Babam Çok Değişti Deniz Kimdir? (Naz Elmas)

Kanal D’nin yeni dizilerinden bir tanesi olan, Süreç Film imzalı Babam Çok Değişti dizisine yeni bir konuk oyuncu dahil oluyor. Diziye dahili olacak olan Deniz karakteri şimdiden isminden söz ettirmeye başladı. Bizde sizler için Babam Çok Değişti Deniz kimdir? sorusu hakkında bilgiler vereceğiz.Babam Çok Değişti Deniz Kimdir

Babam Çok Değişti Deniz Karakteri

Otuzlu yaşlarının sonunda olan Deniz karakteri, güzel olmasının yanı sıra çok da zeki bir kadındır. Mehmet Ali ile geçmişte aşk yaşamış olan Deniz, dünya görüşleri farklı olduğu için anlaşamayıp yollarını ayırmışlardır. Ancak Deniz’in Mehmet Ali’ye yıllar sonra işe düşmüştür. Mehmet Ali Deniz’in ricasını geri çevirememiştir.Babam Çok Değişti Deniz

Babam Çok Değişti Deniz Kimdir?

Babam Çok Değişti dizisinde Deniz karakterine hayat verecek olan güzel oyuncumuz Naz Elmas’tır. Naz Elmas’ı merak edip araştıran okurlarımız için  detaylı bir şekilde araştırıp haberimizin devamında hayatına ve bilgilerine de yer verdik. Naz Elmas’ın hayatı, dizileri, eşi, kıyafetleri gibi bilgiler hiç haberimiz okumaya devam edebilirsiniz.

Naz Elmas Kimdir?

Naz Elmas KimdirNaz Elmas, 16 Haziran 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise öğrenimini yabancı dil eğitimi veren özel bir lisede okumuştur. Üniversite eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Oyuncu Açelya Elmas’ın kız kardeşidir. 2000 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. Bir süre tiyatro ile ilgilenen oyuncumuz 2002 yılında dizi oyunculuğuna Gülbeyaz dizisi ile başlamıştır. Şimdilerde ise Babam Çok Değişti dizisi ile gündeme gelmektedir.

Naz Elmas’ın Yer Aldığı Diziler

2002 – Gülbeyaz
2004 – Haziran Gecesi (Havin)
2006 – Doktorlar
2006 – Candan Öte (Gülen)
2007 – El Gibi (Ece)
2011 – Bir Ömür Yetmez (Melek)
2011 – Ay Tutulması
2011 – Sadece Arkadaşız
2012 – Ustura Kemal
2013 – Güzeli Çirkin (Nazlı)
2014 – Filinta (Azize)
2015 – Kördüğüm
2016 – İstanbul Sokakları
2020 – Babam Çok Değişti (Deniz)

Naz Elmas’ın Resmi İnstagram Hesabı

Naz Elmas'ın Resmi İnstagram HesabıGüzelliği ile ön planda yer alan Naz Elmas, sosyal medyada aktif bir kullanıcıdır. Resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta olan oyuncumuzun hesabında 736 gönderisi ve 395 bini aşkın takipçisi yer almaktadır. Naz Elmas’ın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @_nazelmas_

Naz Elmas’ın Sevgilisi Var Mı?

Naz Elmas, ilk evliliğini 2014 yılında Emre Kramer ile yapmıştır. 1 yıl evli kalan çift anlaşamayıp 2015 yılında ayrılık kararı almıştır. İkinci evliliğini ise 2019 yılında Erol Özmandıracı ile yapmıştır. Naz Elmas şu anda Erol Özmandıracı ile evlidir.

Babam Çok Değişti Deniz Kıyafetleri

Babam Çok Değişti Deniz KarakteriBabam Çok Değişti dizisinde yer alan pek çok karakterin kıyafetleri gibi Deniz karakterinin de kıyafetleri oldukça merak edildi. Deniz karakterinin dizide giymiş olduğu elbise, etek, gömlek, pantolon ve bluz gibi kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle güncel olarak paylaşmaya çalışacağız. Babam Çok Değişti dizisi Deniz karakterinin kıyafetleri için bizi takipte kalabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizler için Babam Çok Değişti Deniz Kimdir? sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Sizlerin de Babam Çok Değişti dizisi Deniz karakteri hakkında görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Babam Çok Değişti dizisinde yer alan oyuncuların tamamını Babam Çok Değişti Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri isimli konumuzda bulabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 5 Ocak 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: