Azize Dizisi Ceyda (Ceylan Batı) Kimdir? Bilgileri Önceki Dizileri

Azize Dizisi Ceyda karakterini canlandıran oyuncu oldukça merak edildi. Azize dizisinde Ceyda Alpan rolünü canlandıran ve oldukça ilgi çeken güzel kız hakkında detaylı bilgileri sizlere sunmak ve oyuncunun merak edilen özel hayatını, Azize Dizisi Ceyda rolünün daha önce hangi dizilerde oynadığını ve nereli olduğunu yaşını boyunu kilosunu burcunu ve instagram sayfası ile Azize Dizisi Ceyda karakterinin detaylarını sizlere bu sayfada paylaşmak istiyoruz.

Azize Dizisi Ceyda rolü kimdirAzize Dizisi Ceyda Rolü Kimdir?

Azize Dizisi Ceyda rolünü oynayan güzel dizi oyuncusunun gerçek adı soyadı Ceylan Batı’dır. Ceylan Batı oldukça güzel bir rolde Azize Dizisi Ceyda karakteri olarak karşımıza çıktı. Ceyda dizide İskenderin en küçük kızıdır. Orhana aşık olan Ceyda Azize dizisinde istemediği biriyle nişanlandırılmış ve zor günler geçirmeye başlamıştır. Babasına karşı gelmek ile sevdiği oğlan arasında kalan Ceyda oldukça zor ve içinden çıkılmaz bir duruma gelir.

Azize Dizisi Ceyda Alpan rolünü başarıyla oynayan ve Azize dizisinin en dikkat çeken isimlerinden birisi olan Ceylan Batı kimdir dizideki Ceyda rolü nasıldır, özel yaşamında Ceylan Batı nasıl biridir, hem özel yaşamını hemde Azize dizisinde canlandıracağı Ceyda karakteri ile ilgili detayları sizlerle aktarmak istiyoruz. Öncelikle özel hayatına kısaca bakalım ve Azize Dizisi Ceydanın daha önceki dizileri veya oynadığı filmler var mı varsa hangileri hemen sizlere yazalım:

Azize Dizisi Ceyda karakteri bilgileriCeylan Batı Kimdir? (Azize Dizisi Ceyda rolü)

Ceylan Batı Kimdir? Ceylan Batı 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş güzel bir dizi oyuncusudur. Ceylan Batı, küçük yaşlardan itibaren sanat ve tiyatroya ilgi duymuş ailesinin de yönlendirmesi ile bu konularda eğitim almaya başlamıştır. Tiyatro merakı onu iyi bir tiyatrocu yapmış ve bir çok farklı oyunda kendisini göstermiştir. Ceylan Batı şimdilerde Alice Harikalar Diyarında isimli tiyatro oyununda sahne almaya devam etmektedir.

Ceylan Batı yüksek eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Konservatuvarı Tiyatro bölümünü bitirerek tamamlamış ve tiyatroya olan ilgisi onu bu okulu başarıyla bitirmesinde temel teşkil etmiştir. Ceylan Batı, halen Sabuncugil menajerliğin bir tiyatro ve dizi oyuncusu olarak gelen teklifleri değerlendiriyor. Ceylan Batı ilk dizi deneyimini Vatanım Sensin isimli Kanal D dizisiyle yaşamıştır. Ceylan Batı’nın ikinci dizisi ise yine kanal D de ekrana gelecek olan Azize dizisi olacaktır. Azize dizisinde Ceyda rolünde karşımıza çıkacak olan Ceylan Batı’ya başarılar diliyoruz.

Azize Dizisi Ceyda kimdir (Ceylan Batı)Ceylan Batı Azize dizisinde Ceyda Alpan rolünde oynayacak. Ceyda Alpan’ı canlandıracak olan Ceylan Batı oldukça zor bir rolde oynayacak. Ceyda Alpan İskender’in en küçük kızıdır Azize dizisinde. Zorbazorların oğlu ile nişanlanan Ceyda zorla yapılan bu nişanı istemez. Çünkü Ceyda Orhan’a aşıktır ve bir süre sonra bu aşk babası ile arasını bozacaktır. Ceylan Batı bakalım izleyici tarafından beğenilecek mi?

Azize Dizisi Ceyda Günay bilgileri gerçek adı soyadıBu konumuzda Azize Dizisi Ceyda (Ceylan Batı) Kimdir? Bilgileri Önceki Dizileri gerçek adı soyadı ve oyuncuyla ilgili bilgileri sizlere sunmaya çalıştık. Azize Dizisinde Ceyda karakteri hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazın lütfen. Yorumlarınızı ve Azize Dizisi Ceyda karakteri hakkındaki fikirlerinizi bekliyoruz. Azize Dizisinin tüm oyuncu bilgileri için Tıklayın >> Azize Dizisi Oyuncuları Kimler?

Yorum yaz

1 Yorum

  1. İstanbul doğumlu mu? Kütahyalı asıl ceylan lütfen doğduğu büyüdüğü yerlerden utanmasın. İzliyordum diziyi ama artık izlemek istemiyorum. Aslını acıkca söyleyemeyen Birinin içinde bulunduğu hiç bir şeyi izlemem doğrusu. Zahide yetiş, İsmail küçükkaya onlarda Kütahyalı utanıyorlar mı memleketlerinden? Samimiyet ve dürüstlük başarı ile paralel gider doğrusu…

Etiketler