Aybüke Pusat Birinci Günden Sonra Kiminle Hangi Dizide?

05.01.2020
1.200

Aybüke Pusat Birinci Günden Sonra Kiminle Hangi Dizide? oynayacak merak edildi. Aybüke Pusat önce Sıfırıncı Gün daha sonra da Tv8 de Birinci Günden Sonra Kiminle Hangi Dizide? Aybüke Pusat 2023-2024 yeni sezonda Kiminle Hangi Dizide? oynayacak bilgiler burada.

Son olarak Her Yerde Sen isimli dizide ekrana çıkan Aybüke Pusat 2020-2021 sezonunda hangi dizide kiminle oynayacak sevenleri tarafından oldukça merak ediliyor. Aslında iyi reytingler almasına rağmen yinede kanal tarafından erken final yapılan Her Yerde Sen isimli dizinin başrol oyuncularından birisi olan Aybüke Pusat oldukça başarılı oyunculuk yeteneği, sevecen tavırları ve özellikle gençleri kendisine çeken hareketleri ve oyunculuğu ile herkesin sevdiği 7’den 70’e insanların gönlüne girmiş iyi bir dizi oyuncumuzdur.

SON HABER: 4 Mayıs 2021 günü Aybüke Pusat’ın yeni dizisi belli oldu. Aybüke Pusat 2021 yaz aylarında daha önce Her Yerde Sen dizisinde başrolü paylaştığı Furkan Andıç ile birlikte Kusursuz dizisinde oynayacak. Detaylı bilgiler için Tıklayın >> Kusursuz dizisi Oyuncuları

Son Dakika Bilgisi: Aybüke Pusat’ın 2020 de oynayacağı yeni dizisinden ilk bilgiler geldi. Son gelen bilgilere göre ünlü oyuncu Aybüke Pusat bir Netflix projesinde yer alacak.. Yapımcılığını BKM Film’in üstlendiği Netflix dizisi 50 Metrekare isimli dizinin hazırlıklarına devam ediliyor. Burak Aksak’ın senaryosunu yazdığı 50 Metrekare dizisinin yönetmeni Selçuk Aydemir… Aybüke Pusat’ın yanı sıra oyuncu kadrosunda Engin Öztürk, Cengiz Bozkurt ve Özgür Emre Yıldırım olacak. Dizinin önümüzdeki hafta sete çıkacağı da belirtiliyor.

Aybüke Pusat yeni dizisi 2020-2021

Aybüke Pusat Her Yerde Sen Dizisinden Sonra Hangi Dizide Oynayacak?

Haliyle bu kadar çok sevilen yaptıkları olay olan dizileri oldukça iyi izlenen bir oyuncunun daha sonraki dizileri de merak ediliyor ve 2020-2021 sezonunda Aybüke Pusat hangi dizide oynayacak kiminle baş rolleri paylaşacak gibi sorular oldukça merak ediliyor. Aslında yeni bir dizi haberinden önce Aybüke Pusat’ın 2020 yılında Her Yerde Sen dizisinin yeni bölümleri ile devam edeceğini hatta Her Yerde Sen dizisinin TV8 ekranlarında yayınlanacağına dair birtakım beklentiler vardı ve biz de sitemizde bu konuyla ilgili bir haber hazırlamıştık. İlgili Haber burada >> Her Yerde Sen Tv8 de Devam edecek mi?

Yeni yıl öncesinde beklediğimiz haber yeni yıl sonrasında bile gelmeyince Aybüke Pusat acaba hangi dizide oynayacak yeni sezonda Aybüke Pusat’ın yeni projesi var mı 2020/2021 yılında Aybüke Pusat hangi kanalda kiminle yeni bir dizide oynayacak gibi sorular merak edilirken son olarak 5 Ocak 2020 pazar günü güzel oyuncumuzun çıkmış olduğu Tv8 programında söylediği sözleri de burada sizlerle paylaşmak istiyoruz. Aybüke Pusat sağlam geziyoruz programındaki açıklaması: Aybüke Pusat 5 Ocak Pazar günü katıldığı Tv8 sağlam geziyoruz isimli programda 2020 yılında yeni bir projesi olacağını müjdeledi ancak bu proje yeni bir dizi mi yoksa eski dizisi Her Yerde Sen yeni bir kanalda yeni oyuncularla mı devam edecek bu konuda herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Aybüke Pusat yeni dizisi hangi kanalda

Aybüke Pusat’ın Yeni Dizi Projesi Nedir? 2020-2021

Ancak Aybüke Pusat’ın konuşmasından ve sözlerinden ben açıkçası yeni bir dizi projesi olduğunu ve 2020-2021 yılında Aybüke Pusat Yeni bir dizide izleyeceğimizi anladım. Her Yerde Sen isimli dizi ile oldukça büyük bir başarı gösteren Aybüke Pusat başroldeki arkadaşı Furkan Andıç ile birlikte çok iyi bir izlenme oranına ulaşmış ve Her Yerde Sen isimli dizi sadece ülkemizde değil bütün dünyada ilgi odağı olan dizilerden biri haline gelmiştir.

Bu kadar sevilen ve ilgi gören bir dizinin devam etmesi için yoğun baskılar yapılsa da FOX TV’de final yapan dizinin TV8 veya başka bir kanalda 2020 yılında devam etmesi izleyiciler tarafından çok talep görse de büyük ihtimalle Acun Ilıcalı ile anlaşma yapılamadığı için dizinin devam etme olasılığı bitmiş gözüküyor. Aybüke Pusat 2020-2021 Yeni Dizisi nedir Tıklayın >> Aybüke Pusat 2020-2021 Yeni Dizisi

Ancak Aybüke Pusat’ın 5 Ocak 2020 tarihinde katılmış olduğu Sağlam Geziyoruz isimli TV8 programındaki sözleri adeta yeni bir dizinin habercisi gibi geldi bizlere ve çok yakında Aybüke Pusat 2020-2021 yıllarında devam edecek olan yeni bir dizi ile karşımıza gelecek görünüyor. Henüz detayları belli olmayan ve Aybüke Pusat’ın kiminle başrol oynayacağı ve hangi dizide nasıl bir dizi olacağına dair bilgilerin henüz bulunmadığı dizi ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktıkça sayfamızda sizlere duyurmaya devam edeceğiz. Halkın gönlüne girmiş karakteriyle, oyunculuğuyla herkesin sevdiği isimlerden biri haline gelmiş olan Aybüke Pusat yeni dizisinde kiminle oynar tahminleriniz varsa sizlerde aşağıya yorum kısmına yazarak örneğin Aybüke Pusat yeni dizisinde Furkan Andıç ile oynasın veya Aybüke Pusat Tolga Sarıtaş ile yeniden bir araya gelsin ve yeni dizide birlikte oynasın gibi fikirleriniz varsa lütfen aşağıya yazınız.

Aybüke Pusat kimle yeni dizi çekecek 2020Bu arada Aybüke Pusat’ın Tolga Sarıtaş ile oldukça iyi bir rol çıkardığını ve söz dizisinde bir araya gelmiş olan bu oyuncuların her ikisinin de şimdilik dizilerinin final yaptığını ve 2020 yılında yeni bir diziyle ekrana gelip gelmeyeceklerini merak konusu oldu. Son olarak geçtiğimiz haftalarda dizisi erken final yapmak zorunda kalan Tolga Sarıtaş Ferhat ile şirin dizisinde başrolde oynuyordu. Cansu Dere ile başrolleri paylaşan Tolga Sarıtaş’ın beklenmedik bir şekilde final yapan dizisinden sonra Aybüke Pusat ile yeniden bir araya gelir mi yoksa Aybüke Pusat çok yakıştırıldığı Furkan Andıç ile yeni dizisinde birlikte mi olur bu ilerleyen haftalarda dizi yapımcıları tarafından organize edilecek yeni dizide ortaya çıkacak ve kiminle başrol oynayacağı hangi kanalda hangi diziyle ekrana geleceği belli olacak.

Aybüke Pusat 2020-2021 sezonu kiminle oynayacak

Aybüke Pusat 2021-2022 yıllarında hangi dizide kiminle başrolde oynayacak?

Dizi yapımcıları Aybüke Pusat ile ilgili karar verdiklerinde ve oyuncunun yeni dizisi belli olduğunda burada ilk olarak sizlere duyurmak ve Aybüke Pusat gibi başarılı bir dizi oyuncusunun yeni sezondaki yeni yıldaki ilk dizisini ve başroldeki arkadaşını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu konudaki adayları yukarıda sizlere yazmaya çalıştık özellikle son dizisinde Furkan Andıç ile birlikte oldukça başarılı bir ikili olan Aybüke Pusat’ın daha önceki dizisinde de uzun süre Tolga Sarıtaş ile birlikte başarılı bir rol arkadaşlığı yürüttüğüne şahit olmuştuk. Ancak dizi yapımcıları genellikle daha önce oynamış oyuncular yerine farklı karakterleri bir araya getirerek oyuncuların sinerjisinden faydalanmak istiyor. Örneğin Furkan Andıç ile Aybüke Pusat daha önce hiçbir dizide baş rolü paylaşmamıştı ancak her yerde sen isimli dizide oldukça iyi bir iş çıkaran ikilinin yaz dizisi olarak başlamasına rağmen Her Yerde Sen dizisinin uzun süre devam etmesine büyük katkıları olduğu kesindir.

Bu nedenle 2020/2021 sezonunda Aybüke Pusat, Tolga Sarıtaş veya Furkan Andıç gibi isimler yerine daha önceden baş rolü paylaşmadığı başka bir ünlü oyuncu ile bir araya gelerek yeni bir dizide oynayabilir. Ancak dizi oyuncularının uyumu birbiriyle olan ilişkileri diziyi izleyenler tarafından oldukça önemsendiği için başrol oyuncularının birbirine yakışmaması halinde kesinlikle reyting alamıyor ve dizi izlemeyince kısa sürede erken finale gidiyor. Bu durumu son olarak Ferhat ile Şirin dizisinde çok açık bir şekilde yaşadık aslında. Tolga Sarıtaş çok sevilen bir oyuncu olmasına rağmen Cansu Dere gibi kendisinden yaşça büyük bir oyuncu ile başrolü paylaştığı Ferhat ile şirin dizisinde izleyici her ikisini birden yakıştıramadığı için dizi izlenmedi reyting alamayan dizi kısa sürede yayından kaldırıldı. Bu da gösteriyor ki reyting almanın en önemli faktörlerinden birisi başrol oyuncuları arasındaki uyumun iyi sağlanması.

Aybüke Pusat Her Yerde Sen Dizisinden Sonra kiminle hangi dizide oynayacak

Aybüke Pusat Yeni Sezonda Kiminle Hangi Kanalda Oynayacak?

Aybüke Pusat kiminle oynarsa oynasın oldukça uyum sağlayabilecek yetenekli ve başarılı bir oyuncu. Dizi oyuncuları arasında en yetenekli gördüğümüz isimler arasında yer alan Aybüke Pusat’ın 2020-2021 yıllarında oynayacağı yeni diziyi ve bu dizideki başrol arkadaşının kim olacağı belli olur olmaz bu sayfada sizlere yazmak ve ikili hakkında sizlerin yorumlarını görüşlerini öğrenmek istiyoruz. Hatta öncesinde Aybüke Pusat’ı kiminle yakıştırıyorsunuz yeni sezonda kiminle baş rolde oynamasını istersiniz, Aybüke Pusat 2020-2021 yıllarında hangi dizide hangi kanalda görmek istersiniz gibi merak edilen soruları da sizler tarafından yanıt verileceğini ve aşağıdaki yorum kısmına detaylı bir şekilde fikirlerinizi yazmanızı bekliyoruz.

Aybüke Pusat yeni dizisi nedir kimnle başroldeSonuç olarak Aybüke Pusat 2020-2021 sezonunda hangi dizide kiminle baş rolü paylaşacak hangi kanalda yeni dizisi yayınlanacak gibi merak edilen sorulara sizler de yorumunuzu fikrinizi aşağıya yazarak katkıda bulunabilir ve diğer yorumcularımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Aybüke Pusat hakkında yeni bilgiler haberler geldikçe burada sizlere yazmaya devam edeceğiz, şimdilik hoşça kalın..

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Bence her yerde sen Furkan andıç ile devam etmeli

 2. tuçe dedi ki:

  aybüke furkan ardınçla oynasın

 3. Ayfur dedi ki:

  Aybüke Furkan nolur zaten her yerde seni çok özledik

 4. gizli dedi ki:

  Aybüke ve Furkan tekrardan başka bir dizi de rol alsınlar çok yakışıyolar Aybüke ve furkanı çok seviyorum

 5. Melih dedi ki:

  Furkan andıç ile rol alsın. Çok yakışıyorlar

 6. Rıfat dedi ki:

  Furkan ve Aybüke çok yetenekli ve ekranlara çok yakışan oyuncular.Ender Hocanın yönetmenliğini yapacak olduğu Sen kapımı çal dizisinde izlenme rekorları kıracağı kanaatindeyim

 7. Rıfat dedi ki:

  Sen kapımı çal dizisinde FURKAN AYBÜKE BİRLİKTE OYNAMALİ.

 8. Seldem❤️❤️ dedi ki:

  Hem mesaj atın diyip hemde bizim isteklerimizi takmıyorsunuz nasıl bir senaryo yazıyorsanoz yazın lütfen biz ikiliyi bir arada görmek istiyoruz 🥰🥰

 9. Anonim dedi ki:

  Hem mesaj yazın diyip hemde bizim isteklerimizi takmıyorsunuz artık başlasın nasıl bir senaryo yazıyorsanoz yazın biz ikiliyi bir arada görmek istiyoruz 🥰🥰

 10. İlknur dedi ki:

  Yeter ki Aybüke ile Furkan birlikte oynasin. Konu ne olursa olsun biliyorum ki onlar en iyisini oynayacaklardir. Artık bu
  Sesimizi de duyun artık. Bizim kararlarimiza önem veriyorsanız dikkate alin artık dayanamıyorum🙏🙏🙏🙏 ikilimizi seyretmek istiyorum.

 11. Anonim dedi ki:

  Mimarlik burosu kurmussunuz birde avukatlik burosu kurun unlu avukatlar davalar guncel olaylar birbirine asik olan selinle demir gibi avukatlar koy diziye konu hic bitmez al sana senaryo

  1. Neslihan dedi ki:

   Süper senaryo. Lütfen Aybüke PUSAT ve Furkan ANDİÇ birlikte oynasın. Seyretmeye doyamadık ikiliyi.

 12. zzzzz dedi ki:

  bu kizi hic sevmiyorum.

 13. Güler GÜRBÜZ dedi ki:

  Aybüke inşallah Furkan’la birlikte başrol oynar 🙏🙏🙏🙏

 14. Güler GÜRBÜZ dedi ki:

  Aybüke inşallah Furkan’ la birlikte başrol oynar. 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 15. Anonim dedi ki:

  Furkana oynamadi daha idi