Baba Dizisi Erken Final mi Yapacak, Final Tarihi Belli mi?

Baba Dizisi Erken Final mi yapacak herkes merak ediyor. Böylesine güzel bir dizinin reyting alamaması beni ve tüm izleyenleri üzüyor. Peki Baba dizisi erken finale mi gidiyor?

01.03.2022
139

Bu haberimizde Baba dizisi erken final mi yapacak? Baba dizisinin final tarihi belli mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Ay Yapımı imzalı aksiyon, dram ve aile türündeki ki Baba dizisinin yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak oturmaktadır. Senaryosunu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar’ın kaleme aldığı Baba dizisinin erken final yapıp yapmayacağı ve final tarihi de merak edilmiştir.  Biz de sizler için bu haberimizde Baba dizisi erken final mi yapacak? Baba dizisinin final tarihi belli mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Güncelleme: Baba dizisinin final tarihi kesinleşti. Baba dizisi 15 Temmuz 2022 tarihinde yayına başlamıştı. Dizi Aralık ayında 30. bölümü ile final yapıyor. baba dizisi final yapiyor

Baba Dizisi Erken Final Mi Yapacak?

Baba Dizisi Erken Final mi Yapacak Final Tarihi15 Şubat 2022 tarihinden itibaren her Salı Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Baba dizisinin yapımcılığını Ay Yapım üstlenmiştir. Etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Baba dizisinin izleyicileri tarafından dizinin erken final yapıp yapmayacağı da merak edilmiştir. Baba dizisi totalde aldığı reytinglerle reyting sıralamasında dördüncü sıraya yerleşmiştir. Güzel bir başlangıç yapan ve hafta yükselişe geçen Baba dizisinin erken final yapması gibi bir durum söz konusu değildir.

Baba Dizisi Final Tarihi Belli Mi?

Başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı Baba dizisi her Salı Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Kısa sürede geniş izleyici kitlesi ulaşmayı başaran ve kendini izleyiciye sevdiren Baba dizisinin final tarihi de merak edilmiştir. Ay Yapım imzalı Baba dizisi totalde aldığı 5.25 oranında ki reytingle, reyting sıralamasında 4. sıraya yerleşmiştir. Salı gününün en çok izlenen dizileri arasına girmeyi başaran Baba dizisi şu an güzel bir başarı ile devam ettiği için dizinin final tarihi henüz belli değildir.

Baba Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Senaryosunu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar’ın birlikte kaleme aldığı Baba dizisinin ne zaman final yapacağı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Çağrı Bayrak yönetmenliğinde çekilen Baba dizisi kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşmıştır. Show TV ekranlarında karşımıza çıkan Baba dizisi şu an güzel bir başarıyla devam ettiği için dizinin yapımcıları tarafından henüz final konuşunmamıştır. Baba dizisi reytinglerinde düşüş elde etmezse eğer bu sezon final yapmayacaktır. Bizler, Baba dizisinin final tarihi belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Baba Dizisi 2. Sezon Olacak Mı?

Çekimler İstanbul’da devam eden Baba dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sosyal medyada da en çok konuşulan dizilerden biri olan Baba dizisi totalde aldığı reytinglerle Salı gününün en çok izlenen dördüncü dizisi olmuştur. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Baba dizisini sevenleri tarafından dizinin ikinci sezonu olup olmayacağı da merak edilmiştir. Baba dizisi reytinglerine düşüş elde etmez ve bu başarıyla devam ederse eğer ikinci sezonda da yine Show TV ekranlarında olacaktır.

Bu haberimizde Baba dizisi erken final mi yapacak? Baba dizisinin final tarihi belli mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Baba Dizisi Oyuncu kıyafetleri bırada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

 1. S.T dedi ki:

  Cok berbat dizi final olsun

 2. çiçekhazal dedi ki:

  bab a final yapmasın gunu değişebilir haluk bilginer çok sevdim rolunu tolga sarıtas zaten iyi

 3. Mustafa uzun dedi ki:

  Baba filmi final yazdı son bölüm için o yüzden merak ettik ozaman final Yok 🙏

 4. Şaban aksoy dedi ki:

  Son yıllarda izlediğim dizilerin en kalitelisi

 5. İnci dedi ki:

  Çok güzel bir dizi..sağolsunlar varolsunlar