Aynasız Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu Vizyon Tarihi

10.11.2021
567

Sizler için Aynasızlar filmin oyuncu kadrosunu, konusunu ve vizyon tarihini açıklayacağız. Yapımcılığını Tolgahan Sayışman’ın sahibi olduğu Han Medya Yapım’ın üstlendiği Aynasızlar filminin yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen oturmaktadır. Senaryosunu Makbule Kosif, Gülsev Karagöz ve Zafer Özel Çetinel’in kaleme aldığı Aynasızlar filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler, filmin konusu ve vizyon tarihi de merak edilmiştir. Bizde sizler için çekimleri geçtiğimiz hafta başlayan Aynasızlar filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri, konusunu ve vizyon tarihini sizlerle paylaşacağız.

Aynasızlar Filmi Oyuncu Kadrosu

Aynasız Filmi Oyuncu KadrosuErdal Özyağcılar
Algı Eke
Sarp Bozkurt
Öznur Serçeler
Serdar Burak Şanal
Çağla Boz
Aslıhan Karalar
Barbaros Dikmen
Sera Tokdemir

Erdal Özyağcılar

Aynasızlar filminin başrolünde yer alan oyuncumuz Erdal Özyağcılar 4 Ağustos 1948 yılında İznik’te dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi hukuk fakültesini ikinci sınıfta bırakarak İstanbul Belediyesi konservatuarına giren oyuncumuz kamera karşısında ilk defa 1966 yılında yayınlanan Ölüm Tarlası isimli proje ile geçmiştir. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan oyuncumuz Erdal Özyağcılar Gazete Tiyatrosu’nun kurucuları arasında yer almaktadır. Daha önce Müstakbel Damat, No 309, Gülümse Yeter, Karadağlar, Elveda Rumeli, Yabancı Damat, Abdülhamit Düşerken, Şehnaz Tango, Bizimkiler gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısında en son 2021 yılında Yasak Elma dizisi ile geçmiştir

Algı Eke

Aynasızlar filminin başrol oyuncularından biri de Algı Eke’dir. 16 Eylül 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Algı Eke aslen Artvin’lidir. İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan oyuncumuz Nürnberg de tiyatro eleştirmenliği ve dramaturji okumuştur. Kamera karşısında ilk defa 2007 yılında yayınlanan Kavak Yelleri isimli dizi ile geçen oyuncumuz dizide ki performansıyla büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Baba Ocağı isimli dizide boy göstermiştir. Özellikle Dürüye’nin Güğümleri dizisindeki performansıyla tanınır hale gelen oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Acans isimli diziyle geçmiştir.

Sarp Bozkurt

4 Ekim 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Sarp Bozkurt, Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 1999 yılında yayınlanan Baba Evi isimli diziyle oyunculuğa adım atan Sarp Bozkurt aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Harry Potter, Kediler ve Köpekler gibi projelerde seslendirme yapan Sarp Bozkurt özellikle 2020-2021 yılları arasında Sen Çal Kapımı dizisinde hayat verdiği Erdem karakteri ile tanınır hale gelmiştir. Daha önce Bir Yalnızlık Şarkısı, Hareket Sekiz, Amacı Olmayan Grup, Bol Şans, Patron Mutlu Son İstiyor, Kanunsuzlar, Gulyabani gibi başarılı projelerde yer alan Sarp Bozkurt bu sezon Aynasızlar filmi ile izleyici karşısına çıkacaktır.

Öznur Serçeler

1 Ocak 1987 yılında Kayseri’de dünyaya gelen oyuncumuz Öznur Serçeler, Müzik eğitimine 2001 yılında Mersin Üniversitesi Konservatuvarında Turkol Çankaya ile başlamıştır. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’nden mezun olan Öznur Serçeler, 2007 yılında Dünya Gençlik Orkestrası projesine katılmıştır. Aynı yıl Elite Model Look’a katılan Öznur Serçeler daha önce Hayat Devam Ediyor, Aşkın Kanunu, Dolunay, Karışık Kaset gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısına en son 2019 yılında yayınlanan Erkenci Kuş dizisi ile geçen oyuncumuz bu sezon Aynasızlar filmi ile izleyici karşısına çıkacaktır.

Serdar Burak Şanal

Aynasızlar filminin başrol oyuncularından biri olan Serdar Burak Şanal, 28 Ağustos 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Maltepe Üniversitesinde drama kulübünde eğitim alan Serdar Burak Şanal kamera karşısında ilk defa 2008 yılında Arka Sokaklar dizisi ile geçmiştir. Dizide konuk oyuncu olarak yer alan Serdar Burak Şanal, özellikle Yeşil Deniz dizisinde hayat verdiği İsmail karakteri ile tanınır hale gelmiştir. Daha önce Avrupa Avrupa, Kimse Bilmez, Küçük Kadınlar, Dinle Sevgili, Rüzgarın Kalbi, Tut Sözünü gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısında en son 2020 yılında Hanımağa’nın Gelinleri isimli projeyle geçmiştir.

Çağla Boz

Aynasızlar filminin başrol oyuncularından biri olan Çağla Boz, 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Sosyal medya fenomeni olan Çağla Boz aynı zamanda mankendir. 5 Eylül 2019 tarihinde New York Fashion Week’te defilede podyuma çıkan ve dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Çağla Boz Aynasızlar filmi ile oyunculuğa adım atmıştır. Influencerlık yapan Çağla Boz sosyal medyadaki paylaşımlarıyla da adından sıkça söz ettirmektedir. Rezzan Çakır menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz geçtiğimiz günlerde Aynasızlar film ile anlaşma sağlamıştır.

Aslıhan Karalar

27 Nisan 1999 yılında Ankara’da dünyaya gelen Aslıhan Karalar Ankara Bilkent uluslararası laboratuvar lisesinden mezun olmuştur. Londra’nın ünlü üniversitelerinden biri olan Kings College de işletme okuyan Aslıhan Karalar 2017 Best Model Of The World Güzellik yarışmasında 1. olmuştur. Mankenlik yapan Aslıhan Karalar ilk oyunculuk deneyimini Şahin Tepesi isimli dizide hayat verdiği Ezgi karakteri ile yaşamıştır. Küçük yaştan beri sanat eğitimi alan ve sanatın içinde büyüyen oyuncumuz Aslıhan Karalar kamera karşısında en son Kuruluş Osman dizisi ile geçmiştir.

Barbaros Dikmen

9 Nisan 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Barbaros Dikmen, YouTube için çektiği eğlence, vlog ve challenge tarzı videolarıyla tanınır hale gelmiştir. Sosyal medya fenomeni Barbaros Dikmen 2015 yılında vizyona giren Sihirbazlık Okulunda Bir Türk isimli sinema filmiyle oyunculuğa adım atmıştır. Filmdeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken sosyal medya fenomeni Ertesi yıl vizyona giren Bayram Abi isimli sinema filminde de yer almıştır. Murat Uğraç menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan Barbaros Dikmen Aynasızlar filmi ile anlaşma sağlamıştır ve Aynasızlar filminin başrolünde yer alacaktır.

Sera Tokdemir

11 Nisan 1981 yılında Mersin’de dünyaya gelen oyuncumuz Sera Tokdemir, Özel Akdeniz Palmiye kolejinden mezun olan oyuncumuz üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Çeşitli reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atan Sera Tokdemir’in profesyonel oyuncu olarak yer aldığı ilk dizisi 2009 yılında yayınlanan Ey Aşk Neredesin isimli dizidir. Plato film okulunda Ayla Algan yönetiminde oyuncu yönetimi, beden dili, dublaj, sinema, dizi ve reklam oyunculuğu eğitimi alan Sera Tokdemir kamera karşısına en son 2021 yılında Rüya karakterine hayat verdiği Tozkoparan İskender isimli dizi ile geçmiştir.

Aynasızlar Filminin Konusu

Oldukça başarılı oyuncuların yer aldığı Aynasızlar filminin konusu da merak edilmiştir. Ancak Aynasızlar filminin konusu ne olduğu hakkında henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Han Medya Yapım imzalı Aynasızlar isimli sinema filminin konusunun ne olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Aynasızlar Filmi Vizyon Tarihi

Oyuncu kadrosunda Erdal Özyağcılar, Algı Eke, Sarp Bozkurt, Öznur Serçeler, Serdar Burak Şanal, Çağla Boz, Aslıhan Karalar, Barbaros Dikmen, Sera Tokdemir gibi başarılı isimlerin yer aldığı Aynasızlar filminin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamıştır. Büyük ilgi görmesi beklenen Aynasızlar filminin vizyon tarihi de merak edilmiştir. Ancak filmin vizyon tarihi hakkında kesin bir bilgi yoktur. Bizler Aynasızlar filminin 2022 yılının Ocak ayında vizyona gireceğini tahmin etmekteyiz ve filmin vizyon tarihi kesinleştiği zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda Aynasızlar filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri, konusunu ve vizyon tarihini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Aynasız Filmi Oyuncu Kadrosu hakkında yazdık.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.