Ayça Ayşin Turan Çukur Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak?

Ayça Ayşin Turan Çukur Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak? Çukur Dizisinde Sena karakterinin yerine yeni sezonda kimin geleceği belli oldu. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili gibi dizi sektörünün duayen isimlerin yer aldığı pazartesi akşamları Show tv de ekrana gelen diziye son olarak Netflix platformunda yayınlanan Hakan Muhafız’da rol alan Ayça Ayşin Turan dahil oldu. Ayça Ayşin Turan Çukur dizisinde hangi rolde oynayacak? Ayça Ayşin Turan yeni dizisi Çukur’da nasıl bir performans sergileyecek göreceğiz.

Ayça Ayşin Turan Çukur Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak

Ayça Ayşin Turan Çukur dizisine 3. sezonunda dahil oluyor. Show TV ekranlarının fenomen dizisi olsan Çukur yeni sezonda da bomba gibi seyircisinin karşısına çıkmayı planlıyor. Sezon finalinde Çukur dizisi kadrosundan ayrılan isimler varken yeni sezonda da Çukur kadrosuna katılan isimler olacak. Çukur dizisi yeni sezona dahil olacak yeni bir isim daha netleşti. Çukur dizisine katılan Ayça Ayşin Turan dizi de hangi rolde oynayacak? Ayça Ayşin Turan Çukur dizisinin yeni kadın başrolü olacak.

Çukur’da Sena’nın yerine Ayça Ayşin Turan

Çukur dizisi yeni sezon kadrosunda yer alacak olan Ayça Ayşin Turan önceki sezon diziden ayrılan Sena’nın yerine geçeceğe benziyor. Çukur dizisi önceki sezonda diziden başrol Sena karakteri ölerek ayrılmıştı. Çukur dizisinden ayrılan Sena’dan sonra Yamaç depresyona girmişti. Yeni sezonda Yamaç’ın gönlünü kazanacak yeni bir kadın başrol geliyor. Çukur dizisinin yeni sezonunda Yamaç ile Ayça Ayşin Turan arasında neler yaşanacak?

Ayça Ayşin Turan Çukur’da hangi rolü canlandıracak?

Çukur dizisi 3. sezonunda diziye katılan Ayça Ayşin Turan dizi de hangi karakteri canlandıracak? Çukur dizisinde Ayça Ayşin Turan’ın canlandıracağı karakter henüz belli değil. Karakter adı belli olmasa da dizinin yeni Sena’sı gözüyle bakıyor herkes ona. Güzelliği ve oyunculuğu ile Çukur dizisine renk katacaktır eminiz.

Çukur 3. sezon Sena’nın yerine gelecek oyuncu Ayça Ayşin Turan oldu

Çukur dizisi yeni sezonu yaklaşırken kadrosuna önemli bir isim dahil etti. Ayça Ayşin Turan Çukur 3. sezonunda ekranda olacak. Çukur dizisi Ayça Ayşin Turan Kimdir? Ayça Ayşin Turan 1992 yılında doğdu. Ayça Ayşin Turan İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde eğitim aldı. Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda oyunculuk eğitimi aldı. Sinop Belediye Konservatuarı’nda oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk kez 2011 Dinle Sevgili dizisinde Gülfem karakterini canlandırmıştır. Sonrasında tanınmasına sebep olan Karagül dizisinde rol aldı. Karagül dizisinde ki başarısı ile tanındı ve sonrasında rol aldığı yapımlar; 2015’te Şükrü Özyıldız ile Sevimli Tehlike filminde oynadı. Meryem dizisinde başrol oynadı ve son olarak The Protector (Hakan: Muhafız)  filminde rol aldı.

Ayça Ayşin Turan yeni sezonda katıldığı Çukur dizisinde sizce iyi elektrik verir mi izleyiciye? Siz Sena’nın yerine Ayça Ayşin Turan’ı yakıştırıyor musunuz? Yeni sezonda Çukur dizisinde görmek istediğiniz başka oyuncular var mı yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Ayça Ayşin Turan Çukur Dizisinde OynayacakAyça Ayşin Turan Çukur Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak? hakkında açıklama yapıldığında rolü belli olduğunda burada sizlere duyuracağız ve haber olarak sunacağız. Sizlerde tahminlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Sizce Yamaç ile yeni bir aşk mı yaşayacak? Yoksa çok daha farklı bir rolde mi gelecek. Tahminlerinizi merakla bekliyoruz. Sizce Ayça Ayşin Turan Çukur Dizisine yakışır mı?

Yorum yaz

6 Yorum

  1. Ayça hanım çukur dizisine çok yakışır arasla da bi uyum sağlarlar ama Ayça hanım başka bi diziyle anlaşmış çukur dizisinde olacak mı merak ettim

Etiketler