Aziz (Mustafa) Baran Akbulut Neden Öldü Diziden Ayrıldı?

13.02.2022
1.019

Cuma akşamları yayınlanan Show TV’nin sevilen dizisi Aziz’de bir oyuncu ayrıldı. Mustafa karakterine hayat veren Baran Akbulut ölerek diziye veda etti. Aziz dizisinde Mustafa karakterini göremeyen yada diziden niçin olmadığını merak edenler için yazalım..Aziz dizisi Baran Akbulut (Mustafa) neden öldü ayrıldı mı

Aziz Dizisi Mustafa Baran Akbulut Neden Yok Öldü mü?

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Aziz dizisinde başrolleri Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya gibi yetenekli oyuncular paylaşıyor. Aziz dizisinde rol alan ve Mustafa karakterine hayat veren Baran Akbulut, 11 Şubat akşamı yayınlanan Aziz dizisinin 13. bölümünde, senaryo gereği karakterinin ölmesiyle birlikte diziden ayrıldı.

Aziz dizisi (Mustafa) neden yok niçin ayrıldı öldü gibi merak edilen sorulara yanıt vermiş olduk. Ayrıca Aziz Dizisi Mustafa dışında diziden ayrılan veya yeni gelen oyuncular için Aziz Dizisine yeni gelen ve ayrılan oyuncular konumuzda detaylıca açıklama yaptık. Lütfe göz atmayı unutmayın..

Aziz, yeni bölümleriyle her Cuma 20.00’de Show TV’de kaldığı yerden devam edecek. Aziz Dizisinde Mustafa karakterinin ayrılması sizce doğru mu? Ölmesi iyi oldu mu, yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

  1. Sibel Küpeli dedi ki:

    Ben severek ve beğeniyle izliyorum. Mustafanın ölümü çok üzücü oldu. Dizi okadar güzel işlenmiş ki, tekrarlarını Bike tekrar izliyorum. Böyle dizilere ihtiyacımız var. Her ne kadar Aziz karakterini canlandıran Murat yıldırımı pek sevmesemde, muhteşem bir dizi. Elinize emeğinize sağlık🙏