Aziz Dizisi Dilruba Neden Öldü Diziden Çıktı Ayrıldı mı? (Damla Sönmez)

31.03.2022
540

Bu makalemiz Aziz Dizisi Dilruba Neden Öldü Diziden Çıktı Ayrıldı mı? (Damla Sönmez) hakkında olacak. Show tv de suma akşamları yayınlanan Aziz dizisinde Dlruba karakteri ile ön planda olan Damla Sönmez şok bir ayrılık kararı aldı ve diziden ayrıldı. Peki Aziz Dizisi Dilruba Neden Öldü Diziden Çıktı Ayrıldı mı?

Aziz Dizisi Dilruba Neden Öldü Diziden Çıktı Ayrıldı mı?

Aziz Dizisi Dilruba Neden Öldü Diziden Çıktı AyrıldıShow TV’nin cuma akşamlarına damga vuran O3 Medya imzalı dizisi Aziz seyirciyi ekrana çekmeye devam ediyor. Proje tasarımını Necati Şahin’in yaptığı dizide bomba bir başrol ayrılığı yaşanacak. Recai Karagöz’ün yönettiği Aziz dizisinde Dilruba karakterine hayat veren Damla Sönmez, ekibe veda edecek. Ödüllü oyuncunun 25. bölüm itibariyle ekipten ayrılacağı öğrenildi. Aziz Dizisi Dilruba öldü mü, Neden Öldü yeniden diziye gelir mi çıktı mı ayrıldı gibi bir çok soru da beraberinde izleyici tarafından merak edilecek.

Aziz Dizisi Dilruba Öldü mü Neden Öldü?

Aziz Dizisi Dilruba Neden Öldü diziden ayrıldı mı çıktı mı sorusuna hemen yanıt verelim. Aziz dizisinin 25. bölümünde Dilruba karakteri ölerek diziye veda edecek. Aziz Dizisi Dilruba ölerek diziden ayrılacak. Aziz Dizisi Dilruba rolündeki Damla Sönmez yeni bir dizide başrolde oynayacağını duyurmuştu. Yeni dizisi digitalde yayınlanacakmış.

Aziz Dizisi Dilruba Kimdir? Damla Sönmez hakkında bilgiler vereceğiz. Aziz dizisinin başrolünde yer alan Dilruba karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Aziz dizisi Eylül ayında Show TV ekranlarında karşımıza çıkacaktır. 1930 yıllarını anlatan Aziz dizisinde Antakya’da geçen etkili bir hikaye konu edinecektir.

Büyük ilgi görmesi beklenilen Aziz dizisinin başrolünde yer alan Dilruba karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda senaryosunu Eda Tezcan’ın kaleme aldığı Aziz dizisinin başrolünde yer alan Dilruba karakterini daha yakından tanıtacağız ve Aziz dizisi Dilruba karakteri kimdir? Aziz dizisi Dilruba karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.Damla Sönmez Aziz Dizisinde Dilruba rolü

Aziz Dizisi Dilruba Karakteri Kimdir?

Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Aziz dizisinin başrolünde yer alan Dilruba karakterinin nasıl biri olduğu hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Aziz Payidar’ın Fransız bir teğmenin ölümüne neden olduktan sonra büyük aşkı Dilruba’yı da arkasında bırakıp baba ocağını terk etmesiyle hikaye başlayacaktır. Aziz dizisinde, Aziz Payidar’ın tekrar doğduğu kente dönmesi ile birlikte Dilruba’yla arasında geçenler konu edinecektir.

Aziz Dizisi Dilruba Kimdir?

Aziz dizisinin başrolünde yer alan Dilruba karakterine güzel oyuncumuz Damla Sönmez hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda Aziz dizisinde Dilruba karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Damla Sönmez’i daha yakından tanıtacağız ve Damla Sönmez kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Aziz Dizisi Dilruba Kimdir Kıyafetleri

Damla Sönmez Kimdir?

Aziz dizisinin başrolünde yer alan güzel oyuncumuz Damla Sönmez, 34 yaşının içindedir ve 3 Mayıs 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Paris Sorbonne Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi alan oyuncumuz eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde burslu olarak tamamlamıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda yarı zamanlı 2 yıl keman, 1 yıl da piyano dalında öğrenim gören Damla Sönmez aynı zamanda tiyatro oyuncusudur.

Kamera karşısına ilk defa 2004 yılında Camdan Pabuçlar isimli dizi ile geçen oyuncumuz dizide hayat verdiği Gülçin karakteriyle büyük beğeni toplamış ve aynı yıl Omuz Omuza dizisinde yer almıştır. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan oyuncumuz özellikle Çukur dizisinde hayat verdiği Efsun karakteriyle tanınmıştır. Daha önce birçok farklı kategoride ödüller alan güzel oyuncumuz, Ayla, Deniz Seviyesi, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Sibel, Güllerin Savaşı, Fırtınalı Aşk, Türkan, Masum Değiliz gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısına en son 2021 yılında Saygı dizisiyle geçen oyuncumuz Aziz dizisiyle anlaşma sağlamıştır.

Damla Sönmez Yer Aldığı Diziler

2004 Camdan Pabuçlar – Gülçin
2004 Omuz Omuza – Pelin
2005 Kapıları Açmak – Gülşen
2006 Şarkılar Susmasın – Aycan
2006 Sahte Prenses – Sedef
2006-2007 Fırtınalı Aşk – Melda Talay
2008 Emret Komutanım – Karamel
2008-2009 Gece Gündüz – Pınar
2010-2011 Türkan – Turhan
2012 Şubat – Gelin
2013-2014 Bir Aşk Hikayesi – Ceylan
2014-2016 Güllerin Savaşı – Gülru Çelik Sipahi
2017 Aşk ve Gurur – Zeynep
2017 7 Yüz – Pınar
2018 Masum Değiliz – Selin
2019-2021 Çukur – Efsun Kent
2020 Alev Alev – Konuk Oyuncu
2020 Rise of Empires: Ottoman – Ana
2021 Saygı – Arya
2021 Aziz – Dilruba

Damla Sönmez Resmi Instagram Hesabı

Bu sezon Aziz dizisiyle ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Damla Sönmez sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabında özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram da 1055 gönderisi ve 1,8 milyon takipçisi vardır. Damla Sönmez’in resmi ınstagram hesabı: @iamdamlasonmez

Damla Sönmez Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Damla Sönmez henüz evli değildir. Oyuncumuz Damla Sönmez, 2012 yılından beri birlikte olduğu meslektaşı Ushan Çakır ile 3 yıl önce nişanlanmıştı. Ancak çift geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde ayrılmıştır. Bu ayrılıktan sonra oyuncumuz Damla Sönmez’in adı Çukur dizisinde ki partneri Aras Bulut İynemli ile anılmıştır. Ancak Damla Sönmez, bu iddiaları yalanlamış, Aras Bulut Iynemli’yle dost olduklarını ve hayatında kimsenin olmadığını söylemiştir.

Aziz Dizisi Dilruba – Damla Sönmez Kıyafetleri

Bugüne kadar oldukça başarılı projelerde karşımıza çıkan oyuncumuz Damla Sönmez sadece yeteneğiyle değil güzelliğiyle dikkat çeken isimlerden biridir. Tarzıyla da büyük beğeni toplayan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Damla Sönmez’in özel hayatında ve Aziz dizisinde giydiği etek, pantolon, şort, tişört, gömlek, kazak, hırka, yelek, mont, kaban, ceket, elbise, tulum, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Aziz dizisinin başrolünde yer alan Dilruba karakterini ve Dilruba karakterine hayat veren oyuncumuz Damla Sönmez’i yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Aziz Dizisi Oyuncu Kadrosu burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.