Aybüke Pusat 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir, Hangi Kanalda Kiminle Başrol Oynayacak?

02.01.2023
67

Aybüke Pusat 2023-2024 Yeni Dizisi Nedir, Hangi Kanalda Kiminle Başrol Oynayacak? Aybüke Pusat’ın Her Yerde Sen dizisi son bulduğu için yeni dizisi nedir merak ediliyor. Her Yerde Sem dizisinin final yapmasının ardından Aybüke Pusat’ın yeni dizisi ne olacak? Yeni dizisi ile anlaşma yaptı mı? Yoksa bir süre dinlenecek mi? Aybüke Pusat haberleri güncel olarak konumuza eklenecektir. Aybüke Pusat 2022-2023 Yeni Dizisi muhtemelen digital platformda ekrana gelecek.

Son Bilgi: Aybüke Pusat 2023 yılında TV8 de Sıfırıncı gün dizisinde başrolde oynadı. Ancak dizinin reytingleri iyi gitmeyince kısa sürede erken final yaptı. Aybüke Pusat 2023-2024 Yeni Dizisi belli olunca sayfamıza ekleyip güncelleme yapacağız.

Yeni Bilgi: Aybüke Pusat 2022 Yeni Dizisi Nedir diye merak eden ziyaretçilerimiz varsa güzel oyuncu şu sıralar Hayaller ve Hayatlar dizisinde oynuyor. Ayrıca Blu Tv de Alef: Mal-i Hülya dizisinde rol alıyor. Başrollerini Taner Ölmez ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı Alef: Mal-i Hülya yayınlanan ilk tanıtımıyla Kapadokya’nın mistik ve büyüleyici ortamında güzel sahneleri ile izleyiciye sunuluyor.

SON HABER: 4 Mayıs 2021 günü Aybüke Pusat’ın yeni dizisi belli oldu. Aybüke Pusat 2021 yaz aylarında daha önce Her Yerde Sen dizisinde başrolü paylaştığı Furkan Andıç ile birlikte Kusursuz dizisinde oynayacak. Detaylı bilgiler için Tıklayın >> Kusursuz dizisi Oyuncuları

Aybüke Pusat 2023-2024 Sezonunda Hangi Dizide Rol Alacak?

Aybüke Pusat 2023-2024 sezonunda hangi kanalda hangi dizi de rol alacak? Aybüke Pusat güzelliği ve dizilerdeki başarısı ile bu zamana kadar her rol aldığı dizi de kendinden söz ettirdi. Son olarak rol aldığı Her Yerde Sen dizisinde oynadığı Selin karakteri ile de genç coşkulu bir genç kızı canlandırdı. Selin karakteri çok sevildi özellik başrol erkek oyuncu Demir yani Furkan Andıç ile uyumu göz doldurdu. İkiliyi aynı anda başka bir dizi ya da filmde görmek istiyor seyirci. Böyle bir dizi ya da film haberi olmasa da seyircinin isteği boş çevrilmez.

Aybüke Pusat Kimdir?

Ayvüke Pusat kimdir? Aybüke Pusat 25 Şubat 1995 yılında İstanbul’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü’nden mezun oldu. Sonrasında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde eğitimine devam etti. 2014 yılında Miss Turkey yarışmasına katıldı. 2014 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında üçüncü oldu. Aybüke Pusat Miss Turkey yarışmasından sonra oyunculuğa başladı. Rol aldığı ilk dizi de 2014 yılında yayınlanan Medcezir dizisi oldu. Medcezir dizisinde Elif karakterini canlandırdığı . Televizyonda ilk oyunculuk deneyimini Medcezir ile yaşadı.

Aybüke Pusat 2018 yılında Kapı filmi ile de beyaz perdeye adım atmış oldu. Aybüke Pusat’ın ilk filmi olan Kapı’nın ardından dizilere geri döndü. Bu zamana kadar bir tek filmde rol almıştır. Aybüke Pusat 2015 yılında O Hayat Benim dizisinde oynadı. Sonrasında Beş Kardeş dizisinde oynadı. 2016 yılında da Familya dizisinde oynadı. 2018 yılında da Star TV de yayınlanan Söz dizisinde oynadı. Söz dizisinde Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaşan Aybüke Pusat bu dizi sayesinde tanındı ve meşhur oldu. Söz dizisinde Tolga Sarıtaş ile uyumu çok beğenildi bir dizi de birlikte rol almaları istendi seyirci tarafından.

Son olarak ise Aybüke Pusat Fox TV de yayınlanan Her Yerde Sen dizisinde oynadı. Her Yerde Sen dizisinde Furkan Andıç ile başrol oynadı. Furkan Andıç ile uyumu da çok beğenildi. Şimdi de Furkan Andıç ile Aybüke Pusat’ın birlikte yeni bir dizi ya da filmde rol alması isteniyor. Seyircilerin ve Aybüke Furkan (Ayfur) fanlarının isteği üzerine belki de yakın zamanda ikiliyi bir dizi ya da filmde izleriz.

Aybüke Pusat Hangi Dizilerde Rol Aldı?

Sıfırıncı Gün (2023)
Her Yerde Sen (2019)
Şahin Tepesi (2018)
Söz (2017)
Familya (2016)
Beş Kardeş ( 2015)
O Hayat Benim (2015)
Medcezir, (2014)

Aybüke Pusat’ın Rol Aldığı Filmler
Kapı (2018)

Aybüke Pusat’ın Yeni Dizisi Belli Mi?

Aybüke Pusat bu zamana kadar bir çok dizide ve filmde rol aldı. Aybüke Pusat son dizisi Her Yerde Sen henüz yeni final yapmışken yeni dizisi ile anlaşma yaptı mı merak ediliyor. Aybüke Pusat şimdilik bir dizi ile anlaşma yapmadı. Aybüke Pusat bir dizi ile anlaşma yaparsa bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Yeni dizisi belli olduğunda imzalar atıldığında konumuza ekleyeceğiz. Siz Aybüke Pusat’ın hangi dizi de kiminle başrol oynamasını istersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Tansu dedi ki:

  Tolga sarıtaş’la çok güzel uyum sağlıyor’lar.Birkez daha ayto’yu ekranlar’da görmeyi çok istiyorum…

 2. Emine dedi ki:

  Furkan andic ve aybuke pusat tekrar beraber oynasalar yaa keske baya iyilerrdii son dizilerindee

 3. Bahar dedi ki:

  Tolga sarıtaş’la çok güzel uyum sağlıyor’lar.Birkez daha ayto’yu ekranlar’da görmeyi çok istiyorum.

 4. Anonim dedi ki:

  Tolga sarıtaş’la çok güzel uyum sağlıyorlar.Bence ekranlar’da yavbah’ı tekrar görmeliyiz

 5. Ümmü çatal dedi ki:

  Çok seviyorum kendisini bütün dizileri güzeldi ama heryerde sen başka demir erendil yani Furkan andıçla tekrar bir dizide yada bir filmde oynamasını çok çok çok isterim

 6. Vyvuby dedi ki:

  Tolga sarıtaş la yeniden bir söz dizisi çeksinler nolur

 7. Wewdatxr dedi ki:

  Tolga sarıtaş söz dizi

 8. A dedi ki:

  Tolga sarıtaş ile oynasın ao dizisi gibi olsa reytingler olay olur

 9. Ayşe dedi ki:

  Tolga sarıtaş tabikide

 10. ღ Happy Gaming ღ dedi ki:

  Ya bence çok güzel ama Şu olmadı sefirin kızına geliyormuş olmadı.

 11. Esma dedi ki:

  Furkan ardıç ile aybüke aynı dizide olmaları çok güzel

 12. Yagmur dedi ki:

  Furkan andinç

 13. Ayşe dedi ki:

  Tolga sarıtaşla oynasın lütfen 👍👍

 14. Ayşe dedi ki:

  Söz dizisinde oynasın ama birisi baharı iyleştirmiş güleri de fetihde yaşıyorlar kimse onların yüzünü bilmiyorlar baş komutanları onları operasyona gönderiyor sonra derya yı tererüs ler öldürüyor ve uavus onlar kim bizi kurtarıyor diye merak ediyorlar ve sonra yavuz birazcık baharın yüzünü görüyor ve şüpeleniyor diyer lerni siz yaparsınızz artık

 15. Anonim dedi ki:

  Tolga sarıtaşla oynasın söz dizisinde ve söz dizisinde aybüke pusat ölmüştü ama aybüke pusat İn yüzünü kimse bilmesinler birisi aybüke pusatı kurtarmış ölmemiş ona silah nasıl tutulur hepsini anlatmışlar ve oda tolga sarıtaş da bilmesin aybüke pusat İn yaşadığını sonra derya yavuzla evlenmiş ama deryayı bir tererüs öldürsün ve sonra tolga sarıtaş hergün yüzü kapalı olan kişiyi merak etsin ve arkadaşlarımda merak ediyorlar ve sonra fetih güler onlarda yaşıyor hep beraber operasyona gidiyorlar ve sonra yavuz onların yüzünü birazcık görüyor bukadar

 16. Berfin dedi ki:

  Tolga sarıtaş ile aynı dizede oynasın isterim heleki söz dizisi çok güzeldi (bahar ve Yavuz harikaydı

 17. Söz yıldızı dedi ki:

  Söz kadar güzel dizi yok tabiki Tolga( Yavuz) ve Aybüke( Bahar) aynı askeri bir dizide yer alsın lütfen eyer oynarlarsa yeni bir bol reytingli bir dizi faha geliyor işte demektir

 18. A.Vahap Demir dedi ki:

  Furkan Andıç ile yeni bir aile komedi dizisinde oynaması uygun olur.

 19. fatma nur dedi ki:

  tabiki furkan andic

 20. Rıfat dedi ki:

  Bir Göksu Masalı dizinde Furkan Andıç ile oynasın.

 21. Anonim dedi ki:

  Aybuke pusat furkan andicla bir fizide oynasin

 22. Aybüke pusat fan dedi ki:

  Tabikide furkanla güzel bir film olurdu büyük hayraniyim

 23. Aybüke Pusat FAN dedi ki:

  Bence bir dizi daha yapabilirler.Çook uyumlular.Bekliyoruz yeni diziyi

 24. Ferhat dedi ki:

  Furkan andıç

 25. Anomin dedi ki:

  Furkan andıç la iyi ikili oldular. Zaten Aybüke kimle oynasa çok iyi uyum sağlayacağına inanıyorum. Zarif, iyi huylu, ince zekası ve kültürüyle tam bir pröfösyönel. Herkesle uyum sağlar. Onun için onu dizilerde izlemek ayrı bir keyif. Yinede arka sokaklarda rol almasını çok isterim. Polis karekterine kim bilir nasıl bir yorum katar oyunculuğuyla.

 26. Şeyhmuz dedi ki:

  Arıza da oynasın tolga sarıtaş ile

 27. Aybüke pusatın dizilerini bir heyecanla izleyen seyirci dedi ki:

  Furkan andıçla olsun çok isterim ama sen çal kapıda oynasa reyting çok yükselir .
  Çatı katı aşkdada Tolga Sarıtaş ile oynayabilir ondada reyting yükselir.
  Yeni dizide de oynasa çok güzel olur.
  Ama benim bir ricam var dizi bitene kadar Aybüke Pusat oynasın ben söz de oynuyorum sonra diziden çıkmıştı ben çok ağladım çok üzüldüm. Mutlaka bir dizide oynasın.

 28. Rıfat dedi ki:

  Çatı katı aşķta yer alırsa dizi reyting rekorları kırar.

 29. Nursel dedi ki:

  Furkan ve Aybuke birlikte oynasin.

 30. Anonim dedi ki:

  Furkan andıçla

 31. Anonim dedi ki:

  Furkan ardıç ve her yerde sen deki ayda ve ibo

 32. Melih dedi ki:

  Aybuke pusat kiminle baş rol olur furkan andiç ile olur cok guzel bir ikili

 33. Anonim dedi ki:

  Furkan andıçla romantik komedi türü bir dizide oynamalarını çok isterim

  1. fatma nur dedi ki:

   evet gercekten romantik komedi seklinde birlikte dizi ceksin

   1. fatma nur dedi ki:

    furkan andica bayiliyorum aybuke pusatla birlikte oynasin aybukeye bayiliyorum ikisinide cok seviyorum onlar benim icin bir hayran degil en yakin dostlarim

  2. fatma nur dedi ki:

   furkan andic ve aybuke pusati istiyorum

 34. Rıfat dedi ki:

  Sen Kapımı çal dizisinde Furkan Aybüke birlikte oynasınlar.Harika olur.

 35. Anonim dedi ki:

  Furkan andıç

 36. Neva dedi ki:

  Tabikide Furkan andıç

 37. Ercan sandı dedi ki:

  Tolga sarıtaş la aybüke pusat yine bir dizide olsun muhteşem ikili

 38. Güler GÜRBÜZ dedi ki:

  Allahım artık kafamızla birlikte umutlarımız da şu an berbat bir halde. Ben Aybüke’nin Furkan’ la birlikte oynamasını ve onları tekrardan ikili olarak izlemek istiyorum. Selin ve Demir ismi farketmez. Ama muhtesem ikilimizi o kadar çok görmek isteyen kitle varken böyle kayıtsız kalınması bizleri gerçekten çok üzüyor. Bu belirsizlikte bu süreç bizler için gerçekten çok zor geçiyor. Bizim istediğimiz sadece tek bir cevap. Tüm kalbimle diliyorum ki inşallah Aybüke ve Furkan’ı tekrardan birlikte izleriz.🙏🙏🙏🙏🙏

 39. seldem dedi ki:

  furkan andıç tabikide ama her yerde sen için yaptığımız çabalarımızı boşa harcadınız bunun için sizden bi beklentimiz yok.

 40. Anonim dedi ki:

  Furkana olsun

 41. Naz dedi ki:

  Furkan andıç la olsunnn. Ve yine eğlenceli bir karakter olsun

 42. Niran dedi ki:

  Furkan Andiç