Baba Dizisi Nerede Çekiliyor, Mekanları Hangi Mahalle Neresi

Bu konumuzda Baba Dizisi Nerede Çekiliyor, Baba dizisinin nerede, hangi il ve ilçede çekildiğini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Baba dizisinin başrollerini Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş paylaşacaktır. Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Baba dizisinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Bayrak oturmaktadır. Aksiyon, dram ve polisiye türünde ki Baba dizisinin nerede çekildiği de merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizlerde bu konumuzda büyük ilgi görmesi beklenilen Baba dizisinin nerede, hangi il ve ilçede çekildiğini sizlerle paylaşacağız.

Baba Dizisi Nerede Çekiliyor?

Baba dizisi nerede cekiliyorBaşrollerini Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın paylaştığı Baba dizisi 2021- 2022 sezonu için Show Tv de başlayan yeni dizilerden biridir. Ay Yapım imzalı Baba dizisinin nerede çekildiği de merak edilmiştir. Baba dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde İstanbul’da başlamıştır ve burada devam edecektir. İstanbul da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, Istanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi sebeplerden dolayı diğer birçok dizide olduğu gibi Baba dizisinin çekimleri de Istanbul’da gerçekleşmektedir. Reşatpaşa Konağı’nda yapılan ilk çekimler sonrası ilk fragman yayınlandı.Baba dizisi Resatpasa Konagi’nda cekiliyor

Baba Dizisi Hangi İl Ve İlçede Çekiliyor?

Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Baba dizisinin çekimleri Istanbul’da devam etmektedir. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması, burada yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, Istanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi bir çok sebepten dolayı Babam dizisinin çekimlerinde Istanbul tercih edilmiştir. Dizide Istanbul’un birçok farklı semt ve sokağı kullanılacaktır. Ancak dizi yayın hayatına başlamadığı için dizide anlatılan ana hikayenin hangi semtte geçeceği bilinmemektedir.Baba dizisinin çekildiği konak neresi harabe

Baba Dizisi Çekim Mekanları

Senaryosunu Ekin Atalar ve Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Baba dizisinin çekim mekanları da merak edilmiştir. Show Tv’de karşımıza çıkacak olan Baba dizisinin çekimleri Istanbul’da yapılmaktadır. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi birçok sebepten dolayı dizinin çekimlerinde Istanbul tercih edilmiştir. Merakla beklenen Baba dizisinde Istanbul’un birçok farklı semt ve sokağı kullanılacaktır. Ancak Baba dizisi henüz yayın hayatına başlamadığı için dizide geçen ana mekan bilinmemektedir.

Baba Dizisi Çekim Yerleri

Oyuncu kadrosunda, Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Zeynep Tuğçe Bayat, Beril Pozam, Taner Rumeli, Özge Özacar gibi başarılı isimlerin yer aldığı Baba dizisinin yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak oturmaktadır. Aksiyon, dram ve polisiye türünde ki Baba dizisinin çekimleri İstanbul da gerçekleşmektedir. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması, burada yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, Istanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi birçok sebepten dolayı Baba dizisinin çekimlerinde Istanbul tercih edilmiştir.

Bu konumuzda Baba dizisinin nerede, hangi il ve ilçede çekildiğini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Baba Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna yanıtlarınızı aşağı yazın lütfen. Baba Dizisi Oyuncu Kadrosu burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.

1 Yorum

  1. Dizinin tanıtım fragmanı Tarihi yapı olan ve geçmişte turizm sektöründe hizmet vermiş olan Kazasker semtinde bulunan Reşatpaşa Konağı’nda çekiliyor.