Babam Çok Değişti Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

30.12.2020
654

Bu konumuzda sizlere 7 Ocakta izleyicilerle buluşacak olan Babam Çok Değişti dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıtacağız. İyi Aile Babası dizisi son dakika bir değişikliğe gitti ve dizinin adını Babam Çok Değişti olarak değiştirdi. Dizi 7 Ocakta yeni ismiyle yayın hayatına başlayacak. Perşembe günleri Kanal D de yayınlanan dizinin yapımcılığını Süreç Film üstlenirken, yönetmenliğini Hakan Algül üstlenmiştir. Dizinin başrollerinde Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon ve Timur Acar gibi başarılı isimler yer almaktadır. Bizde sizlere sevilen dizinin oyuncu kadrosunu ve karakterlerini yakından tanıtacağız.

iyi aile babasi dizisi oyuncu kadrosu resimleri

Babam Çok Değişti dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

Mehmet Ali Pamuk (Çağlar Çorumlu)
Aslı Pamuk (Şebnem Bozoklu)
Arife Pamuk (Melek Baykal)
Kerami Pamuk (Salih Kalyon)
Rıfkı Pamuk (Timur Acar)
Hulusi (Ayhan Taş)
Vedat Hoca (Yılmaz Gruda)
Ayfer (Bahar Süer)
Emre Güney (Berke Üsdiken)
Damla Pamuk (Ecrin Su Çoban)
Yağmur Pamuk (Eslem Akar)
Oğulcan Pamuk (Berat Efe Parlar)
Aydan Hemşire (Beste Bereket)
Çilem Hemşire (Rukan Demir)
Naz Elmas (Deniz)
caglar corumlu babam cok degisti

Çağlar Çorumlu-Mehmet Ali

Başarılı oyuncu 4 Aralık 1977 yılında Merzifon da dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümünden mezun olan oyuncu,Eskişehir’de yaşadığı yıllarda, okuduğu üniversitenin tiyatro kulübüne katılmıştır. Mezun olduktan sonra tiyatro eğitimi almak için Istanbul’a giden oyuncu “MSM ACTOR STUDIO”da tiyatro eğitimi almıştır. Başarılı oyuncu eğitimini alır almaz birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2000 yılında geçen oyuncu, Ruhsar Baha projesinde yeteneğiyle dikkat çekmeyi başarmıştır ve aynı yıl Yedi Numara dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Birçok projede yer alan oyuncumuz 2013 yılından günümüze kadar Güldür Güldür ekibinin kadrosundadır ve orda hayat verdiği Şevket karakteri ile adını tüm ülkeye duyurmuştur. Daha çok komedi ile ilgilenen oyuncu Babam Çok Değişti dizisinde başrol olarak yer almaktadır. Dizide Pamuk ailesinin babasıdır ve Mehmet Ali doktordur, kendine özel kliniği vardır.

sebnem bozoklu babam cok degisti

Şebnem Bozoklu-Aslı

25 Ağustos 1979 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Üniversite bittikten sonra 2001 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Bölümü’ne başlayan oyuncu burada da oyunculuk eğitimi almış ve mezun olmuştur. Hem tiyatro yapan hemde yönetmenliğini üstlenen oyuncu hâlâ aktif olarak tiyatro ile uğraşmaktadır. Başarılı oyuncu aynı zamanda seslendirme de yapmaktadır. Bu zamana kadar birçok projede yer alan oyuncu Ulan Istanbul dizisinde hayat verdiği Yaren karakteri sayesinde kariyerinde ki çıkışı yakalamıştır. Birçok kategoride ödüllerde alan oyuncu, Babam Çok Değişti dizisinde başrol olarak yer almaktadır. Dizide Mehmet Ali’nin eşi Aslı karakterine hayat vermektedir.

iyi aile babasi dizisi melek baykal salih kalyon

Melek Baykal-Arife

7 Ağustos 1954 yılında dünyaya gelen oyuncu, 1973 yılında tiyarotya başlamıştır. Uzun yıllar Ankara Devlet Tiyatrosunda çalışan oyuncu daha sonra İstanbul da bulunan ve birçok başarılı oyuncunun yer aldığı Tiyatrokare ekibine dahil olmuştur ve hâlâ aktif olarak tiyatro yapmaktadır. Kamera karısına 1993 yılında geçen oyuncu Ferhunde Hanımlar dizisinde yaklaşık 7 sezon Neriman karakterine hayat vermiştir. Canlandırdı ilk karakter ile adından sıkça söz ettirmiştir. Türk Malı,Görgüsüzler gibi başarılı dizilerde rol alan oyuncu, bir döneme damga vuran Cennet Mahallesi dizisinde hayat verdiği Pembe karakteri sayesinde ününe ün katmıştır. Şimdi ise Babam Çok Değişti dizisinde Mehmet Ali’nin annesi Arife karakterine hayat verecektir. Arife Mehmet Ali’ye çok düşkündür ve onu kimseyle paylaşmak istemez.

iyi aile babasi dizisi kerami kimdir

Salih Kalyon-Kerami

74 yaşındaki oyuncu 1946 yılında Ağrı da dünyaya gelmiştir. Aslen Trabzonlu olan usta oyuncu, Ortaöğrenim mezunudur. Tiyatro ile 1964 yılında tanışan oyuncu, sadece tiyatrolarda oynamamış senaryoda yazmıştır. Ankara Sanat Tiyatrosunda ve BKM de birçok oyunda yer almıştır. Kamera karısına ilk defa 1977 yılında Güneşli Bataklık filmiyle geçen oyuncu Babam Çok Değişti dizisinde Kerami karakterine hayat vermektedir.

timur acar babam cok degisti

Timur Acar-Rıfkı

Başarılı oyuncu 22 Aralık 1979 yılında Sakarya da dünyaya gelmiştir. 9 Eylül Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi alan oyuncumuz, Moda Sahnesi’nin kurucuları arasındadır. Birçok tiyatro oyununda yer alan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2007 yılında Kurşun Yarası dizisiyle geçmiştir. Bebek İşi,Kertenkele,Leyla İle Mecnun gibi başarılı dizilerde rol alan oyuncu kariyerinde ki çıkışı Akasya Durağı dizisinde hayat verdiği Arif Keser karakteri sayesinde yakalamıştır. 2016 yılında kendi gibi oyuncu Eda Özerkan ile dünya evine giren oyuncunun 1 kızı vardır. Başarılı oyuncu Babam Çok Değişti dizisinde Mehmet Ali’nin kardeşi Rıfkı karakterine hayat vermektedir.

ayhan tas babam cok degisti

Ayhan Taş-Hulusi

25 Haziran 1971 yılında dünyaya gelen oyuncu, 1997 yılında tiyatro ile tanışmıştır ve Arayış Tiyatro Topluluğunda ki oyunlarda yer almış ve tiyatro yönetmenliği yapmıştır. Başarılı oyuncu aynı zamanda 1993-1995 yılları arasında Edirne Dost FM’de radyo programcılığı ve sunuculuğu yapmıştır. Kamera karısına ilk defa 2009 yılında geçen oyuncu 7 Avlu filminde Tahir karakterine hayat vermiştir. Kardeş Payı,İşler Güçler gibi başarılı dizilerde rol alan oyuncu Babam Çok Değişti dizisinde Hulusi karakterine hayat vermektedir.

babam cok degisti yilmaz gruda

Yılmaz Gruda-Vedat Hoca

90 yaşındaki usta oyuncu 14 Temmuz 1930 yılında dünyaya gelmiştir. Aynı zamanda şiirde yazan oyuncumuzun onlarca kitabı vardır. Tiyatro ile 1956 yılında tanışan oyuncumuz Cep Tiyatrosunda ve Ankara Tiyatrosunda birçok oyunda yer almıştır. Başarılı oyuncu aynı zamanda Seyirlik tiyatro oyunları da yazıp, çeviriler yapan birdir. 2018 yılında Sadri Alışık Tiyatro Ödüllerimde Onur Ödülüne lâyık görülen oyuncumuz daha öncede birçok öldül almıştır. Başarılı oyuncu en son 2020 yılında Bir Sevda Romanı adlı kitabını çıkarmıştır. Onlarca dizi ve sinema filminde yer alan usta oyuncumuz kamera karşısına en son Menajerimi Ara dizisiyle geçmiştir. Oyuncu Babam Çok Değişti dizisinde ise Vedat Hoca karakterine hayat verecektir.

babam cok degisti ayfer hoca

Bahar Süer-Ayfer

13 Şubat 1985 yılında Ankara da dünyaya gelen oyuncu, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karısına ilk defa 2013 yılında Avrupa Avrupa dizisiyle geçen oyuncu dizide Nezehat karakterine hayat vermiştir. Yeteneğiyle dikkatleri üzerine toplayan oyuncu ertesi yıl Seksenler dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur ve 2014-2016 yılları arasında dizide Emel karakterine hayat vermiştir. Birçok dizide yer alan oyuncumuz en son 2020 yılında Gençliğim Eyvah dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştır. Şimdiler de ise Babam Çok Değişti dizisinde Ayfer karakterine hayat vermektedir.

Berke Üsdiken-Emre

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. Kamera karşısına ilk defa 2019 yılında Güvercin dizisiyle geçen oyuncumuz, Müslüm karakteri sayesinde ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığı da dikkat çekmeyi başaran oyuncu bu sezon ise Babam Çok Değişti dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Mehmet Ali’nin yanında çalışan genç bir doktora hayat verecektir. Aynı zamanda bu genç Doktor Emre Yağmur’un da sevgilisidir.

babam cok degisti ecrin su coban

Ecrin Su Çoban-Damla

16 Kasım 2006 tarihinde Kocaeli’de dünyaya gelen çocuk oyuncu, 2018 yılında katıldığı O Ses Çocuklar yarışmasıyla adını duyurmuştur. 14 yaşında ki oyuncumuz kendi ismi ile bir Youtube kanalı açmıştır ve 1 milyonun üzerinde abonesi vardır. Özellikle çocuklar tarafından ilgiyle takip edilen Ecrin Su, Afili Aşk dizisinin, Afili Aşk şarkısını Aslı Demirer ile birlikte seslendirmiştir. Oyunculukla 2019 yılında tanışan Ecrin Su Masal Şatosu: Sihirli Davet sinema filmi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Daha sonra Alice Müzikalinde yer alan genç oyuncumuz Babam Çok Değişti dizisinde evin en küçük kızı Damla karakterine hayat vermektedir.

babao cok degisti oyuncu kadrosu

Eslem Akar-Yağmur

22 yaşındaki genç oyuncu 23 Mart 1998 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde eğitimine devam eden oyuncu, kenara karşısına ilk defa 2011-2013 yılları arasında yayınlanan Sen de Gitme dizisinde canlandırdığı Elif karakteri ile geçmiştir. Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de herkesin ilgisini çekmiştir. Daha önce Avlu,Tek Yürek, Güvercin gibi dizilerde rol alan oyuncu, dizide evin büyük kızı Yağmur karakterine hayat vermektedir.

berat efe parlar ogulcan babam cok degisti

Berat Efe Parlar-Oğulcan

31 Mayıs 2004 yılında dünyaya gelen başarılı çocuk oyuncu, 3.5 yaşında çeşitli reklam film ve katalog çekimlerinde yer alarak kamera karşısına geçmiştir. Geniş Aile dizisinde Cevahir’in oğlu Cücü’yü canlandıran Parlar, Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde ise Kemal karakteriyle izleyici karşısına çıktı. 11 yaşındayken İftarlık Gazoz sinema filminde Cem Yılmaz ile başrolü paylaşan oyuncu Güldüy Güldüy çocuklarda sergilediği performans ile adını duyurmayı başarmıştır. Yaşına rağmen oldukça başarılı işlere imza atan oyuncumuz dizide, Mehmet Ali’nin ergenliğe yeni giren oğlu Oğulcan karakterine hayat vermektedir.

beste bereket babam cok degisti

Beşte Bereket-Aydan Hemşire

Güzel oyuncu 2 Temmuz 1982 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan oyuncumuz, aynı zamanda sunuculukta yapmaktadır. Oyunculukla 2005 yılında tanışan Beste Bereket Aynalar dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştır. Yeteneği ve güzelliğiyle yapımcıların dikkatini çeken oyuncu aynı yıl Aşka Sürgün dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. Doksanlar,Leyla İle Mecnun gibi başarılı dizilerde rol alan oyuncu 2010 yılında MTV Türkiye’de Sinema TR programında sunuculuk da yapmıştır. Aynı zamanda Geleceğin Starı isimli yarışma programında da sunuculuk yapan oyuncumuz, Babam Çok Değişti dizisinde Aydan Hemşire karakterine hayat vermektedir.

babam cok degisti rukan demir cilem hemsire

Sukan Demir-Çilem Hemşire

6 haziran 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu,  İstanbul Bilgi Üniversitesinde sinema ve tiyatro bölümünden mezun olmuştur. York Lee Strasberg enstitüsünde de oyunculuk eğitim alan oyuncumuz, daha önce birçok reklam filminde ve kısa filmde oynamıştır. İlk profosyenel oyunculuğu ise Babam Çok Değişti dizisiyle yaşayan oyunumuz dizide Çilem Hemşire karakterine hayat vermektedir.

naz elmas babam cok degisti

Naz Elmas- Deniz

Naz Elmas Babam Çok Değişti dizisine rol aldı. Naz Elmas Babam Çok Değişti dizisinde Deniz rolünü canlandıracak. Deniz Mehmet Ali’nin eski aşkını canlandıracak. Deniz dizide 3 bölüm rol alacaktır. Naz Elmas kimdir? 1983 doğumlu olan oyuncu Naz Elmas Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. Naz Elmas’ın rol aldığı bazı dizi filmler; Ustura Kemal, Güzel Çirkin, Haziran Gecesi, Filinta, EDHO. Naz Elmas instagram hesabı https://www.instagram.com/_nazelmas_/

babam cok degisti

Babam Çok Değişti dizisinin konusu

Komedi türündeki dizi bizlere, Mehmet Ali’nin aile hikayesini anlatır. 3 çocuk babası olan Mehmet Ali’nin çektiği zorlukları ve eğlenceli anları anlatır. Ayrıca Annesi ile karısı arasında kalan Mehmet Ali’nin, annesi ve eşi arasında ki çekişmeyi konu edinir.
Bu konumuzda sizlere 7 Ocakta Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan Babam Çok Değişti dizisinin oyuncu kadrosunu ve karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Beyza dedi ki:

    Önceden İyi Aile Babası değil miydi?