Baba Dizisi Büşra Kimdir? Özge Yağız

Bu konumuzda Baba Dizisi Büşra Kimdir, Baba dizisinde yer alan Büşra karakterini yakından tanıtacağız. Ay Yapım imzalı Baba dizisi yeni sezonda Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın üslendiği Baba dizisinde yer alan Büşra karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde bu konumuzda Baba dizisinde yer alan Büşra karakterini yakından tanıtacağız ve Baba dizisi Büşra karakteri kimdir? Baba dizisi Büşra karakterine hayat veren oyunumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.Özge Yağız Baba Dizisinde Büşra Karakteri

Baba Dizisi Büşra Karakteri Kimdir?

Baba Dizisi Büşra Kimdir? Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Baba dizisinde yer alan Büşra karakteri Tolga Sarıtaş’ın canlandıracağı karakterin kardeşidir. Büşra eşinden boşanmış ve babasının evine gelmiş biridir. Baba dizisinde yer alan Büşra karakterinin hüzünlü hikayesi ekranlara gelecektir. Baba Dizisi Oyuncu Kadrosundaki tüm isimler.

Baba Dizisi Büşra Kimdir?

Baba dizisinde yer alan Büşra karakterine oyuncumuz Özge Yağız hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Büşra karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyunumuz da merak edilmiştir. Bizlerde oyuncumuz Özge Yağız’ı yakından tanıtacağız ve Özge Yağız kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Baba Dizisi Büşra Kimdir Özge Yağız

Özge Yağız Kimdir?

24 yaşında ki oyuncumuz Özge Yağız 20 Eylül 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başkent Üniversitesinden mezun olan Özge Yağız diyetisyendir. 2016 yılında Adını Sen Koy dizisiyle oyunculuğa adım atan Özge Yağız ilk dizisi olmasına rağmen Adını Sen Koy dizisinde başrol olarak yer almıştır. Özellikle Yemin dizinde hayat verdiği Reyhan karakteriyle geniş kitlelere ulaşan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında İçimizden Biri dizisiyle geçmiştir.

Özge Yağız Yer Aldığı Diziler

2016- 2018 Adını Sen Koy- Zeliha Kervancıoğlu
2019- 2020 Yemin- Reyhan Tarhun
2020- 2021 Sol Yanım- Serra Yıldırım
2021 İçimizden Biri- Havva Aladağ
2021 Baba- Büşra

Özge Yağız Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Baba dizisiyle ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Özge Yağız sosyal medya da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun İnstagram da 147 gönderisi ve 2,7 milyon takipçisi vardır. Özge Yağız’ın resmi instagram hesabı: @ozgeyagizz

Özge Yağız Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Özge Yağız’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 24 yaşında ki oyuncumuz Özge Yağız evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Özge Yağız, Yemin dizisinin setinde tanıştığı kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Gökberk Demirci ile nişanlıdır.

Baba Dizisi Büşra- Özge Yağız Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Özge Yağız tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oyuncumuzun sevenleri tarafından giydiği kıyafetler de merak edilmektedir. Bizde sizler için oyuncumuz Özge Yağız’ın özel hayatında ve Baba dizisinde giydiği etek, elbise, pantolon, tişört, kazak, hırka, mont, kaban, ceket, ayakkabı gibi tüm karakterini marka ve fiyat belirterek sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda Baba dizisinde yer alan Büşra karakterini ve Büşra karakterine hayat veren oyunumuz Özge Yağız’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Baba Dizisi Büşra Kimdir sizler de yorumlarınızı aşağı yazın lütfen.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.