Baba Parası Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi Resimleri

30.07.2019
558

Baba Parası Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi Resimleri... Baba Parası filmi vizyon tarihi netleşti. Baba Parası filmi oyuncuları kimler? Baba Parası filmi konusu nedir? Baba Parası filmi set resimleri mekanlarını sizlerle paylaşıyoruz. Baba Parası filmi başrollerini son zamanların komedi ikilisi olarak Türkiye de meşhur olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir oldu. Baba Parası filmi detayları da konumuzun devamında paylaşılacaktır. Baba Parası filminin konusu nedir?

Baba Parası filminin yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir oturuyor. Selçuk Aydemir daha önce Düğün Dernek ve Çalgı Çengi filmine de imzasını atmıştı. Son olarak Kardeş Payı filminin yönetmenliğini yapan Selçuk Aydemir yeni filmlerinde de Ahmet Kura Murat Cemcir’i yalnız bırakmıyor. Baba Parası filmi Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın Ailecek Şaşkınız filminden sonra yeni sinema filmi olarak yayınlanacak ve gişesi de ona rakip olacaktır eminiz. Baba Parası filminde Ahmet Kural ve Murat Cemcir başrol oynarken yardımcı rollerde kimin oynayacağı henüz belli değil.

Baba Parası Filmi Oyuncuları

Baba Parası filminin oyuncuları kimlerden oluşuyor. Baba Parası filminin başrol oyuncuları komedi üstatları Murat Cemcir ve Ahmet Kural oldu. Baba Parası filminde Ahmet Kural ve Murat Cemcir’e partner olarak Nurgül Yeşilçay’da dahil oldu. Başrol oyuncuları Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Nurgül Yeşilçay kimdir bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Baba Parası Filmi Murat Cemcir Kimdir?

Baba Parası filmi başrol oyuncularından olan Murat Cemcir kimdir? Murat Cemcir 1976 Tokat Niksar doğumlu.
Mustafa Kemal Üniversitesi Otomotiv Bölümü mezunudur. Murat Cemcir iyi derecede Gürcüce konuşabilir. At biniciliği ve Wing Chun ile de ilgilenmktedir. Takva, Polis ve Yeraltı filmlerinde ufak rolleri olmuştur.  Selçuk Aydemir ile tanıştıktan sonra ünlenmiştir. Selçuk Aydemir yönetmenliğinde yayınlanan Üsküdar’a Giderken ve Ramazan Güzeldir dizilerinde tanındı.    

Murat Cemcir’in Rol Aldığı Dizi Filmler

Murat Cemcir ve Ahmet Kural ile birlikte muhteşem ikili oldular. Birlikte yaptıkları her dizi film reytinglerde üst sıralarda yer aldı. Vizyonda en çok izlenen film oldular. İlk olarak Ahmet Kural ile birlikte Çalgı Çengi filminde oynadılar. 2010 yılında Çalgı Çengi, Düğün Dernek filmlerinden sonra ekrana dizi çektiler. Yine Selçuk Aydemir imzası ile İşler Güçler, Kardeş Payı dizilerinde rol aldılar.Çalgı Çengi ve Düğün Dernek filminin 2. serisini çektiler. En çok izlenen dizi filmlerde Ahmet Kural ile birlikte rol aldılar.

Murat Cemcir’in bu zamana kadar rol aldığı dizi filmler;

Murat Cemcir Baba Parası Filmi İçin 20 Kilo Verdi. 

Murat Cemcir yeni filmi Baba Parası için 20 kilo verdi. Görenler ve hayranları Murat Cemcir’i tanıyamadı. O kadar zayıfladı ki farklı bir tarza büründü. Zayıflamak Murat Cemcir’i en az 10 yıl gençleştirdi ve daha yakışıklı oldu. Şuan 42 yaşındaki Murat Cemcir verdiği kilolar sonrasında adeta bambaşka biri oldu. Yeni filmleri Baba Parası’nda 20 kilo zayıf haliyle nasıl bir rolde oynayacak merakla bekliyoruz. Baba Parası filmindeki rolleri netleşince de sizlerle paylaşacağız.

Baba Parası Filmi Ahmet Kural Kimdir?

Baba Parası filmi başrol erkek oyuncusu Ahmet Kural kimdir? Ahmet Kural 1982 Kütahya’da doğdu. Ahmet Kural aslen Ankaralıdır. Konya Selçuk Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünü bitirmiştir. Ahmet Kural Ankara’da Bilkent Üniversitesi’nde master yaptı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı.
Levent Kırca onun farkını farketti ve Levent Kırca Oya Başar tiyatrosuna dahil oldu.

Ahmet Kural’ın Rol Aldığı Dizi Filmler

2008 yılında Güneşin Oğlu adlı sinema filminde rol aldı. Sonrasında Murat Cemcir ile başrolü paylaştığı Çalgı Çengi, İşler Güçler, Düğün Dernek dizi ve filmlerinde rol aldı. Sadri Alışık Ödülleri – En iyi erkek oyuncu komedi dalında ödül kazandı. 4. Antalya Televizyon Ödülleri – Komedi dizisi en iyi erkek oyuncu ödüllerini aldı. 2014 tarihinde yayınlanan Kardeş Payı dizisinde rol aldı. 2015 yılı Düğün Dernek 2: Sünnet filminde ve Çalgı Çengi 2 filminde rol aldı. Ahmet Kural’ın rol aldığı dizi filmleri liste halinde paylaşıyoruz.

Ahmet Kural’ın oynadığı dizi filmler;

Baba Parası Filmi Nurgül Yeşilçay Kimdir?

Nurgül Yeşilçay’ın Baba Parası filminde rol alması kesinleşti. Nurgül Yeşilçay 1976’da Afyon’da doğdu. 2001 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. Üniversite eğitimi sırasında İkinci Bahar dizisinde rol aldı. Bu rolü ile de meşhur oldu. 2002 yılında Asmalı Konak dizisiyle de ününe ün kattı. Teoman ile birlikte Mumya Firarda filminde oynadı.

Nurgül Yeşilçay’ın Oynadığı Dizi Filmler;

Nurgül Yeşilçay bu zamana kadar bir çok dizi filmde rol aldı. Bizlerde sizlerle tek tek yazmak yerini görsel olarak tarihleri ile liste şeklinde sizlere sunuyoruz. Nurgül Yeşilçay’ın Baba Parası filminde rol alması filme bir artı olur mu sizce? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Baba Parası Filmi Konusu

Baba Parası filmi de komedi tarzında olacaktır tabi ki. Ahmet Kural ve Murat Cemir’in başrollerinde olduğu filmin komediden başka bir tarzda olması beklemez. Başarılı ikilinin rol alacağı Baba Parası filminin konusu henüz açıklanmadı. Baba Parası filmi konusu bilgileri netleştiğinde sizlere konumuzda paylaşacağız.

Baba Parası Filmi Vizyon Tarihi

Baba Parası filmi ne zaman sinemalarda yayınlanacak? Baba Parası filmi 31 Aralık 2019 ya da 1 ocak 2020’da sinemalarda yerini alacak? 31 Aralık 2019- 1 Ocak 2020 da yani yılbaşı günü Baba Parası vizyonda olacak. Baba Parası filmini izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.