Aziz Dizisi 2. Sezon İzlenir mi, Reyting Alır mı?

Aziz Dizisi 2. Sezon İzlenir mi, Melisa Aslı Pamuk’un gelmesiyle Aziz Dizisi 2. Sezon Reyting Alır mı? İzlenme oranları artar mı bu sorulara yanıt hazırladık.

13.08.2022
778

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Simay Barlas gibi oyuncuların yer aldığı Aziz dizisi 2. sezona Eylül ayında başlayacak. Ancak Aziz dizisi 2. sezon izlenir mi tutar mı devam edebilir mi gibi sorular cevap bekliyor. Çünkü dizi 1. sezonun sonunda oldukça düşük reytinglere ulaşmış ancak final yapmayarak 2. sezonda da devam kararı almıştı. Şimdi izleyicilerin en çok merak ettiği soru Aziz dizisi 2. sezon sonuna kadar devam edecek mi yoksa erken final mi yapacak?

Aziz dizisi 2. sezon izlenir mi?

Aziz Dizisi 2. Sezon İzlenir mi?Show TV ekranlarında cuma akşamları yayınlanan Aziz dizisi, Murat Yıldırım ve Simay Barlas’ın güçlü oyunculuğu sayesinde 1. sezonunu başarıyla tamamlamıştı. Hatta 2. sezon için Melisa Aslı Pamuk ile anlaşan yapımcı Aziz dizisini güçlendirmeye çalışmıştı. Ancak Aziz dizisinin akıbeti oldukça merak ediliyor. Çünkü Aziz dizisi 1. sezonun sonunda almış olduğu 2-3 arası total reyting ile izleyiciler tarafından adeta final yapacak diye beklenti oluşmuştu. Ancak yeni sezonda devam kararı alan Aziz dizisi özellikle Melisa Aslı Pamuk’un transferiyle yeni sezona daha güçlü bir başlangıç yapacak. Peki 2. sezonda Aziz dizisi izlenir mi tutar mı?

Elbette Aziz dizisi ile ilgili reyting sonuçlarına izleyici karar verecek. Ancak önceki sezonlardaki performansına baktığımızda Murat Yıldırım Ramo dizisinde de benzer bir olay yaşamış ve 1. sezondan sonra dizi reytingleri düştüğü için final yapmıştı. Aziz dizisinde ise 2. sezona devam kararı alan yapımcı bakalım istediği reytingleri alabilecek mi izlenme oranları önceki yıla göre nasıl olacak hep birlikte takip edeceğiz. Aziz dizisi reyting sonuçları burada.

Melisa Aslı Pamuk Aziz dizisinde

Aziz dizisinin güçlü oyuncu kadrosuna Melisa Aslı Pamuk da dahil oldu. 2. sezonda dengeleri değiştirmesi beklenen Melisa Aslı Pamuk dizide hangi rolde karakterde oynayacak şimdilik belli olmasa da umarız Aziz’e aşık olan bir karakter olarak diziye gelmez. Çünkü diziyi izlettiren Murat Yıldırım ve Simay Barlas’ın harika oyunculukları oluyordu. Elbette Melisa Aslı Pamuk da Aziz dizisine güzel bir renk katacaktır ancak başrol oyuncularının arasına giren sonraki güçlü karakterler genellikle pek sevilmiyor. Bu nedenle her ne kadar Melisa iyi bir oyuncu olsa da dizinin gidişatına olumsuz etkileyebilir.Melisa Aslı Pamuk Aziz dizisinde başrolde

Sizce Aziz dizisi 2. sezon izlenir mi erken final olur mu?

Biz tahminlerimizi yukarı yazmaya çalıştık. Aziz dizisi ilk sezonu zor tamamladığı için 2. sezon sonuna kadar devam etmesi oldukça zor görünüyor. Eylül ayında başlayacak olan yeni sezon ilk bölümleri ile Show TV’de yine cuma akşamları yayınlanacak olan Aziz dizisi alacağı reyting oranlarına göre bir veya iki ay devam edebilir. Ancak bizim tahminimize göre sezonun sonuna kadar devam etmesi hele iki 2023’ü görmesi oldukça zor görünüyor. Bu konuda siz de yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Sizce Aziz dizisi izlenir mi 2. sezon sonuna kadar devam eder mi? Yoksa Aziz erken final mi yapar yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?