Aynen Aynen Dizisi Oyuncuları Rolleri Konusu Bilgileri

Aynen Aynen Dizisi Oyuncuları Rolleri Konusu Bilgileri… Aynen Aynen dizisi 1 Ağustostan itibaren youtube kanalında sizlerle birlikte olacak. Aynen Aynen dizisi bildiğiniz dizilerden çok farklı. Aynen Aynen dizisinde tanıdığımız oyuncuları izlediğimiz roller ve pozisyonlar sizin beğeninize kalmış. Aynen Aynen dizisinde ki Nilperi Şahinkaya’nın ve Uraz Kaygılaroğlu’nun rolü daha önce hiç bir dizi de izlemediğiniz cinsten!

Aynen Aynen dizisi oyuncularını bilgilerini sizlerle konumuzun devamında paylaşacağız. Aynen Aynen dizisinde 2 oyuncu yer alıyor. Muhtemelen de diğer oyuncuların yüzleri görünmeyecek. Sadece vücut olarak bulunacakları dizi de kafalarını gizleyecekler. Aynen Aynen dizisinde kadın- erkek ilişkileri biraz absürt ve bel altı şekilde anlatılacak. Bu durumda zaten dizinin televizyonda yayınlanması beklenmezdi!

uraz kaygılaroğlu nilperi şahinkaya dizileri aynen aynen konusu

Aynen Aynen Dizisi Oyuncuları

Aynen Aynen dizisinde 2 oyuncu bulunuyor. Aynen Aynen dizisi başrolleri Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya üstleniyor. Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygılaroğlu bu zamana kadar hangi dizilerde rol aldı? Uraz Kaygılaroğlu hangi dizi de rol aldı daha önce böyle bir projede izledik mi? Nilperi Şahinkaya’da aynı şekilde daha önce dizilerde rol aldı ve hangi rollerdeydi? Bilgileri konumuzun devamında.

Uraz Kaygılaroğlu Kimdir?

Uraz Kaygılaroğlu kimdir? Uraz Kaygılaroğlu 1987 Balıkesir doğumlu. Uraz Kaygılaroğlu İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunudur. İlk kez 2008 yılında oyunculuğa adım atan Uraz Kaygılaroğlu Milyonda Bir ve Es Es dizisinde rol aldı. 2009 Canını Sevdiğimin İstanbul’u, Mezuniyet dizilerinde rol aldı.

uraz kaygılaroğlu yeni dizisi aynen aynen

Uraz Kaygılaroğlu Dizileri;

2011 yılında Pis Yedili dizisinde rol aldı. Bu dizide tanındı ancak bu dizi de kilolu bir öğrenciydi. Sonradan kilo verdi ve yakışıklılığı ile tüm dizilerin aranan oyuncusu oldu.  Harem adlı dizide de Feminen ağa rolünü canlandırmıştı bu rolü ile oyunculuğunun üstüne çıktı. Eski Hikâye dizisinde de rol aldı. Aynı zamanda sunuculukta yapan Uraz Kaygılaroğlu Tam Zamanı adlı bilgi yarışmasının sunuculuğunu yaptı ardındanda Takip adlı bilgi yarışmasını sundu. Uraz kaygılaroğlu instagram hesabını takip etmek isterseniz tıklayın; https://www.instagram.com/urazka/?hl=tr

Uraz Kaygılaroğlu kimdir

Yedi Güzel Adam dizisinde Adil Erdem Bayazıt rolünü canlandırdı ve sonrasında Trt1 de meşhur olan Baba Candır dizisinde oynadı.  Son olarakta Klavye Delikanlıları dizisinde oynadı. Masum Değiliz ve Ege’nin Hamsisi dizisinde rol aldı. Uraz Kaygılaroğlu çok başarılı bir oyuncu ancak hiç bir zaman Aynen Aynen dizisinde rolü gibi çok abartı bir rol de oynamadı.Efendiliği ile gördüğümüz Uraz Kaygılaroğlu’nu bu sefer farklı bir rolde göreceğiz. Kendisine başarılar dileriz.

Nilperi Şahinkaya Kimdir?

Nilperi Şahinkaya 1988 yılında Senegal’in başkenti Dakra’da doğdu. Çünkü babası diplomattı. Anne ve babası ayrılınca da annesi ile birlikte Türkiye’ye geldi. Eğitimine Paris’te başlayan Nilperi Şahinkaya Türkiye’ye dönünce de Ankara Bilkent Üniversitesi’nde eğitim aldı. İlk oyunculuk tecrübesi Deniz Yıldızı dizisi oldu. Deniz Yıldızı’ndan sonra onu meşhur eden dizi Öyle Bir Geçer Zamanki oldu.

nil peri şahinkaya kimdir aynen aynen dizisi

Nilperi Şahinkaya Dizileri;

Sonrasında Kayıp dizisinde oynadı. Kiraz Mevsimi dizisindeki rolü ile de çok beğenildi. Nolur Ayrılalım, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Yaşamayanlar dizilerinde rol aldı. 2018 yılında son olarak Yaşamayanlar dizilerinde rol aldı. Şimdi de rol alacağı Aynen Aynen youtube dizisi çok farklı bir kategoride yer alıyor. Oyuncu rolünü hakkıyla oynuyor gibi görünüyor. Kendisine başarılar dileriz. Oyuncunun instagram hesabını takip etmek isteyenler tıklayabilir. https://www.instagram.com/nilperi/?hl=tr

nilperi şahinkaya kimdir aynen aynen

Aynen Aynen Dizisi Konusu;

Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerinde yer aldığı Aynen Aynen dizisi internet üzerine youtube kanalında yayınlanıyor. Youtube sayfasında ve diğer internet sitelerinde bip olmadığı için her türlü küfürü bel altı cinsellik içeren sözleri duyuyorsunuz! Sansürsüz yayınlanacak olan Aynen Aynen dizisinde biplenmeyen ifadeler şaşkınlık yarattı.

Daha önce iki oyuncuyu da izlemediğimiz bir rol de oldukları için ve çok fazla cinsellik içeren ifade olduğu için bazı seyirciler memnun olurken bazıları da bu diziyi izlemeyerek tepkisini gösterecektir. Aynen Aynen dizisi daha ilk fragmanı ile şaşkınlık yarattı. Daha sonraki bölümlerde nelerle karşılaşacağız bakalım.

Aynen Aynen dizisi sizlere 1 Kadın 1 Erkek dizisini hatırlattı mı?

Aynen Aynen dizisi daha önce yayınlanan 1 Kadın 1 Erkek dizisini hatırlatıyor. Çünkü 1 Kadın 1 Erkek dizisi de iki oyuncudan oluşuyordu. Diğer oyuncuların yüzleri görünmüyordu. Ve o dizide de espriler yoğunlukta olsa da cinsellik kadın erkek ilişkisi ön plandaydı. Aynen Aynen dizisi 1 Kadın 1 Erkek dizisinin bir tık üzerine çıkıyor ve Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya’nın sınırları zorladığı bir yapım geliyor. İzleyeceklere şimdiden iyi seyirler.

bir kadın bir erkek dizisi

 Kişisel yorumum; Uraz Kaygılaroğlu daha önceki projelerinde hep efendi rollerdeydi. Trt1 ekranlarında Baba Candır ve Ege’nin Hamsisi dizilerinde rol alan Uraz Kaygılaroğlu’nu ailecek izlerken şimdi böyle bel altı cinsellik içeren küfür dolu bir dizi de rol almasını ve kendi saygınlığını böyle ayaklar altına almasını hiç yakıştıramadık! Nilperi Şahinkaya için de aynı durum mevcut. Daha önceki roller onu hep sempatik sevimli afacan gösteriyordu. Ama bu dizi ile çok farklı bir kulvardalar. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Aynen Aynen dizisini izleyecek misiniz? Yorumlarınızı yazınız.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. İçeriğindeki kullanılan kelimeler yada sözcükler önemli değil, konu önemli. Aslında hepimizin içinde olanı yansıtmışlar. İzlerken çok eğlendim. Diğer bölümleri merakla bekliyorum

Etiketler