Ayşegül Harikalar Diyarında Dizisi Oyuncuları Konusu

31.01.2022
1.937

Bu konumuz Fox Tv de yeni başlayacak olan Ayşegül Harikalar Diyarında Dizisi Oyuncuları Konusu hakkında. Fox Tv 2022 yılında yeni dizileri bir bir yayınlamaya hazırlıyor. Bu yeni başlayacak dizilerden birisi de Ayşegül Harikalar Diyarında Dizisi. Bu haberimizde Ayşegül Harikalar Diyarında Dizisi Oyuncuları kimler kadrosu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Ayşegül Harikalar Diyarında Dizisi Oyuncuları

Tims&B uzun zaman sonra FOX tv için yeni bir dizi çekecek. 2022 yılında yayınlanacak olan dizinin adı Ayşegül Harikalar Diyarında… Cast çalışmaları devam eden ve 2022 nisan ayında sete çıkması beklenen dizide Ayşegül, Ece ve Gamze adında 3 kız arkadaşın hikayesi anlatılıyor. Ece’nin sosyal medya sayesinde hayatı değişirken kuaförlük yapan diğer 2 genç kız ise farklı bir yaşam mücadelesi veriyor.Ayşegül Harikalar Diyarında dizisi oyuncu kadrosu

Ayşegül Harikalar Diyarında Dizisi Oyuncu Kadrosunda yer alan 3 güzel kız oyuncu bulunuyor. Ayşegül, Ece ve Gamze karakterlerine kimler hayat verecek bu sayfada belli oldukça sizlerle paylaşacağız. Ayşegül ve Gamze bir kuaförde çalışmakta ve geçimlerini sağlamaktadır. Ece ise kendisini sosyal medyada fenomen yapma konusunda adımlar atar.

Ayşegül

Ayşegül Harikalar Diyarında dizisine adını veren karakterimiz Ayşegül’dür. Kuaför olan Ayşegül kendisini sevdirmiş ve sosyal bir kızdır. Ayşegül Harikalar Diyarında dizisinde başrolde oynayacak olan Ayşegül karakterine muhtemelen Hazal Kaya hayat verecek. Ancak kesinleşmediği için şimdilik detaylı bilgi vermiyoruz.

Ece

Ayşegül Harikalar Diyarında dizisi başrol oyuncularından birisi de Ece karakteridir. Ece’nin sosyal medya sayesinde hayatı değişirken arkadaşları ile olan sıkı dostluğu zamanla değişimlere uğrar. Ece kendini daha özel ve güzel hisseder. Bu durum Gamze ve Ayşegül’ü huzursuz eder.

Gamze

Ayşegül Harikalar Diyarında dizisinde Gamze karakteri de oldukça önemli bir roldedir. Dizinin 3 kadın başrol,nden biri olan Gamze’de Ayşegül gibi kuafördür. Arkadaşları olan Ece’den farklı iş yapsalar da sosyal hayatları sık sık kesişir. Aynı kişilerden hoşlanmaları ise işin tuzu biberi olacaktır.

Ayşegül Harikalar Diyarında Dizisinin Konusu

Ayşegül Harikalar Diyarında isimli dizinin konusu Ayşegül, Ece ve Gamze adında 3 kız arkadaşın hikayesi anlatılıyor. Ece’nin sosyal medya sayesinde hayatı değişirken kuaförlük yapan diğer 2 genç kız ise farklı bir yaşam mücadelesi veriyor.

Ayşegül Harikalar Diyarında dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Ayşegül Harikalar Diyarında dizisinin oyuncu seçme çalışmaları devam ediyor. Ayşegül Harikalar Diyarında dizisinin Nisan 2022 de sete çıkması bekleniyor. Dizinin yaz ayları için mi yoksa eylül ayındaki yeni sezon için mi düşünüldüğü henüz bilinmiyor. Ayşegül Harikalar Diyarında dizisi yakında Fox Tv de olacak. Daha fazla yeni dizi için >> 2022 yeni dizileri

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?