede kurulu olduğunu sizlere detaylı bir şekilde sayfamızda yazacağız. Sizler de Babam Çok Değişti dizisi nerede çekiliyor, Babam Çok Değişti dizisinin çekildiği apartman, diş kliniği nerede hangi mekanlarda?

iyi aile babasi dizisi hangi restoranda cekildi

Babam Çok Değişti dizisi çekimleri yapılıyor gibi sorulara yanıtlarınız varsa lütfen aşağıya detaylı bir şekilde yazınız. Babam Çok Değişti dizisinin oyuncu kadrosu hakkında merak ettiklerinizi konumuz dan takip edebilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi seyirler diliyoruz.

iyi aile babasi cekildigi cafe neresi

Etiketler