Baba Dizisi Ecrin Kimdir? Kadircan’ın Kardeşi (Kayra Sır)

14.02.2022
47

Bu haberimizde Baba Dizisi Ecrin Kimdir?, Baba dizisinde yer alan Ecrin karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak’ın oturduğu Baba dizisinin yapımcılığını Ay Yapım üstlenmiştir. Show TV ekranlarında karşımıza çıkacak olan Baba dizisinde yer alan Ecrin karakteri de merak edilmiştir. Bizler de bu haberimizde çekimleri İstanbul’da devam eden Baba dizisinde yer alan Ecrin karakterini yakından tanıtacağız ve Baba dizisi Ecrin karakteri kimdir? Baba dizisi Ecrin karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Baba Dizisi Ecrin Kimdir?

15 Şubat 2022 tarihinden itibaren her Salı Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Baba dizisinde yer alan Ecrin karakteri Yaşar ve Binnur’un küçük kızıdır. Ablası Zeynep’le sürekli zıtlaşan ve onun asla anlaşamayan Ecrin abisi Kadircan’ı çok sevmekte ve onunla çok iyi anlaşmaktadır. Kendini keşfettiği yaşlarda olan Ecrin sosyal medyayı ve trendleri yakından takip etmektedir. dizioyuncu.com

Baba Dizisi Ecrin Kimdir?

Baba Dizisi Ecrin (Kayra Sır)Ay yapım imzalı Baba dizisinde yer alan Kadircan’ın kardeşi Ecrin karakterine güzel oyuncumuz Kayra Sır hayat verecektir. Büyük ilgi görmesi beklenilen Baba dizisinde yer alan Ecrin karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Kayra Sır’da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Biz de sizler için bu haberimizde sektörün yeni üzerinden olan ve Baba dizisinde Ecrin karakterine hayat verecek olan güzel oyuncumuz Kayra Sır’ı yakından tanıtacağız.

Kayra Sır Kimdir?

Henüz 18 yaşının içinde olan güzel oyuncumuz Karla Sır 2003 yılında dünyaya gelmiştir. Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Kayra Sır şimdilerde eğitimine ise İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde devam etmektedir. Yaşına rağmen oldukça başarılı işlere imza atan Kayra Sır aynı zamanda tiyatro oyuncusudur ve hala aktif olarak sahne almaktadır. Bkm Mutfak ekibine dahil olan ve özellikle buradaki performansıyla adından sıkça söz ettiren genç oyuncumuz Çukur dizisi ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Güzel oyuncumuz Kayra Sır bu sezon Baba dizisi ekranlarda olacaktır.Kayra Sır Baba Dizisinde Ecrin karakteri

Kayra Sır Yer Aldığı Diziler

İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde eğitimine devam eden oyuncumuz Kayra Sır profesyonel oyunculuğa Çukur dizisi ile adım atmıştır. Çukur dizisinde yan rol olarak yer alan Kayra Sır önümüzdeki günlerde Baba dizisiyle ekranlarda olacaktır. Bizler dizide Ecrin karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Kayra Sır’ın önümüzdeki yıllarda oldukça başarılı projelerde yer alacağını tahmin etmekteyiz.

Kayra Sır Resmi İnstagram Hesabı

Baba dizisinde Ecrin karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Kayra Sır sosyal medyada da oldukça aktiftir. Sektörün yeni üzerinden olan oyuncumuz Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 25 gönderisi ve yaklaşık olarak 3 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Kayra Sır’ın resmi İnstagram hesabı: @kayrasir dizioyuncu.com

Kayra Sır Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni üzerinden olan güzel oyuncumuz Kayra Sır’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Henüz 18 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Kayra Sır özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmamakta ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Bundan dolayı oyuncumuz Kayra Sır’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Bu haberimizde Baba dizisinde yer alan Ecrin karakterini ve Ecrin karakterine hayat veren oyuncumuz Kayra Sır’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Baba Dizisi Ecrin Kimdir? konusundan sonra Baba dizisi oyuncu kıyafetleri konumuza da göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..