Ay ve Güneş Yağız Ali Beyoğlu Kimdir? Bilgileri Önceki Dizileri (Kadir Doğulu)

2020 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Ay ve Güneş dizisinde başrol oyuncuları belli olmaya başladı. Yeni yılda ekrana gelecek olan ve daha önce Kanal 7’de orijinal Hindistan versiyonunu izlemiş olduğumuz dizinin Türkiye uyarlaması olacak olan Ay ve Güneş dizisi merakla bekleniyor. Dizinin dünya çapında ses getiren ve yüksek reytinglere ulaşan çevirileri ve uyarlamaları sonrasında ülkemizde de Ay ve Güneş ismi ile ekrana gelecek. Ay ve Güneş dizisinin başrol oyuncusu olan Yağız Ali Beyoğlu karakteri hakkında burada detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Ay ve Güneş Yağız Ali Beyoğlu KimdirAy ve Güneş dizisi Yağız Ali Beyoğlu Kimdir?

Kanal D’nin merakla belenen dizisi ‘Ay ve Güneş’in erkek başrol oyuncusu belli oldu! Ay ve Güneş dizisinde Yağız Ali Beyoğlu karakterine hayat verecek olan oyuncu şu sıralar Vuslat dizisinde oynamaya devam eden Kadir Doğulu oldu. Fenomen Hint dizisi Iss Pyaar’dan ülkemiz için özel olarak uyarlanacak olan ve kadrosunda Tansel Öngel, Nur Erkul, Pelin Orhuner ve Goncagül Sunar’ın yer alacağı dizinin erkek başrol oyuncusu Kadir Doğulu oldu. Şimdi merak eden bazı izleyicilerimiz Kadir Doğulu’nun halen Vuslat dizisinde oynamaya devam ettiğini bu yüzden nasıl Ay ve Güneş dizisinde erkek başrol olacağına merak etmiş olabilirler. Hemen belirtmek gerekirse önümüzdeki haftalarda Vuslat dizisi final yaparak ekrana veda edecek.

Kadir Doğulu ise hiç zaman kaybetmeden Ay ve Güneş dizisinde oynayacak ve erkek başrol oyuncusu olarak dizide Yağız Ali Beyoğlu karakterine hayat verecek. Peki Yağız Ali Beyoğlu karakteri nasıl birisi olacak dizide neler yapacak ve daha önce ülkemizde Bir Garip Aşk olarak yayınlanmış olan dizinin Türkiye uyarlaması hakkında bilgileri bu sayfada sizlere sunmaya devam edeceğiz. Öncelikle 5 yıl önce kanal 7’de Bir garip Aşk olarak yayınlanan Hint dizisinin Türkiye versiyonu olan Ay ve Güneş dizisinde Yağız Ali Beyoğlu karakterini canlandıracak olan Kadir Doğulu’nun bilgilerine ve hayatına kısaca göz atmak istiyorum.

Ay ve Güneş dizisi Kadir Doğulu Yağız Ali Beyoğlu karakterindeKadir Doğulu kimdir? Ay ve Güneş dizisi Yağız Ali Beyoğlu karakteri

Kadir Doğulu 19 Nisan 1982 tarihinde Mersin ilimizde dünyaya gelmiştir. Asıl adı Abdulkadir Doğulu olan oyuncunun ilk olarak 2010 yılında Kanal D ekranlarında başlayan daha sonra da Star TV ekranlarına transfer olan Küçük Sırlar isimli dizinin başrollerinden birini oynayan Kadir Doğulu 2011 yılında ise Show TV ekranlarında yayınlanan Pis yedili dizisinde canlandırmış olduğu Güney karakteri ile önemli bir çıkış yakaladı. Daha sonraki yıllarda Bana Sevmeyi Anlat, Fatih Harbiye, sevdam alabora, muhteşem yüzyıl Kösem gibi dizilerde yer alan Kadir Doğulu oldukça meşhur oldu ve aranan dizi oyuncularından biri haline geldi.

Ay ve Güneş Yağız Ali Beyoğlu rolü Kadir DoğuluAy ve Güneş dizisi Yağız Ali Beyoğlu Özel Hayatı:

Kadir Doğulu’nun kardeşi olan Kemal Doğulu aynı zamanda moda ve müzik dünyasında adı önemli yerlerde olan bir modacıdır. Kadir Doğulu daha sonraki yıllarda Fatih Harbiye dizisinde başrolü paylaşmış olduğu Neslihan Atagül ile evlenmiş ve bir çocuğu olmuştur. Kadir Doğulu son olarak TRT ekranlarında yayınlanan vuslat dizisinde başrolde oynuyor ve Aziz Korkmazer karakterine hayat veriyor. 1.79 boyunda 71 kilo ağırlığında ve koç burcu olan Kadir Doğulu Vuslat dizisinin final yapmasının hemen sonrasında Ay ve Güneş dizisinde oynayacak ve dizide Yağız Ali Beyoğlu karakterine hayat verecek.

Kadir Doğulu’nun Oynadığı diziler ve filmler:

2020 – Ay ve Güneş (Yağız Ali Beyoğlu)
2019 – Vuslat (Aziz)
2017 – Babamın Günahları (Ozan)
2016 – Bana Sevmeyi Anlat (Alper)
2015 – Muhteşem Yüzyıl Kösem (Mehmet Giray Han)
2015 – Sevdam Alabora (Gökhan)
2013 – Fatih Harbiye (Macit)
2013 – Bir Hikayem Var (Mert)
2011/2013 – Pis Yedili (Güney)
2010/2011 – Küçük Sırlar (Ali)

Kadir Doğulu ve Eşi NEslihan AtagülSizce Ay ve Güneş dizisi Türkiye’de izlenir mi yeteri kadar tutar mı daha önce Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Bir garip Aşk dizisinin yüksek izlenme oranlarına ulaştığı gibi Ay ve Güneş dizisi de Kadir Doğulu ile birlikte yüksek reyting alabilir mi bu konuda yorum ve görüşlerinizi merak ediyoruz. Lütfen aşağıya yorum kısmına Ay ve Güneş dizisi ve başrol oyuncusu Yağız Ali Beyoğlu karakteri hakkında yorumunuzu yazınız. Ay ve Güneş dizisi çok yakında Kanal D’de başlıyor.

Yorum yaz

4 Yorum

  1. ayv e guneş guzel olacaktır iyi bir kadın oyuncuda olursa zevkle izleriz bir dızı kolık olarak . Kadir doğulu zaten beğeniyoru z

Etiketler