Babam Çok Değişti Dizisi Damla Kimdir? (Ecrin Su Çoban)

20.11.2020
1.287

Dizinin tanıtım filminin yayınlanması ile pek çok kişiyi heyecanlandırmış olan dizide pek çok karakter gibi Damla karakteri de oldukça merak edildi. Bizde bu konumuzda dizi severler için Babam Çok Değişti Dizisi Damla Kimdir? sorusu başta olmak üzere Babam Çok Değişti  dizisi Yağmur karakteri hakkında merak edilen tüm sorulara yanıt vereceğiz.İyi Aile Babası Dizisi Damla Karakteri

Babam Çok Değişti Dizisi Damla Karakteri

Küçük kız çocuğu karakterindeki Damla, son derece sevimli ve tatlı bir kız çocuğudur. Lise birinci sınıf öğrencisidir. Okuldaki derslerindeki başarısı ile tıpkı ablası Yağmur gibi ailesini gururlandırırken, çalışkan yönü de annesine benzetilmektedir. Damla karakterini ailenin en akıllı, en uslu ve en düzgün kız çocuğu olarak da tanımlayabiliriz.

Babam Çok Değişti Dizisi Damla Kimdir?

İyi Aile Babası Dizisi Damla KimdirDizideki karakteristik özellikleri kadar Damla karakterine hayat veren oyuncumuz da oldukça merak konusu olmuş durumda. Babam Çok Değişti dizisinde Damla karakterine hayat veren çocuk oyuncumuz Ecrin Su Çoban’dır. Gelin şimdi de yetenekli oyuncumuz Ecrin Su Çoban’ı daha yakında tanıyalım. İşte Ecrin Su Çoban kimdir? dizileri, sosyal medya hesabı, yaşı, boyu, kilosu gibi detayların tümü..

Ecrin Su Çoban Kimdir?

Ecrin Su Çoban KimdirEcrin Su Çoban, 6 Kasım 2006 tarihinde Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir. 1.43 boyunda ve 32 kilogram olan oyuncumuz Akrep burcudur. İzleyiciler Ecrin Su Çoban’ı ilk kez O Ses Türkiye Çocuklar yarışması ile tanımıştır. Yarışmada Kanatlarım Var Ruhumda isimli şarkı ile seyircilerin gönlüne taht kurmuştur. Oyunculuk sektörüne ise geçtiğimiz yıl adım atmıştır.

Ecrin Su Çoban Yer Aldığı Diziler-Filmler

2019 – Masal Şatosu: Sihirli Davet
2019  – Alice Müzikali (Alice)

Ecrin Su Çoban Resmi İnstagram Hesabı

Ecrin Su Çoban Resmi İnstagram HesabıResmi instagram hesabında sık sık paylaşım yapan ve büyük bir takipçi kitlesine sahip olan Ecrin Su Çoban, pek çok kişi tarafından sevilmektedir. Ecrin Su Çoban instagramda olduğu kadar youtubeda da oldukça aktiftir. Orada bulunan kanalına sık sık videolar yüklemektedir. Ecrin Su Çoban’ın resmi instagram hesabında 108 gönderisi bulunurken 288 bini aşkın da takipçisi bulunmaktadır. Ecrin Su Çoban’ın resmi instagram hesabı kullanıcı adı : @ecrinsucoban 

Babam Çok Değişti Dizisi Damla Kimdir? sorusu hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Sizin de konu hakkında sorularına rahatlıkla yanıt verebiliriz. Sorularınızı, görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Dizinin diğer oyuncularına da Babam Çok Değişti Dizisi Oyuncuları Karakterleri Kim Kimdir? başlıklı konumuzda bulabilirsiniz.

Babam Çok Değişti Dizisi Damla karakterini siz nasıl buldunuz. Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. MELEK dedi ki:

    BU BİLGİ ÇOK

    İŞİME YARADI