Azize Dizisi Balkan Kimdir? (Söz Dizisindeki Hafız) Mustafa Yıldıran Bilgileri

30.09.2019
1.052

Azize Dizisi Balkan Kimdir? (Söz Dizisindeki Hafız) Mustafa Yıldıran Bilgileri. Azize dizisi ile ilgili hazırlıklar devam ederken dizinin kadrosuna da yeni isimler katılmaya devam ediyor. Azize dizisi kadrosuna katılan yeni oyuncu da Mustafa Yıldıran. Mustafa Yıldıran Azize dizisinde Balkan karakterine hayat verecek. Azize dizisine katılan yeni oyuncu hakkında bilgileri konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz. Azize dizisinde rol alacak olan Mustafa Yıldıran kimdir? Mustafa Yıldıran daha önce hangi dizi filmlerde rol aldı bilgileri sizlerle.

Azize Dizisi Mustafa Yıldıran Kimdir?

Azize dizisi oyuncularından birisi olan Mustafa Yıldıran 1980 İstanbul doğumlu. Baba tarafından Denizli Acıpayam ilçesinin köyündendir. Mustafa Yıldıran 2005 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Oyuncunun rol aldığı diziler 2002 yılında ilk kez En Son Babalar Duyar dizisinde rol almıştır. Sonrasında Avrupa Yakası, Filinta, İçerde dizilerinde rol aldı. Sonrasında Söz dizisinde oynadı. Söz dizisinde Başçavuş Ali Haydar karakterini canlandırdı. 

Azize Dizisi Balkan Karakteri Kimdir?

Azize dizisine katılan Mustafa Yıldıran dizi de Balkan karakterini canlandıracak. Balkan Alpanlar ailesinin büyük oğlu. Azize’nin babasının öldüren kişidir ve gençliğini hapiste geçirir. Hapisten çıkınca da Yıldız Karakaya ile evlenir. Karakayaların başına geçer.

Azize Dizisi Bilgileri

Azize dizisi Kanal D’nin yeni dizisi. Önceki günlerde afişi yayınlanan Azize dizisi bilgileri netleşmeye başlıyor. Azize dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler katılıyor. Yeni isimlerin kadrosuna katıldığı Azize dizisinin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk oturuyor. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği başrollerinde Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in yer aldığı Azize dizisi oyuncuları konusu ile sosyal medyada konuşulmaya başlandı.

Azize dizisi Buğra Gülsoy ve Hande Erçel severler tarafından sabırsızla bekleniyor. Senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak’ün kaleme aldığı Azize dizisinin konusu da açıklandı. Azize dizisinde imkânsızlıklarla dolu tutkulu bir aşk hikayesi konu edilecek. Azize dizisi düzenlenen afiş ile çok sevildi. Düzenlenen fuarda tanıtılan Azize dizisi sosyal medya da çok konuşuldu.Bu fuar 13-16 ekim arasında olacak ve Azize dizisi o fuarda tanıtılacak.

Azize Dizisi Konusu;

Azize dizisinde aslında imkansız olan bir aşkın yavaş yavaş ilerlemesini anlatacak. İmkansız aşk daha tutkulu olur. Azize dizisi de öyle olacak. Başrol karakterleri Buğra Gülsoy ve Hande Erçel arasındaki aşk seyirciyi kendine hayran bırakacak. Yeni dizi Azize kadrosuna katılan yeni isimlerin bilgilerini sizlerle yeni konularda paylaşmaya devam ediyoruz.

Azize dizisi yeni isimlerle kadrosunu genişletiyor. Bu konumuzda da sizlere Azize dizisine katılan yeni oyuncu Mustafa Yıldıran bilgilerini paylaştık. Mustafa Yıldıran Azize dizisinde Balkan rolünü canlandıracak. Azize dizisi bilgileri resimlerini paylaşmaya devam edeceğiz. Azize dizisinde rol alan Mustafa Yıldıran’ın oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.