Azize Dizisi Reytingleri Nasıl? İzlendi mi Tutuldu mu?

Azize Dizisi Reytingleri Nasıl? İzlendi mi Tutuldu mu? Aziz dizisi 19 Kasım salı gününden itibaren Kanal D ekranlarındaki yerini canlandıracak. Azize dizisi salı akşamlanın reyting yarışına katılacak. Azize dizisi salı günü reytinglerde başarılı odu mu diğer dizilere göre durumu nedir? Bilgilerini konumuzun devamında sizlerle paylaşacağız.?

Azize Dizisi Reytingleri Nasıl

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği,yönetmen koltuğuna Volkan Kocatürk’ün oturduğu senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak’ın kaleme aldığı Azize’de dizisinin başrol oyuncuları Buğra Gülsoy, Hande Erçel, Mustafa Yıldıran, Mustafa Avkıran olurken onlara Duygu Sarışın, Selen Öztürk, Tugay Mercan, Başak Daşman, Çetin Sarıkartal, Orhan Kılıç, Cenk Kangöz, Serkan Altıntaş, Asuman Çakır, Ufuk Şen Ceylan Bati, Zeynep Kızıltan, Efekan Can, Galip Erdal ve Taha Baran Özbek eşlik ediyor.

Azize dizisi salı akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Salı akşamları nasıl bir reyting aldı konumuza her hafta ekleyeceğiz ancak tahminlerimizi de yazalım. Azize dizisi salı akşamları yayınlanırken diğer kanallarda yayınlanan dizi ve programlar Azize dizisini etkileyecek elbette. Azize dizisi reyting durumuna etki edecek rakiplerini görelim öncelikle. Azize dizisi yayınlandığı saat olan 20:00 ve 00.00 arasında diğer kanallarda olan dizi ve programlar; Star TV Çocuk dizisi, Fox TV Kadın dizisi, Atv de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz,  Show TV ‘de Türk Sineması yayınlanıyor.

Çocuk dizisi önceden pazartesi yayınlanırken reytinglerinde artış olur umudu ile Salı gününe konmuş bir dizi. Ancak Atv ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi reytinglerde ilk koltuğa oturmayı alışkanlık hale getiren bir dizi. Bu yüzden yeni başlayan Azize dizisinin işi biraz zor. Salı günü yayınlanan Kadın dizisi ve EDHO Azize dizisini en çok zorlayacak diziler.

Azize Dizisi İzlendi Mi Tuttu Mu?

Azize dizisi 19 Kasım salı günü yayınlanmaya başladığında sizlerle reytingleri bu sayfadan paylaşılacak. Sonrasında Azize dizisinin reytingleri ilerleyen haftalarda düşüyor mu yoksa artıyor mu bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Azize dizisinin erken final mi yapacağı yoksa sezon sonuna kadar devam edip etmeyeceği bir kaç hafta reytinglerine göre anlaşılacaktır. Siz Azize dizisini nasıl buldunuz, beğendiniz mi yorumları konumuzun altındaki yorum kısmından paylaşınız.

Azize Dizisi Konusu;

Azize dizisinde Melek’in ailesi Alpan ailesi tarafından elinden alınmıştır. Güçlü bir mafya ailesi olan Alpanlar Azize’nin önce anne ve babasını elinden alır sonrasında korumak için çaba harcadığı kardeşini öldürürler. Melek bu yüzden intikam yemini içer ve Alpanlar’dan da korunmak için artık onun adı Melek değil Azize’dir.

Azize bu zamana kadar kendi başında ayakta kalmayı başarmış biridir. Azize anne ve babasının kaybettikten sonra onların hatırası olan kardeşi Yiğit’i Alpa ailesindne korumak ister. Ancak Alpanlar onu da Azize’nin elinden alır ve öldürürler. Azize’nin artık bu hayattaki tek amacı intikam almaktır. Azize’nin yaşama sebebi Alpanlar ailesinin sonunu getirmek kendi ailesinin intikamını almaktır.

Azize bu yolda emin adımlarla ilerlerken karşısına daha önce tatmadığı bir duygu çıkacak. Aşk. Azize Alpanlar ailesinin zeki genç oğlu olan Kartal’a aşık olacaktır. Ancak Kartal onu ilk gördüğünde aşık olmuştur zaten. Kartal babası İskender’in mafya işlerinde en çok güvendiği isimdir. Aslında Kartal babasının böyle pis işlerle ilgilenmesini istemez ancak yeri geldiğinde verdiği kararlarla da babasının tahtına oturacağının sinyallerini verir. Kartal Azize’yi görünce aşık olur ilk başlarda Azize kendini bu duygudan korusa da zamanla Kartal’ın Alpanlar ailesi gibi vicdansız katil olmadığını anlar ve ona gönlünü kaptırır. Ancak Azize’nin aşık olması demek aynı zamanda anne baba ve kardeşine ihanet demektir. Onların intikamını almak için girdiği Alpanlar ailesinden aşık olarak çıkacaktır.

Azize dizisi reytingleri hafta hafta konumuza eklenecektir. Sizce Azize dizisi izlenir mi? Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler