Aziz Dizisi Feridun Kimdir, Amacı Nedir? (Ali Rıza Kubilay)

28.04.2022
715

Aziz dizisi Feridun kimdir, amacı nedir? Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Arıza dizisinin senaryosunu Eda Tezcan kaleme almaktadır. Recai Karagöz’ün yönettiği, aksiyon ve dram türündeki Aziz dizisine yeni katılan Feridun karakteride merak edildi. Bizlerde Aziz dizisi Feridun kimdir, amacı nedir? Aziz dizisi Feridun karakteri kimdir? Aziz dizisi Feridun karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Aziz Dizisi Feridun Karakteri Kimdir?

Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Aziz dizisinin yeni katılan Feridun karakteri, Ankara’dan hükümet tarafından gizli görevle gelerek diziye dahil olmuştur. Feridun, Aziz’e beklenmedik bir teklifte bulunacak ve tehlikeli bir görev ile Aziz’in karşısına çıkacaktır. Feridun oldukça gizemli ve sırlarla dolu bir adamdır.Aziz Dizisi Feridun Kimdir, Amacı Nedir

Aziz Dizisi Feridun Kimdir?

Aziz dizisine yeni katılan Feridun karakterini oyuncumuz Ali Rıza Kubilay canlandıracaktır. Bizlerde oyuncumuz Ali Rıza Kubilay’ı yakından tanıtacağız ve Ali Rıza Kubilay kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Aziz dizisine yeni gelen oyuncular burada.

Ali Rıza Kubilay Kimdir?

45 yaşındaki oyuncumuz Ali Rıza Kubilay, 15 Mart 1977 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olan Ali Rıza Kubilay, Bahçeşehir Üniversitesi ileri oyunculuk bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2006 yılında Rüya Gibi isimle diziyle geçen oyuncumuz aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Bakırköy Belediye Tiyatroları kadrolu sanatçısı olan Ali Rıza Kubilay, kamera karşısına en son 2021 yılında Arıza dizisiyle geçmiştir ve oyuncumuz önümüzdeki günlerde Aziz dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Ali Rıza Kubilay Yer Aldığı Diziler

Aziz – 2022
Arıza – 2020-2021
Kurşun – 2019
Arkadaşlar İyidir – 2016
Keşanlı Ali Destanı – 2012
Nazlı Yarim – 2007
Rüya Gibi – 2006

Ali Rıza Kubilay Resmi İnstagram Hesabı

Aziz dizisinin oyuncu kadrosuna katılan Ali Rıza Kubilay sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun Instagram da 497 gönderisi ve 15 binden fazla takipçisi vardır. Ali Rıza Kubilay’ın resmi İnstagram hesabı: @alirizakubilay

Ali Rıza Kubilay Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Ali Rıza Kubilay’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz üniversite yıllarından beri beraber olduğu Buket Yanmaz Kubilay ile evlidir. Mutlu bir evliliklerinin olduğunu bildiğimiz çiftin 8 yaşında Leyla isminde kızları vardır.

Aziz dizisi Feridun kimdir, amacı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık ve Feridun karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Ali Rıza Kubilay’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?