Baba Dizisi Münevver Kimdir? Servet’in Eşi (Bihter Dinçel)

21.12.2021
3.822

Bu içeriğimizde Baba Dizisi Münevver Kimdir?, Baba dizisinde yer alan Münevver karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak’ın oturduğu Baba dizisinin senaryosunu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar ikilisi birlikte kaleme almaktadır. Ay Yapım imzalı Baba dizisinde yer alan Münevver karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde bu içeriğimiz de Baba dizisinde yer alan Münevver karakterini yakından tanıtacağız ve Baba dizisi Münevver karakteri kimdir? Baba dizisi Münevver karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Baba Dizisi Münevver Karakteri Kimdir?

Baba Dizisi Münevver KimdirAy Yapım imzalı Baba dizisinde yer alan Münevver karakteri Servet’in eşidir. Kübra isminde kızı olan Münevver karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Münevver karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Baba Dizisi Münevver Kimdir?

Servet’in eşi olan Münevver karakterine oyuncumuz Bihter Dinçel hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Münevver karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Bihter Dinçel de merak edilmiştir. Bizlerde oyuncumuz Bihter Dinçel’i yakından tanıtacağız ve Bihter Dinçel kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Baba Dizisi Münevver Kimdir Servet’in Eşi (Bihter Dinçel)

Bihter Dinçel Kimdir?

39 yaşındaki oyuncumuz Bihter Dinçel 3 Mart 1982 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Felsefe bölümünden mezun olan Bihter Dinçel, BKM’da yetişmiştir. Kamera karısına ilk defa 2007 yılında yayınlanan Dudaktan Kalbe isimli diziyle geçen oyuncumuz özellikle Avrupa Yakası dizisinde hayat verdiği Zeynep Hacer karakteriyle tanınır hale gelmiştir. Daha önce dergilerde deneme ve makaleleri yayımlanan Bihter Dinçel aynı zamanda yazardır ve 3 kitabı vardır. Kamera karışısına en son 2021 yılında Mucize Doktor dizisiyle geçen oyuncumuz bu sezon Baba diziyle ekranlarda olacaktır.

Bihter Dinçel Yer Aldığı Diziler

2007 Dudaktan Kalbe- Makbule
2007 Avrupa Yakası- Zeynep Hacer Aksoy
2008 Karamel- Nesrin
2008 Kollama- Feyza
2009 Haneler- Bihter
2009-2011 Geniş Aile- Nazan
2013 Ali Ayşe’yi Seviyor- Gülnihal
2014 Galip Derviş- Yasemin Çelen
2014 Kertenkele- Hale
2017 Bana Sevmeyi Anlat- Suzan
2018 Tehlikeli Karım- Hande Boztepe
2019-2021 Mucize Doktor- Selvi Ustagil
2021 Baba- Münevver Saruhanlı

Bihter Dinçel Resmi İnstagram Hesabı

Baba dizisinde Münevver karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Bihter Dinçel sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Bihter Dinçel’in instagram da 883 gönderisi ve 210 bin takipçisi vardır. Bihter Dinçel’in resmi instagram hesabı: @bihterdincel

Bihter Dinçel Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Bihter Dinçel’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Oyuncumuz Bihter Dinçel 2008 yılında kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Barış Dinçel ile dünya evine girmiştir. Mutlu bir evliliklerinin olduğunu bildiğimiz ünlü çift, 3 kasım 2011 tarihinde oğulları Yağmur Ali’yi kucaklarına almıştır.

Bu içeriğimiz de Baba dizisinde yer alan Münevver karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Bihter Dinçel’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Baba Dizisi Münevver Kimdir Servet’in Eşi (Bihter Dinçel) hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Baba Dizisi Nerede Çekiliyor buradan görebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?