Baba Dizisi Kübra Kimdir? Münevverin kızı (Damlasu İkizoğlu)

Bu konumuzda Baba Dizisi Kübra Kimdir?, Baba dizisinde yer alan Kübra karakterini yakından tanıtacağız. Yapım imzalı Baba dizisinin yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak oturmaktadır. Senaryosunu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar’ın kaleme aldığı Baba dizisinde Münevver’in kızı olarak yer alan Kübra karakteri de merak edilmiştir. Bizde bu konumuzda Baba dizisinde yer alan Kübra karakterini yakından tanıtacağız ve Baba dizisi Kübra karakteri kimdir? Baba dizisi Kübra karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Baba Dizisi Kübra Karakteri Kimdir?

Damlasu İkizoğlu Baba Dizisinde Kübra KarakteriShow Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Baba dizisinde yer alan Kübra karakteri, Münevver’in kızıdır. Ancak Kübra karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Kübra karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Baba Dizisi Kübra Kimdir?

Baba dizisinde Münevver’in kızı olarak yer alan Kübra karakterine oyuncumuz Damlasu İkizoğlu hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Kübra karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Damlasu İkizoğlu da merak edilmiştir. Bizlerde oyuncumuz Damlasu Ikizoğlu’nu yakından tanıtacağız ve Damlasu İkizoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Baba Dizisi Kübra Kimdir (Damlasu İkizoğlu)

Damlasu İkizoğlu Kimdir?

23 yaşında ki oyuncumuz Damlasu İkizoğlu, 1998 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nden mezun olan Damlasu İkizoğlu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Kamera önü oyunculuk ve Temel Oyunculuk eğitimi ile BiTiyatro Atölyesi ve Cihangir Atölyesi Sahnesi Oyunculuk eğitimleri almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Damlasu İkizoğlu Babil dizisiyle profosyonel oyunculuğa adım atmıştır. Özellikle Kardeşlerim dizisinde canlandırdığı Melisa karakteriyle tanınır hale gelen oyuncumuz önümüzde ki günlerde Baba dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Damlasu İkizoğlu Yer Aldığı Diziler

2021 Baba- Kübra
2020- 2021 Kardeşlerim- Melisa
2020 Babil- Busa

Damlasu İkizoğlu Resmi İnstagram Hesabı

Baba dizisinde Kübra karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Damlasu İkizoğlu sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 107 gönderisi ve 1,2 milyon takipçisi vardır. Damlasu Ikizoğlu’nun resmi instagram hesabı: @damlasuikizoglu

Damlasu İkizoğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan oyuncumuz Damlasu Ikizoğlu’nun hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 23 yaşında ki oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Damlasu İkizoğlu, bir süredir kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Oral Özer ile birliktedir.

Bu konumuzda Baba dizisinde yer alan Kübra karakterini ve Kübra karakterini canlandıran oyuncumuz Damlasu Ikizoğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.