Aziz Dizisi Erken Final mi Yapıyor Neden Bitiyor?

Bu içeriğimizde Aziz dizisi erken final mi yapıyor? Aziz dizisi neden bitiyor, 2. sezon devam edecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu aksiyon ve dram türündeki Aziz dizisi 5 Kasım 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. O3 Medya imzalı Aziz dizisinin izleyicileri tarafından dizinin neden erken final yaptığı da merak edilmiştir. Biz de sizler için bu içeriğimizde Aziz dizisi erken final mi yapıyor? Aziz dizisi neden bitiyor, 2. sezon devam edecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Aziz Dizisi Erken Final Mi Yapıyor?

Aziz Dizisi Erken Final mi YapacakSenaryosunu Eda Tezcan’ın kaleme aldığı dram ve aksiyon türündeki Aziz dizisinin proje danışmanlığını Zeynep Günay Tan üstlenmiştir. 5 Kasım 2021 tarihinden itibaren her cuma Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Aziz dizisi kısa sürede geniş izleyici kitlesi ulaşmıştır. Kendini izleyiciye sevdirmeyi başaran ve aldığı reytinglerle zirveye yerleşen Aziz dizisi, Yalnız Kurt gibi yeni diziler başladıktan sonra reytinglerinde düşüş elde etmiştir. Totalde aldığı reytinglerle reyting sıralamasında dördüncü sıraya yerleşen Aziz dizisinin devam etmesi için reytinglerinde yükselişe geçmesi gerekmektedir. Dizi reytinglerinde yükseliş elde edemezse erken final yapacaktır. dizioyuncu.com

Aziz Dizisi Neden Bitiyor?

O3 Medya imzalı Aziz dizinin başrollerini Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas paylaşmaktadır. Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Aziz dizisi kısa sürede kendini izleyiciye sevdirmeye başarmıştır. Aldığı reytinglerle zirveye yerleşen ve cuma gününün en çok izlenen dizilerinden biri olan Aziz dizisi, Yalnız Kurt gibi yeni başlayan ve yüksek reyting alan dizilerden dolayı reytinglerinde düşüşe geçmiştir. 5 Kasım 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Aziz dizisi reytinglerinde yükselişe geçmezse eğer final yapmak zorunda kalacaktır. Yani, Aziz dizisi düşük reyting sebebiyle bitecektir.

Aziz Dizisi 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Çekimleri İstanbul’da devam eden ve Hatay’daki Fransız- Türk dönemini anlatan Aziz dizisinin yönetmen koltuğunda Recai Karagöz oturmaktadır. Aksiyon ve dram türündeki Aziz dizisi başlarda yüksek reyting alıp zirveye yerleşsede, daha sonra reytinglerinde düşüşe geçmiştir. Aziz dizisinin yakaladığı kitle, diziyi sezon sonuna kadar götürmeye yetsede önümüzdeki sezona taşıyamayacak kadar azdır. Aziz dizisi reytinglerinde yükseliş elde etmezse eğer ikinci sezon devam etmeyecektir. Kısacası, Aziz dizisinin ikinci sezon devam edip etmeyeceği alacağı reytinglere bağlıdır.

Bu içeriğimizde Aziz dizisi erken final mi yapıyor? Aziz dizisi neden bitiyor, 2. sezon olacak mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. dizioyuncu.com Aziz Dizisine Yeni Gelen Oyuncular konumuz burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.

2 Yorum

  1. Avatar sulgun Kizjikowasulgun@gmail.com

    Aziz dizi hzli gelişme olmiyo desem Murat Yildirim alinmasin.aziz dizi onun oldugundan cok sevilyor .tùrkmenistandan yazyorum.

  2. Avatar sulgun Kizjikowasulgun@gmail.com

    Aziz dizi sevyorum ama dizide hzli gelişmeler olmuyor.Ramoda hzli hzli gelişme olyodu o yùzden cekijidi