Azize Dizisinde Çalan Şarkı ve Müzikler (Jenerik Fon müziği) Kim Söylüyor?

Kanal D ekranlarında Salı günleri yeni bir dizi başladı. Azize isimli yeni dizinin şarkılarını müziklerini bu sayfada sizlere hazırlayarak merak eden izleyicilerimize anında sunmaya çalışacağız. Azize Dizisinde Çalan Şarkı ve Müzikler konusunda merak ettiğiniz her türlü dizi müziğini Azize dizi şarkısını bizlerden talep edebilir, Azize dizisinin başında sonunda veya fragmanında çalan şarkıları ve sözlerini kimin söylediğini burada bulabilirsiniz.

Azize Dizisinde Çalan Şarkı ve MüziklerAzize Dizisinde Çalan Şarkılar ve Müzikler

3 Aralık salı Azize dizisinde çalan şarkı videosu

19 Kasım salı Azize dizisinin başında çalan Sezen aksu Küçüğüm şarkısı videosu

Salı akşamları sevilerek izleneceğini düşündüğümüz ancak yine de Eşkıya ve Kadın gibi zorlu dizilerle ve eskilerden Elimi Bırakma ve Çocuk gibi yapımlarla da mücadele edecek olan Azize dizisinin çok güzel bir jenerik fon müziği var. Azize Dizisinde Çalan Şarkı ve Müzikler deyince aklımıza gelecek çok fazla şarkı müzik olabilir ama dizinin aşağıda sizler için eklediğimiz jenerik fon müziği gerçekten çok güzel olmuş ve tam bir dizi müziği olmuş.. İşte Azize dizisinin müziği: Azize dizisinin jenerik müziği Sena Şener’in Sendin Düşmanım isimli şarkısıdır. Şarkının tamamını bu sayfanın en alt kısmından takip edebilirsiniz.

Hande Erçel ve Buğra Gülsoy bu dizide birbirine eminiz çok yakıştılar. Yukarıda dizi müziğini dinlediğiniz Azize dizisinin bir çok yerinde şarkılar müzikler çalacak. Bu şarkıları ve müzikleri sizlerden gelen istekler doğrultusunda buraya yazmak ve sizlerden gelen isteklere kulak verip isteğinizi buraya hemen eklemek istiyoruz. Lütfen aşağıdaki yorum kısmına yorumlarınızı yazın ve bizden bölüm ve sahne söyleyerek Azize dizisinin şarkılarını müziklerini talep ediniz.

Buğra Gülsoy ve Hande Erçel Azize dizisi MüziğiAzize Dizi Çalan jenerik Fon Şarkı ve Müzikleri

Azize dizisinde çalan şarkıları ve müzikleri merak edenler de buraya hangi bölümde hangi şarkının çaldığını kısaca belirtirlerse biz tüm şarkıyı sözlerini ve müziğini buraya hemen ekleyebiliriz. Mesela Azize dizisinin 1. bölüm sonunda çalan şarkı, Azize dizisinde 2. bölüm fragmanda çalan şarkı yada Azize dizisinde Kartal ile Azizenin karşılaşma sahnesinde çalan şarkıyı kim söylüyor sözleri nedir gibi bizlerden isteklerinizi açıkça yazarak talep edebilirsiniz. Bu talepleri aşağıdaki yorum kısmına yazarak hemen görmemizi sağlayabilirsiniz.

Azize dizisinde Çalan Şarkılar Sözleri Kim Söylüyor?Azize Dizi Şarkısı Müziği

Azize dizisinde çalan tüm şarkıları ve müzikleri sizler için bu sayfaya toplayarak merak edilen dizide çalan ve izleyicilerde merak uyandıran şarkıları müzikleri jenerik ve fon şarkılarını sizlere sunarken aynı zamanda bu şarkıyı kimin söylediğini kimlerin eşlik edip düet yaptığını yada şarkının sözlerini ve söz yazarının kim olduğunu da sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yeter ki siz isteyin, biz burada dizinin şarkılarını Azize dizisiyle ilgili tüm ayrıntıları sizlere aktarmaktan memnuniyet duyarız. Azize dizisiyle ilgili şarkı türkü şiir ve tüm müzik isteklerinizi bekliyor ve sizlerden gelen yorumlara ve isteklere göre düzenli olarak bu sayfaya ekleyeceğimizi taahhüt ediyoruz. İşte Azize dizisinin jenerik fon müziği sözleri ve videosu:

Azize dizisi jenerik fon müziği sözleri ve videosu

Ne düşman bilir ne kışı sever,
Ruhumda cevher, kendim olurdum.
Gözlerim kısık, belki de aşık,
İçimde bir ışık, derdim olurdun.
Git, hadi git, yine git,
Yine gitme.
Gör ve de bil, bil ki git,
Yine gitme.
Korkarken kendimden,
Titrerken ellerim,
İsterken yarınları seninle, göremedim.
Bilirken içini,
Kaldım hep dışında,
İsterken yaşamayı seninle, bilemedim,
Sendin düşmanım.
Gittikçe içime kapandım,
Çoğu zaman kendimden utandım.
Sendin düşmanım.
Ne insan bilir ne doğru söyler,
Sadece bekler, hata bulurdun.
Gözlerin açık, kendine aşık,
İçimdeki ışık derdin olurdu.

İşte dizinin son çıkan fragmanı ve Azize dizi müzikleri ile sizleri başbaşa bırakalım..

Not: Lütfen aşağıya Azize dizisinde çalan ve merak ettiğiniz şarkı türkü şiir fon ve jenerik müzik isteklerinizi açıkça yazarak bizden talep ediniz. Azize dizisine başarılar diliyoruz. Sizlere de iyi seyirler dileriz. Azize dizisi müzikleri şarkıları hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Azize dizisinin tüm oyuncuları için Tıklayın >> Azize dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Etiketler