Azize Dizisi Zeynep Kimdir? Gerçek Adı (Meltem Gülenç)

Cumartesi akşamları Kanal d ekranlarında yayınlanan Azize dizisine yeni gelen oyunculardan birisi olan Zeynep karakteri kimdir gerçek adı soyadı nedir daha önce hangi dizilerde oynadı ve Azize dizisi Zeynep rolü hakkında detaylı bilgileri ve merak ettiğiniz herşeyi burada sizlere yazmak istiyoruz. Kanal d ekranlarında cumartesi günleri yayınlanmaya devam eden Azize dizisinin kadrosuna son gelen oyuncu olan Zeynep karakteri hangi oyuncu tarafından canlandırılıyor detaylı şekilde sizlere yazacağız.

Azize Dizisi Zeynep Kimdir Gerçek Adı
Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Azize dizisinin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk’ün oturuyor. Erkan Birgören’in kaleme aldığı, başrollerinde; Buğra Gülsoy, Hande Erçel, Mustafa Yıldıran, Selen Öztürk, Ufuk Şen, Tugay Mercan, Cenk Kangöz, Efekan Can, Mustafa Avkıran ve Orhan Kılıç gibi isimlerin yer aldığı dizinin kadrosuna daha önce Hande Erçel ile birlikte ‘Güneşin Kızları’ dizisinde rol alan Meltem Gülenç dahil oldu. Azize dizisinde Zeynep karakterini Meltem Gülenç canlandırıyor. Peki Meltem Gülenç kimdir daha önce hangi dizilerde yer aldı işte kısa bilgileri.

Azize Zeynep karakteri Meltem GülençAzize dizisi Zeynep karakteri Meltem gülenç kimdir?

Azize dizisinde Zeynep karakterini canlandıracak olan Meltem Gülenç hakkında detaylı bilgilere hemen geçelim. Meltem gülenç 1970 yılında Ankara ilimizde dünyaya gelmiş yüksek eğitimini Ankara Üniversitesi’nde dil tarih coğrafya fakültesinde tiyatro bölümünü bitirerek tamamlamıştır. Meltem Gülenç ilk olarak oyunculuk konusundaki deneyimini 2012 yılında rol almış olduğu iki yaka Bir İsmail dizisi ile yaşamış daha sonra ise herkes tarafından tanınmış olacağı güneşin kızları dizisinde oynamıştır.

Güneşin kızları dizisinde Rana karakterini canlandıran Meltem Gülenç bu dizide herkesin tanıdığı bir oyuncu haline gelmiştir. Meltem Gülenç daha sonra Kanal d ekranlarında yayınlanan kızlarım için dizisinde Fitnat karakterini canlandırarak oyunculuk konusundaki deneyimini artırmıştır. 2019 yılının son günlerinde 28 Aralık 2019 cumartesi günü Kanal d ekranlarında yayınlanan Azize dizisine Zeynep karakteri olarak dahil olacak olan Meltem Gülenç oyunculuk konusunda oldukça başarılı kendisini geliştirmiş ve yetiştirmiş bir isimdir.

Oyuncu dizide Zeynep karakterine hayat verecek. Azize dizisinde Zeynep rolü oldukça mütevazi bir insan olarak izleyicinin karşısına çıkacak bakalım izleyenler Meltem Gülenç’i Azize dizisindeki karakteri olan Zeynep rolünde nasıl bulacaklar sizlerde yorum ve görüşlerinizi le Azize dizisi Zeynep rolü hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız.Azize Dizisi Zeynep rolü Meltem Gülenç

Azize dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Meltem Gülenç hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Azize dizisinin tüm oyuncu kadrosunu ve Azize dizisine sonradan gelen yeni katılan oyuncuları merak edenler için Azize dizisi oyuncuları hakkında merak edilen tüm bilgileri aşağıdaki linkten görebilir ve oyunculara detaylı bir şekilde bakabilirsiniz. Azize dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Sizler Azize dizisini nasıl buldunuz reytingleri çok yüksek olmayan ve kısa bir süre sonra erken final yapacağı konuşulan Azize dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi yazınız aşağıya. Azize dizisinin erken final yapmasını ister misiniz Zeynep rolü ile diziye giren Meltem Gülenç Azize dizisine katkı sağlar mı bu konular hakkında da merak ettiklerinizi veya yorumlarınızı lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazınız şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler