Babam Çok Değişti Neden Bitti Final Oldu? Tekrar Başlayacak mı?

22.01.2021
353

Bu konumuzda sizlere Perşembe günleri Kanal D’de ekranlara gelen Babam Çok Değişti dizisinin neden finale gittiğini, dizinin final tarihinin belli olup olmadığını açıklayacağız. Süreç Film imzalı dizi yayın hayatına İyi Aile Babası ismi ile başlamıştı, ancak dizi beklenen reytingleri alamayınca, yapımcılar dizinin ismini değiştirmiş ve izleyicilerin dikkatini çekerek reytinglerin yükselebileceğini söylemişti. Ancak dizinin yeni ismi de reytinglere pek etki etmedi. Belirli bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran diziyi, bu kitle devam ettirmeye yetecek mi işte bunu sizlere açıklayacağız ve Babam Çok Değişti dizisi 2 sezonda devam edecek mi? Dizi final mi, sezon finali mi yapacak? Final tarihi belli oldu mu? Tekrar başlayacak mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Babam Çok Değişti Dizisi 2. Sezonda Devam Edecek Mi?

Başrolünde Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon ve Timur Acar’ın yer aldığı dizi bu sezon Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşmuştu. Ancak dizi ilk bölümünden itibaren reyting sıralamasında bir türlü yükselişe geçememiştir. Yapımcılar bunun üzerine dizinin adını değişmiş ve izleyicilerin dikkatini çekerek reytinglerin artmasını planlamıştı, ancak bu durumda işe yaramadı ve dizinin aldığı reytingler diziyi devam ettirmeye yetmedi. Yani dizinin 2. sezonu olamayacaktır.

Babam Çok Değişti Dizisi 2021-2022 Yeni Sezonda Olacak Mı?

Babam Çok Değişti Neden Bitti Final OlduBelirli bir izleyici kitlesine ulaşan dizinin, aldığı reytinglerle ne yazık ki yüzü gülmemiştir. Diziyi severek izleyen belirli bir kitle olsada bu kitle diziyi devam ettirmeye yetemeyecek kadar azdır. Hakan Algül’ün yönetmenliğini üstlendiği dizide, oldukça güçlü isimler vardır fakat Perşembe günü Babam Çok Değişti dizisine rakip olarak oldukça iddialı dizilerin olmasından dolayı dizi bir türlü yükselişe geçememiştir bundan dolayı dizinin finali yakındır ve 2021-2022 sezonlarında dizi ekranlarda ne yazık ki olamayacaktır.

Babam Çok Değişti Dizisi Bitecek Mi?

Senaryosunu Birol Güven’in kaleme aldığı dizi ne yazık ki aldığı reytinglerden dolayı yükselişe geçmeyi bir türlü başaramamıştır. Dizide oldukça güçlü isimlerin yer almasına rağmen bir türlü adını duyuramayan dizi ne yazık ki erken finale gitmek zorunda kalmıştır ve önümüzde ki sezon ekranlarda olamayacaktır. Komedi türündeki dizi belirli bir kitleye kendini sevdirmeyi başarmıştır ancak bu kitle diziyi devam ettiremeyecek kadar azdır ve dizi önümüzde ki günlerde final yapacaktır.

Babam Çok Değişti Dizisi Final Mi Yapacak?

Kanal D’de ekranlara gelen dizi, anlattığı eğlenceli hikayesiyle ve tam bir aile dizisi olmasından dolayı belli bir kitleye kendini çok sevdirmiştir. Bu kitle ne kadar diziyi ilgi ve merakla izlese de diziyi devam ettirmeye yetemeyecek kadar azdır. İlk bölümünden beri aldığı reytinglerle bir türlü yüzü gülmeyen dizi ne yazık ki erken finale gitmek zorunda kalmıştır. Dizinin ismi ve senaristinin de değiştirilmesi ne yazık ki reytinglere etki etmemiştir. Babam Çok Değişti dizisi önümüzde ki günlerde final yaparak ekranlara veda edecektir.

Babam Çok Değişti Dizisi Final Mi, Sezon Finali Mi Yapacak ?

3 Aralık 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan dizide, Çağlar Çorumlu, Beste Bereket, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Eslem Akar, Salih Kalyon, Timur Acar, Ayhan Taş gibi başarılı isimler yer almaktaydı. Oldukça usta isimlerin yer almasına rağmen bir türlü yükselişe geçemeyen dizi erken finale giderek bu sezon ekranlara kesin olarak veda edecektir. Daha önce İyi Aile Babası olarak Kanal D’de yayınlanan dizi bu sezon ne yazık ki sezon finali yapmayacak ve önümüzde ki günlerde final yaparak bitecektir.

Babam Çok Değişti Dizisi Final Tarihi Belli Mi?

Aldığı reytinglerle bir türlü yükselişe geçemeyen dizi, ismini ve senaristini değiştirmiş olsa da bu durum ne yazık ki etki etmemiş ve dizi erken finale gitmek zorunda kalmıştır. Dizide oldukça güçlü isimlerin yer almasına rağmen bir türü yüzü gülmemiştir. Oyuncuların büyük umutlarla başladığı dizi önümüzdeki sezon kesin olarak ekranlarda olamayacaktır ve dizinin final tarihide kesinleşmiştir. Perşembe günleri Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan dizi 8. bölümünde final yaparak ekranlara veda edecektir.

Babam Çok Değişti Dizisi Tekrar Başlayacak Mı?

Oldukça güçlü isimlerin yer aldığı dizi, yukarda açıkladığımız gibi 8. bölümünde final yaparak ekranlara veda edecektir. Dizinin erken finale gitme sebebi ise aldığı reytinglerdir. Belirli bir kitleye ulaşan dizinin izleyicileri bu duruma oldukça üzülmüş ve dizinin bitmemesini istemiştir. Fakat bir türlü yükselişe geçemeyen ve reyting sıralamasında sürekli aşağılarda olan dizi finale gitmek zorunda kalmıştır. Bunun üzerine dizinin sevenleri, dizinin tekrar başlayıp başlayacağını merak etmiştir, fakat dizi 8. bölümünde ekranlara veda edecek ve tekrar başlamayacaktır.

Bu konumuzda sizlere Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan Babam Çok Değişti dizisinin final yapıp yapmayacağından, dizinin ne zaman final yapacağından ve tekrar başlayıp başlamayacağından bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Babam Çok Değişti Neden Bitti Final Oldu konusunda sizler de yorumlarınızı aşağı yazın lütfen.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Dilek dedi ki:

  Asıl salakların izlediği dizi Bir zamanlar Çukurova final olmalıydı. Babam çok değişti çok güzel bir diziydi

 2. Erdal dedi ki:

  Bence dizi her çocuklu ve işi yeride bir ailenin fazla abartıya gitmeden başından gecen serüvenleri çıplak bir dille anlatan keyifle izlenen bir dizi .
  En önemliside her ailenin kendini bu dizi içinde bulmasıdır ben devamı olsa daha iyi dir finale gitmesinden yana değilim .

 3. Anonim dedi ki:

  Melek baykalı çok severdim onun başörtülü lerle yaptığı terbiyesizliği af edemiyoz çağlar çorumlu Ezgi mola aileside Türkan hanım olsa o dizinin müptelası oluruz