Baba Dizisi İlhan Kimdir? Hakan Kurtaş

03.01.2022
3.173

Bu konumuzda Baba Dizisi İlhan Kimdir, Büşra ile sevgili olacak mı, Baba dizisine yeni katılan İlhan karakteri yakından tanıtacağız. Ay Yapım imzalı Baba dizisi önümüzdeki günlerde Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak’ın oturduğu Baba dizisine yeni katılan İlhan karakteri de merak edilmiştir. Bizler de bu konumuzda Baba dizisine yeni katılan İlhan karakterini yakından tanıtacağız ve Baba dizisi İlhan karakteri kimdir? Baba dizisi İlhan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Baba Dizisi İlhan Karakteri Kimdir?

Baba Dizisi İlhan KimdirYeni sezonda Show TV ekranlarında karşımıza çıkacak olan Baba dizisine yeni katılan İlhan karakteri, dizinin ana karakterlerinden biridir. İlhan, Mehmet Ali’nin ortağıdır. Servetini kurtarmaya çalışan İlhan dizinin ilerleyen bölümlerinde Emin’in eşinden boşanan ve baba evine geri dönen kızı Büşra ile yakınlaşacaktır. Bizler İlhan karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımızda bunu sizlerle paylaşacağız.

Baba Dizisi İlhan Kimdir?

Baba dizisinde yer alan İlhan karakterine başarılı oyuncumuz Hakan Kurtaş hayat verecektir. Izleyiciler tarafından ilhan karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Hakan Kurtaş da merak edilmiştir. Bizlerde oyuncumuz İlhan Kurtaş’ı yakından tanıtacağız ve İlhan Kurtaş kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Hakan Kurtaş Kimdir?

33 yaşının içinde olan Hakan Kurtaş, 7 Eylül 1988 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olan Hakan Kurtaş, üniversite yıllarında profesyonel olarak basketbol oynamıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Hakan kurtaş kamera karşısında ilk defa 2011 yılında yayınlanan Ezel dizisiyle geçmiştir. Dizideki performans ve büyük beğeni toplayan ve Aynı yıl Bir Çocuk Sevdim dizisinin başrolünde yer alan Hakan kurtaş daha önce Filinta, Seddülbahir 32 Saat, Dolunay, Çarpışma, Bölük, 8. Gün, Kadın, Martıların Efendisi, Analar Ve Anneler gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısında en son 2021 yılında Mucize Doktor dizisiyle geçen oyuncumuz bu sezon Baba dizisi ile ekranlarda olacaktır. baba dizisi ilhan hakan kurtas kim

Hakan Kurtaş Yer Aldığı Diziler

2021 Baba- İlhan
2020- 2021 Mucize Doktor- Doruk Özütürk
2019- 2020 Kadın- Cem 2018- 2019 Çarpışma- Demir
2018 8. Gün- Rüstem Alaban
2017 Dolunay- Deniz Kaya
2015- 2016 Filinta- Sultan II. Abdülhamid
2016 Seddülbahir 32 Saat- Nafiz
2015 Analar ve Anneler- Murat
2013 A.Ş.K.- Kerem Gürsoy
2011- 2012 Bir Çocuk Sevdim- Sinan Harmangil
2011 Ezel- Can Uçar

Hakan Kurtaş Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Baba dizisi ile ekranlarda göreceğimiz Hakan Kurtaş sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 315 gönderisi ve 443 bin takipçisi vardır. Hakan Kurtaş’ın resmi instagram hesabı: @hakan.kurtas

Hakan Kurtaş Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Hakan Kurtaş’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Yakışıklı oyuncumuz Hakan Kurtaş henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz bir süredir Mucize Doktor dizisinin senaristi Pınar Bulut ile birliktedir. hakan kurtas kimdir yeni dizisi baba

Baba Dizisi İlhan- Hakan Kurtaş Kıyafetleri

Bugüne kadar oldukça başarılı projelerde yer alan oyuncumuz Hakan Kurtaş yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Tarzıyla da büyük beğeni toplayan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizler de yakışıklı oyuncumuz Hakan Kurtaş’ın Baba dizisinde giydiği tişört, kazak, hırka, mont, kaban, ceket, gömlek, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda Baba dizisine yeni katılan İlhan karakterini ve İlhan karakterini canlandıran oyuncumuz Hakan Kurtaş’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Baba Dizisi İlhan Kimdir sizlere yazdık. Baba Dizisi Oyuncu Kadrosu burada..

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?