Azize Dizisi Kuzey (Efekan Can) Kimdir? Biyografisi İnstagramı

Azize dizisinde Kuzey karakterine hayat veren oyuncu kimdir gerçek adını bilgilerini daha önce oynamış olduğu dizileri ve dizide Kuzey Alpan hakkındaki tüm detayları burada sizlere yazarak Azize dizisinde oldukça yakışıklı ve dikkat çeken bir rolle karşımıza çıkan Kuzey karakteri hakkında sizlere detayları yazmak istiyoruz. Azize Kuzey rolü hangi okullarda okudu gerçek adı ve soyadı nedir daha önce hangi dizilerde oynadı gibi merak edilen sorulara burada yanıt vermek istiyoruz.

Azize Kuzey kimdirAzize Dizisi Kuzey Alpan Kimdir?

Kanal D ekranlarında 19 Kasım 2019 salı akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek olan Azize dizisinde oldukça merak edilen karakterlerden birisi de Kuzey Alpan karakteri oldu. Azize dizisinde Kuzey kimdir Kuzey Alpan karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı soyadı ve daha önce oynamış olduğu dizileri sizlere burada yazmak ve Azize dizisinin kadrosu hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz.
Azize Dizisinde Kuzey karakterine hayat verecek olan oyuncu Efekan Can’dır.

Azize Dizisi Kuzey (Efekan Can) KimdirEfekan Can Kimdir? Biyografisi, Azize Dizisi Kuzey rolü

Efekan Can Azize dizisinde canlandırdığı Kuzey rolü ile dikkat çeken bir oyuncudur. Efekan Can 1994 yılında Bilecik ilimizde dünyaya gelmiş ve 25 yaşındadır. Efekan Can yüksek öğrenimini Bilecik Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Efekan Can hayallerini gerçekleştirmek ve oyuncu olmak için doğduğu Bilecik ilinden İstanbul’a gelmiş ve burada oyunculuk üzerine çeşitli girişimlerde bulunmuştur. Atölye Craft onun oyunculuk konusunda kariyerine başlangıç teşkil etmiştir. Atölye Craft eğitimleri sonrasında Efekan Can ilk olarak Ufak Tefek Cinayetler isimli dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Ufak Tefek Cinayetler’de rol alan Efekan Can daha sonra farklı dizilerden de teklifler alsa bile Azize dizisindeki Kuzey Alpan karakterini tercih etmiştir. Yakışıklı oyuncu Efekan Can 1.79 boyunda ve 70 kg ağırlığındadır.

Azize Dizisi Kuzey AlpanAzize Dizisinde Kuzey Nasıl Bir rolde?

Kuzey hem Alphan ailesinin hemde Karakaya ailesinin tek torunu olduğu için oldukça kıymetli bir isimdir. Ailelerin torunları oldukça değerlidir bilirsiniz. İste Azize dizisinde Kuzey de bu nedenle oldukça kıymetli bir karakteri canlandırıyor. Alphan ve Karakaya ailelerinin ortak noktası olan Kuzey en kıymetli ve en gözde isimlerden birisi olurken ailelerin mirası ve sorumluluğu da bir süre sonra Kuzey’in omuzlarında hissedilmeye başlanacak. Bu yüzden Kuzey Alpan Azize dizisindeki en önemli karakterlerden birisi desek yeridir. Varlık içinde büyümüş olan Kuzey ailesinin zengin olması nedeniyle kötü gün görmemiş, zorluklarla mücadele etmemiş bir delikanlıdır.

Efekan Can Azize Dizisinde Kuzey rolünde

Azize dizisindeki Kuzey rolünü canlandıran Efekan Can sosyal medya da oldukça aktif olarak yer alan bir isimdir. Efekan Can hem instagram hemde diğer sosyal medya alanlarında kendisini göstermektedir. Efekan Can’a ait instagram hesabını merak edenler için hemen yazalım: https://www.instagram.com/efekancann Efekan Can sevgilisi var mı Azize dizisinin yakışıklı oyuncusu Kuzeyin gerçek hayatta bir sevgilisi bulunmuyor. Varsa da bizden saklıyor olabilir. Siz Azize dizisinin Kuzey rolünün sevgilisini veya kız arkadaşını biliyorsanız aşağı yazabilirsiniz. Aşağıdaki resim de sarıldığı kızın sevgilisi olup olmadığını kesin çözemedik, o nedenle sevgilisi diye yazamadık..

Azize Dizisi Kuzey Alpan sevgilisi var mıBu konumuzda Azize Dizisi Kuzey (Efekan Can) Kimdir? Bilgileri Biyografisi İnstagramı sevgilisi hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak Azize Dizisi Kuzey Alpan karakteri yeni (Efekan Can) hakkındaki yorum ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Azize Dizisinin tüm oyuncu bilgileri için Tıklayın >> Azize Dizisi Oyuncuları Kimler?

Etiketler