Ay ve Güneş Mihriban Kimdir? (Pelin Orhuner) Resimleri Dizileri

03.02.2020
248

Ay ve Güneş dizisinin kadrosuna Pelin Orhuner (Mihriban) karakteri olarak dahil oldu. Kanal D’de ekrana gelecek olan ve 2020’nin ilk aylarında çekimlerine başlanacak olan Ay ve Güneş dizisinin oyuncu kadrosu daha yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Ay ve Güneş dizisine son olarak Mihriban karakterini canlandırması için anlaşılan Pelin Orhuner katıldı. Pelin Orhuner Ay ve Güneş dizisinde Mihriban rolünü oynayacak ve dizide oldukça güzel bir rol ile izleyici karşısına çıkacak.

Ay ve Güneş dizisi Mihriban nasıl bir karakter?

Ay ve Güneş Mihriban Kimdir (Pelin Orhuner )

Ay ve Güneş dizisinde Mihriban karakteri oldukça uysal zeki ve güzel bir kızı canlandıracak. Daha önce dream TV’de DJ’lik yapan Pelin Orhuner dizi dünyasına uzak bir isim değil. Daha önce de birçok dizide rol almış olan Pelin Orhuner Ay ve Güneş dizisinde canlandıracağı Mihriban karakteriyle oldukça saf, temiz, iyi niyetli bir kızı ekranda oynayacak. Dizinin kadrosu her geçen gün daha da artarken uzun süredir herhangi bir dizide oynamayan Pelin Orhuner de bu diziyle ekrana dönmüş olacak. Mihriban rolünde oynayacak olan Pelin Orhuner Ay ve Güneş dizisinde yardımcı rollerden birinde oynarken Kanal d’de ekrana gelecek dizinin nisan ayında başlaması bekleniyor.

Ay ve Güneş dizisi Mihriban rolüPelin Orhuner kimdir? Ay ve Güneş dizisi Mihriban karakteri

Ay ve Güneş dizisinde Mihriban rolünde oynayacak olan Pelin Orhuner 1988 yılında Manisa ilimizde doğmuştur. Pelin Orhuner yüksek eğitimini Doğuş Üniversitesi’nde iletişim bilimleri bölümünde tamamladıktan sonra bir süre Dream TV’de DJ’lik ve sunuculuk yapmıştır. Daha sonra oyunculuk konusunda kendisini geliştirmek isteyen Pelin Orhuner ilk olarak 2009 yılında kavak yelleri dizisinde ekrana gelmiş daha sonra aile saadeti, bir hikayem var ve alın yazım gibi çeşitli dizilerde rol almıştır. Ancak onu asıl meşhur eden ve tüm Türkiye’nin tanımasını sağlayan dizi FOX TV’de yayınlanan Şevkat Yerimdar dizisi olmuştur. Özgürcan Çevik ve Başak Parlak’ın başrollerini paylaştığı Şevkat Yerimdar dizisinde Tezenhe karakterini canlandıran Pelin Orhuner daha sonra Ay ve Güneş dizisinin kadrosuna katıldı ve bu dizide Mihriban karakterini canlandıracak.

Pelin Orhuner Ay ve Güneş dizisi MihribanAy ve Güneş dizisinde Mihriban rolü ile karşımıza çıkan Pelin Orhuner özellikle ınstagram’dan paylaştığı resimler ile takipçileri tarafından merakla izleniyor. Herhangi bir sevgilisi bulunmayan Pelin Orhuner 32 yaşında ve İstanbul’da yaşamaya devam ediyor. Sizlerde Ay ve Güneş dizisinde Mihriban rolüyle karşımıza gelen güzel oyuncu Pelin Orhuner hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz, şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Ay ve Güneş dizisi Mihriban Pelin Orhuner

YORUMLAR

 1. Lale dedi ki:

  OĞUZ BEYCİĞİM
  tam anlattığım gibi Işte. Şimdi YEMİN sayfasının üstüne tikliyorum yorumu yazmak okumak için ; BU TANITIMINI YAPTIĞINIZ OYUNCULARIN RESİMLERİ SAYFANIN ÜZERİNİ ŞAKK diye kaplıyor. Iç içe giriyor. Siz de deneyin. Umarım amlatabilmisimdir😔😔😔

  1. Oğuz dedi ki:

   Tamam hemen kontrol ediyorum, siz biraz sonra sayfayı bi yenileyin umarım düzelir…

 2. Lale dedi ki:

  SAYIN OĞUZ BEY
  SİTENİN YENİ UYGULAMASINDA YEMİN BUTONUNA BASTIĞIMIZDA BAŞKA DİZİLERİN RESİMLERİYLE YEMİN DİZİSİNİN SAYFASI BİRBİRİNE GİRİYOR. NE YORUMLARI OKUYABİLİYORUM NE YORUM YAZABİLİYORUM. ALLAH RIZASI İÇİN ŞUNA EL ATIP DÜZELTİN ESKİ HALİNE GETİRİN !!!
  YEMİN SAYFASINA GİRİYORUM HEMEN SAYFAYI FOTOLAR KAPLIYOR OKUYAMIYORUM..

  1. Oğuz dedi ki:

   Lale hanım merhaba, nasıl bir hata oldugunu rica etsem yazar mısınız?