Aziz Dizisi Kaç Bölüm Sürecek? Yeni Sezon Olacak mı?

28.11.2021
1.531

Bu haberimizde sizler için Aziz dizisi kaç bölüm sürecek? Yeni sezonda da olacak mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Recai Karagöz’ün yönettiği Aziz dizisinin senaryosunu Eda Tezcan kaleme almaktadır. Yapımcılığını 03 Medya’nın üstlendiği Aziz dizisi kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Dizinin izleyicileri tarafından Aziz dizisinin kaç bölüm süreceği ve yeni sezonda olup olmayacağı da merak edilmiştir. Bizde sizler için bu haberimizde Aziz dizisi kaç bölüm sürecek? Yeni sezonda da olacak mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Aziz Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Aziz dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecekO3 Medya imzalı Aziz dizisi 5 Kasım 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Her cuma Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan dizi kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Başrollerini Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas’ın paylaştığı Aziz dizisi total de aldığı reytinglerle reyting sıralamasında en çok izlenen 3 dizinin arasına girmeyi başarmıştır. Senaryosunu Eda Tezcan’ın kaleme aldığı Aziz dizisinin kaç bölüm süreci hakkında net bir bilgi yoktur. Ancak dizi yakaladığı kitleyi kaybetmez ve bu başarıyla ilerlerse eğer uzun yıllar ekranlarda olacaktır.

Aziz Dizisi Yeni Sezonda Olacak Mı?

Proje tasarımını Zeynep Günay Tan’ın yaptığı Aziz dizisi 5 Kasım 2021 tarihinden itibaren her cuma Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Çekimleri İstanbul ve Sakarya’da devam eden Aziz dizisinin yönetmenliğini Recai Karagöz üstlenmiştir. O3 Medya imzalı Aziz kısa sürede kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmıştır. Total de aldığı reytinglerle reyting sıralamasında 3. sıraya yerleşen dizi, ABC1 grubunda ise 1. sırada yer almaktadır. Aksiyon ve dram türündeki Aziz dizisi reytinglerinde herhangi bir düşüş olmazsa yeni sezonda da yine Show TV ekranlarında olacaktır.

Aziz Dizisi 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu Aziz dizisinin senaryosunu Eda Tezcan kaleme almaktadır. Başrollerini Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas’ın paylaştığı Aziz dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Her cuma Show TV ekranlarında karşımıza çıkan dizi sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer almaktadır. Aldığı reytinglerle yayınlandığı günü zirvede tamamlayan ve cuma günün en çok izlenen dizisi arasına girmeyi başaran Aziz dizisi yakaladığı kitleyi kaybetmezse eğer 2. sezonda da devam edecektir.

Aziz Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Hatay’da geçen Fransız- Türk dönemini anlatan Aziz dizisinin çekimleri İstanbul’da ve Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayede sayesinde kısa sürede büyük ilgi gören dizi kendini izleyiciyi sevdirmeyi başarmıştır. Henüz 4. bölümü yayınlanan ve cuma gününün en çok izlenen dizileri arasına giren Aziz dizisi şüphesiz bu sezonun iddialı dizileri arasında yer almaktadır. Her cuma izleyicileri ekrana kitleyen Aziz dizisi bu sezon final yapmayacak ve önümüzde ki yıllarda da yine ekranlarda olacaktır.

Bu haberimizde sizler için Aziz dizisi kaç bölüm sürecek? Yeni sezonda da olacak mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Aziz Dizisi Kaç Bölüm olacak yeni sezon devam edecek mi sorularına zamanla güncel yanıtlar vermeye devam edeceğiz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. sulgun Kizjikowasulgun@gmail.com dedi ki:

  aziz dizi son bolumleri gayey guzel gidyodu.neden final yapacak.guzel keyfli giderken finala gitmemesini istiyorum .bilyorum herkesde gitmemesini istiyodur.cunki dizi gayet iy guzel.lutfen seyirjiler bana katilin.murat yildirima kojaman selam

 2. sulgun Kizjikowasulgun@gmail.com dedi ki:

  Murat yildirimi çok seviyorus ama aziz dizide hzli gelişme olmuyor.Eyer hizli gelişim olursa dizi iye gider

 3. sulgun Kizjikowasulgun@gmail.com dedi ki:

  Murat yildirimin dogum guni kutli olsun.gelejek yaşinda allah ona çocuk versin diyerek diliyorum.

 4. Zeynep zeynepkizjikowa@gmail.commm dedi ki:

  Murat yildirim sizin oynadiginiz film dizilerin hepsi hayran ediji .hep ekeranda siz olun

 5. Zeynep dedi ki:

  Murat yildirima aziz dizi bitsede eni dizide olun. siz dizi kralisiniz size kojaman alkiş türkmenistandan sizi sevyorus

 6. Film hayranı dedi ki:

  Lütfen aziz dizisi final yapmasın çok güzel bir film hiç bitmesin

 7. şevval devrim dedi ki:

  bence çok güzel bir dizi bitmesin devem etsin aziz ölme aflan bırakma ne olur

 8. Film hayranı dedi ki:

  Lütfen azizi dizisi finale girmesin

 9. Anonim dedi ki:

  Şuraya adam gibi kaç bölüm de biteceğini yazmıyorsunuz

  1. Yönetici dedi ki:

   Dizi tutunca senaryo uzatıldı. Kaçıncı bölümde biteceği belirtilmedi.