Azize Dizisi Asya (Duygu Sarışın) Kimdir? Bilgileri İnstagramı

Azize Dizisi Asya (Duygu Sarışın) Kimdir? Bilgileri İnstagramı. Azize dizisinde yer alan oyunculardan birini tanıtmak için konumuzu açtık. Azize dizisinde Asya Gündoğan karakterini canlandıran Duygu Sarışın kimdir?Rolleri bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Azize dizisi oyuncuları bilgilerini sizlerle önceki konumuzda paylaşmıştık.  Aşağıdan Asya rolünü bilgilerini ve oyuncu Duygu Sarışın’ın bilgilerini rol aldığı dizileri öğrenebilirsiniz.

Azize Dizisi Duygu Sarışın Kimdir?

Azize dizisinde rol alan Duygu Sarışın 1987 yılında İzmir’de doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünde eğitim alan Duygu Sarışın sonrasında İzmir Ekonomi Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü’nde dersler aldı. Üniversite eğitimi sonrasında oyunculuk üzerine deneyim kazandı. İzmir Devlet Tiyatrosunda tiyatrolarda rol aldı. Duygu Sarışın Gaye Sökmen ajansa kayıtlıdır. İnstagram hesabı; https://www.instagram.com/duygu_sarisin/  Duygu Sarışın ilk kez 2011 yılında Cennetin Sırları dizisinde rol aldı. Sonrasında rol aldığı dizilerle de ününe ün katmıştır. Duygu Sarışın’ın rol aldığı diziler; İçerde, İnadına Yaşamak, Kaçak Gelinler, Güneşi Beklerken, Rengarenk dizilerinde rol aldı. Duygu Sarışın son olarak Star TV de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizilerinde rol aldı. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen, Mert Fırat, Ferit Aktuğ, Yıldıray Şahinler, Selim Bayraktar, Hayal Köseoğlu, ve Tansu Biçer gibi isimlerle rol arkadaşlığı yaptı.

Asya Gündoğan Kimdir? Karakteri Bilgileri

Azize dizisinde Asya karakterini canlandıran oyuncu Duygu Sarışın yeni dizisinde de çok başarılı olacak. Azize dizisinde Asya Gündoğan karakteri mafya ailelerinin içindeki tek kadın liderdir. Asya mafya aileleri arasında en genç isimdir.

Asya mafya işleri ile ilgilenmektedir. Aynı zamanda Kartal’ın arkadaşıdır. Kartal’ın kendini anladığı düşündüğü tek insandır. Kartal’ın sır küpüdür yani. İlerleyen zamanda Kartal’ın Azize’ye olan duygularını öğrendikçe bu aşka engel olmaya çalışır. İçten içe Asya Kartal’a karşı duygular beslemektedir. Bu yüzden de Kartal Azize aşkının engelleri arasındadır.

Azize Dizisinde Olacaklar; Azize ailesine yapılanların hesabını sormak için Alpanların evine girer. Evde adaleti sağlamak için kolları sıvar. Azize işini tamamlayıp bu evden çıkıp kardeşine kavuşma hayali kurarken istediği olmaz. Evdeki herkesin gözü Azize’ye çevrilir ve Azize bu evde sıkışıp kalır. Azize bu evden nasıl kurtulacak? Onun yardımına kim koşacak?

Azize’nin bir sırrı olduğunu düşünürler. Azize de Kartal’ın kendisinden şüphelendiğini anlar. Azize bu yüzden evden çıkamaz ve herkesin göz hapsine maruz kalır. Azize’nin bir sırrı olduğu tahmin edilirken diğer taraftan Alpanların sırları da ortalığı karıştırıyor. Azize kendisinden şüphelenen Kartal’dan kurtulmaya çalışır ancak Alpanların evinde sıkışıp kalacağını tahmin eder. İçlerine giren gizemli hemşirenin bir sırrı olduğundan emin olan Alpanlar ve kendi büyük sırları tüm dengeleri sarsmak üzeredir. Yeni bölümlerde neler olacak göreceğiz.

Azize dizisinde Asya Gündoğan Kartal’a aşık mı? Asya Azize’ye olan duygularını öğrenince ne tepki verecek? Azize dizisi oyuncusu Asya Gündoğan bilgilerini sizlerle paylaştık. Sizce Duygu Sarışın yeni dizisi Azize’de başarılı bir oyunculuk sergiliyor mu? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Etiketler