Baba Dizisi Büşra ile İlhan Sevgili Olacak mı Evlenecek mi?

29.03.2022
1.570

Bu günlerde en çok merak edilen sorulardan birisi de Baba Dizisindeki Büşra ile İlhan hakkında olacak. Baba Dizisi Büşra ile İlhan Sevgili Olacak mı Evlenecek mi? merak edilen konularda sizlere yeni tüyolarımız olacak, yeni bilgi ve dedikoduları sizlerle paylaşacağız.

Baba Dizisi Büşra ile İlhan Sevgili Olacak mı?

Baba Dizisinde Büşra ile İlhan Sevgili Olacak mıİnce bir konu elbette. Baba Dizisinde Büşra ile kocası boşanma arefesinde. Büşra onu sevmiyor, gördüğü şiddet sonrası abisi Kadire sığındı. Babası Emin ise ne pahasına olursa olsun Büşranın evliliğinin devam etmesini istiyor. Böyle bir rtamda Büşra İlhan ile tanıştı. Ailenin can düşmanı İlhan her kardeşi ayrı vurmaya çalışıyor. Peki Büşra ile İlhan Sevgili Olacak mı dersiniz?

Baba Dizisinde Büşra ile İlhan Sevgili Olacak mı derken oldular bile. Son bölümde Büşra hava almaya çıkınca sahilde İlhan ile karşılaşır. Ona dinlettiği şarkıyla Büşra İlhan’a daha çok aşık olmaya ve tutulmaya başlar. Yani anlayacağınız Büşra çoktan İlhan’a kapıldı bile. Baba Dizisinde Büşra ile İlhan ilerleyen bölümlerde Evlenecek mi? sorusuna da güzel haberlerimiz var.Baba Dizisi Büşra ile İlhan evlenecekler mi

Dedikodu kısmı: Gerçek hayatta Gökberk Demirci ile sevgil olan Özge Yağız (Büşra) birlikte oldukları tüm reismleri instagramdan kaldırmış. Yani Özge gerçek hayatta Gökberk ile yollarını ayırmış. Detaylar burada: Özge Yağız ile Gökberk Demirci ayrıldı mı? Elbette bu durumun Baba dizisindeki Büşra İlhan yakınlığı ile ilgisi var mı bilmiyoruz ama bize gelen dedikodular Büşra ile abisi Kadir arasında bir yakınlaşmanın olduğu yönünde.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?