Aybüke Pusat 2020-2021 Yeni Dizisi Nedir, Hangi Kanalda Kiminle Başrol Oynayacak?

25 Yorum 869 kez izlendi

Aybüke Pusat 2020-2021 Yeni Dizisi Nedir, Hangi Kanalda Kiminle Başrol Oynayacak? Aybüke Pusat’ın Her Yerde Sen dizisi son bulduğu için yeni dizisi nedir merak ediliyor. Her Yerde Sem dizisinin final yapmasının ardından Aybüke Pusat’ın yeni dizisi ne olacak? Yeni dizisi ile anlaşma yaptı mı? Yoksa bir süre dinlenecek mi? Aybüke Pusat haberleri güncel olarak konumuza eklenecektir.

Aybüke Pusat 2020- 2021 Sezonunda Hangi Dizide Rol Alacak?

Aybüke Pusat 2020- 2021 sezonunda hangi kanalda hangi dizi de rol alacak? Aybüke Pusat güzelliği ve dizilerdeki başarısı ile bu zamana kadar her rol aldığı dizi de kendinden söz ettirdi. Son olarak rol aldığı Her Yerde Sen dizisinde oynadığı Selin karakteri ile de genç coşkulu bir genç kızı canlandırdı. Selin karakteri çok sevildi özellik başrol erkek oyuncu Demir yani Furkan Andıç ile uyumu göz doldurdu. İkiliyi aynı anda başka bir dizi ya da filmde görmek istiyor seyirci. Böyle bir dizi ya da film haberi olmasa da seyircinin isteği boş çevrilmez.

Aybüke Pusat Kimdir?

Ayvüke Pusat kimdir? Aybüke Pusat 25 Şubat 1995 yılında İstanbul’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü’nden mezun oldu. Sonrasında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde eğitimine devam etti. 2014 yılında Miss Turkey yarışmasına katıldı. 2014 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında üçüncü oldu. Aybüke Pusat Miss Turkey yarışmasından sonra oyunculuğa başladı. Rol aldığı ilk dizi de 2014 yılında yayınlanan Medcezir dizisi oldu. Medcezir dizisinde Elif karakterini canlandırdığı . Televizyonda ilk oyunculuk deneyimini Medcezir ile yaşadı.

Aybüke Pusat 2018 yılında Kapı filmi ile de beyaz perdeye adım atmış oldu. Aybüke Pusat’ın ilk filmi olan Kapı’nın ardından dizilere geri döndü. Bu zamana kadar bir tek filmde rol almıştır. Aybüke Pusat 2015 yılında O Hayat Benim dizisinde oynadı. Sonrasında Beş Kardeş dizisinde oynadı. 2016 yılında da Familya dizisinde oynadı. 2018 yılında da Star TV de yayınlanan Söz dizisinde oynadı. Söz dizisinde Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaşan Aybüke Pusat bu dizi sayesinde tanındı ve meşhur oldu. Söz dizisinde Tolga Sarıtaş ile uyumu çok beğenildi bir dizi de birlikte rol almaları istendi seyirci tarafından.

Son olarak ise Aybüke Pusat Fox TV de yayınlanan Her Yerde Sen dizisinde oynadı. Her Yerde Sen dizisinde Furkan Andıç ile başrol oynadı. Furkan Andıç ile uyumu da çok beğenildi. Şimdi de Furkan Andıç ile Aybüke Pusat’ın birlikte yeni bir dizi ya da filmde rol alması isteniyor. Seyircilerin ve Aybüke Furkan (Ayfur) fanlarının isteği üzerine belki de yakın zamanda ikiliyi bir dizi ya da filmde izleriz.

Aybüke Pusat Hangi Dizilerde Rol Aldı?

Her Yerde Sen (2019)
Şahin Tepesi (2018)
Söz (2017)
Familya (2016)
Beş Kardeş ( 2015)
O Hayat Benim (2015)
Medcezir, (2014)

Aybüke Pusat’ın Rol Aldığı Filmler
Kapı (2018)

Aybüke Pusat’ın Yeni Dizisi Belli Mi?

Aybüke Pusat bu zamana kadar bir çok dizide ve filmde rol aldı. Aybüke Pusat son dizisi Her Yerde Sen henüz yeni final yapmışken yeni dizisi ile anlaşma yaptı mı merak ediliyor. Aybüke Pusat şimdilik bir dizi ile anlaşma yapmadı. Aybüke Pusat bir dizi ile anlaşma yaparsa bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Yeni dizisi belli olduğunda imzalar atıldığında konumuza ekleyeceğiz. Siz Aybüke Pusat’ın hangi dizi de kiminle başrol oynamasını istersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

25 Yorum

 1. Furkan andıç la iyi ikili oldular. Zaten Aybüke kimle oynasa çok iyi uyum sağlayacağına inanıyorum. Zarif, iyi huylu, ince zekası ve kültürüyle tam bir pröfösyönel. Herkesle uyum sağlar. Onun için onu dizilerde izlemek ayrı bir keyif. Yinede arka sokaklarda rol almasını çok isterim. Polis karekterine kim bilir nasıl bir yorum katar oyunculuğuyla.

 2. Avatar Aybüke pusatın dizilerini bir heyecanla izleyen seyirci

  Furkan andıçla olsun çok isterim ama sen çal kapıda oynasa reyting çok yükselir .
  Çatı katı aşkdada Tolga Sarıtaş ile oynayabilir ondada reyting yükselir.
  Yeni dizide de oynasa çok güzel olur.
  Ama benim bir ricam var dizi bitene kadar Aybüke Pusat oynasın ben söz de oynuyorum sonra diziden çıkmıştı ben çok ağladım çok üzüldüm. Mutlaka bir dizide oynasın.

 3. Avatar Güler GÜRBÜZ

  Allahım artık kafamızla birlikte umutlarımız da şu an berbat bir halde. Ben Aybüke’nin Furkan’ la birlikte oynamasını ve onları tekrardan ikili olarak izlemek istiyorum. Selin ve Demir ismi farketmez. Ama muhtesem ikilimizi o kadar çok görmek isteyen kitle varken böyle kayıtsız kalınması bizleri gerçekten çok üzüyor. Bu belirsizlikte bu süreç bizler için gerçekten çok zor geçiyor. Bizim istediğimiz sadece tek bir cevap. Tüm kalbimle diliyorum ki inşallah Aybüke ve Furkan’ı tekrardan birlikte izleriz.🙏🙏🙏🙏🙏

 4. furkan andıç tabikide ama her yerde sen için yaptığımız çabalarımızı boşa harcadınız bunun için sizden bi beklentimiz yok.

Etiketler