Baba Dizisi Kadir Ölecek mi Diziden Çıkacak mı?

10.05.2022
1.097

10 Mayıs Salı günü yayınlanan Baba dizisinde Kadir nefes kesen sahnelerle ekrana geldi. Tolga Sarıtaş’ın başrolünde oynadığı  Baba diziisnde İlhan Kadir’i öldürmek üzere bir tuak kurar ve aileye büyük bir darbe vurmak ister. Büşra ile yeni evlenmiş olmasına rağmen Kadir’i öldürmek için silahlı adamlarıyla pusu kurar.

Baba dizisi Kadir Ölecek mi Diziden Çıkacak mı?

Baba dizisi Kadir Ölecek mi Diziden Çıkacak mı?Baba dizisinin son bölümünde Kadir İlhan tarafından kıstırılıp öldürülmek istendi. Hatta Elif’in telefonundan mesaj çekerek tuzak kuran İlhan Kadiri öldürmeye karar vermiştir. Ancak Büşranın son anda araması Kadir’i kurtarır. Kadir kendisine kurulan pusudan kurtulmak için büyük bir mücadele vermek zorundadır.

Baba dizisi Kadir Ölümden Kurtuldu mu?

Evet Kadir kendisine kurulmuş pusudan kurtulacak. Zaten başrollerin ölmesi beklenmez değil mi? Baba dizisinde Kadir karakterine hayat veren ve Emin’in en güvendiği oğlu olan, aynı zamanda aileyi birarada tutmak için elinden geleni yapan Yolga Sarıtaş Baba dizisinin başrol oyuncusudur. Dizide bazı aksiyon sahneleri olsa da Kadir karakteri ölmeyecek diziye devam edecek.

Baba Dizisi Yeni Sezon olacak mı?

Baba Dizisi Yeni 2. Sezon olacak mı? sorusuna evet yen sezonda da baba dizisi devam edecek diyoruz. Yapımcı ile kanal arasındaki sözleşme devam ediyor. Sizde Baba Dizisi Kadir Ölecek mi Diziden Çıkacak mı? sorusuna yanıt verebilir görüşünüzü bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?