Avlu Dizisine Yeni Sezonda (2019-2020) Gelen Giden Oyuncular

Avlu dizisi devam kararı alınca herkes gibi bende çok şaşırdım. Avlu Dizisine Yeni 3. Sezonda (2019-2020) yılında Gelen Giden Oyuncular kimler olacak ayrılan ve diziye yeni gelen tüm oyuncuların bilgilerini görsellerini burada sizlere sunacağız. Star tv ekranlarında perşembe akşamları sevilerek izlenmeye devam eden ve gelen giden oyuncularıyla sürekli gündemde kalmayı başaran Avlu dizisinin 3. sezondaki akıbeti geçtiğimiz günlerde belli oldu.

NOT: Avlu Dizisine Yeni Sezonda (2021-2022) Gelen Giden Oyuncular merak konusu oldu. Sevilerek izlenen Avlu Dizisine Yeni sezonda digital bir platformda ekrana gelebilir. Biz yeni oyuncular geldikçe sizlere duyuracağız. Ayrıca Dizi oyuncuları konumuzdan da takip edebilirsiniz.

Avlu Dizisi 45. Bölümde Sezon Finali Yapacak: Yapımcılığını Limon filmden Hayri Aslan’ın üstlenmiş olduğu ve geçtiğimiz sezondan beri çok iyi reytingler almaya devam eden Avlu dizisinin yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu oturuyor. Başarılı dizinin baş rollerini Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Ayça Damgacı, Nergis Öztürk, Selen Seyven ve Çağdaş Onur Öztürk gibi önemli isimlerin paylaştığı Avlu’nun yapımcısı Hayri Aslan; dizinin bu sezon bitecek iddialarını yalanlayarak dizinin devam edeceğini ve 3. sezonu ile 2019-2020 sezonunda kaldığı yerden devam edeceği müjdesi oyuncuları da sevince boğdu. Dizinin 45. bölümde 30 Mayıs 2019 perşembe günü sezon finali yaparak yaz tatiline gireceği ve Ağustos ayında yeni sezon hazırlıklarına başlanacağı bildirildi.

Avlu dizisi yeni sezonda 2019-2020 gelen giden oyuncular

Avlu Dizisine Yeni 3. Sezonda  Gelen Giden Oyuncular Kimler? (2019-2020)

Sevilerek izlenen Avlu dizisi perşembe akşamları çok iyi reytingler almaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Totalde 4-5 oranında seyreden Avlu dizisinin yapımcısı Limon Film dizinin devam edeceği müjdesini verince dizi ekibi sevinç yaşadı. Ağustos ayında yeniden sete çıkacak ve yeni oyuncuların katılımı ile dizi devam edecek. Bizde bu konumuzda Avlu dizisine yeni gelecek tüm oyuncuları ve diziden ayrılan oyuncuların listesini kısa açıklamalar ile burada yazarak sizlere sunmak istiyoruz. İşte Avlu dizisine gelen oyuncular ve diziden ayrılan oyuncuların listesi:Avlu dizisi bitmiyor devam edecek 2019-2020

Avlu Dizisine Yeni Gelen (Katılan) Oyuncular:

1- Avlu Dizisine Gelen Oğuz Okan Kimdir? (Ertan Saban)

Avlu dizisine en son katılan isim Ertan Saban oldu. Star TV’nin perşembe akşamları yayınlanan sevilen dizisi Avlu’ya katılan Ertan Saban Avlu’da Oğuz Okan rolüne hayat verecek. Daha önce de bir çok dizide görmüş olduğumuz başarılı oyuncu Ertan Saban gizemli geçmişi ile Avlu dizisine renk katacak görünüyor. Oğuz Okan, hikayenin geri dönüşlerinde Avlu dizisinde yer alacak ve Deniz’in ilk aşkını canlandıracak. Oğuz Okan Avlu dizisinin en merak edilen oyuncularından birisi oldu şimdiden. Sosyal medyada da adından sıkça söz ediliyor, şimdi kısaca bilgilerine göz atalım..Avlu Dizisine Gelen Oğuz Okan Kimdir

Ertan Saban Kimdir? 1977 yılında Üsküp’te doğmuştur. Ertan Saban, eğitimini de Makedonya’da almış daha sonra Türkiye’de devam etmeye karar vermiştir. Ertan Saban Atv de yayınlanan Elveda Rumeli dizisiyle Türk halkına kendini sevdirmiş bir oyuncu olmuştur. Daha sonra bir çok dizide rol alan Ertan Saban; Sultan Makamı, Savcının Karısı, Sağır Oda, Mehmet Bir Cihan Fatihi gibi dizilerde görev almıştır. En önemli film projesi ise Limonata olmuştur. Limonata filminde doğal şivesiyle oldukça iyi bir iş çıkarmıştır. Ertan Saban Avlu dizisine Oğuz Okan karakteri olarak dahil olmuş ve Deniz karakterinin ilk aşkını canlandırmaya devam edecek.

2- Avlu Dizisine Gelen Tolga komiser Kimdir? (Ushan Çakır)

Avlu dizisine yeni katılan oyunculardan birisi de Ushan Çakır oldu. Ushan Çakır avlu dizisinde Tolga komiser karakterini canlandıracak. Kendine özgü karakteri ve muzip tavırları ile oldukça göz önünde olacak olan Tolga komiseri canlandıran Ushan Çakır daha önce bir çok dizide oynadı hatta baş rollerde bile rol aldı. Avlu dizisinde Tolga komiserin Azra ile yakınlaşarak bir ilişki yaşaması bekleniyor.Ushan-Çakır Avlu-dizisinde Tolga komiser

Ushan Çakır Kimdir? 23 Mayıs 1984 tarihinde İzmir’de doğan oyuncumuz İstanbul Üniversitesinde Devlet Konservatuvarında eğitim görmüştür.. 2005 yılından itibaren dizi ve filmlerde rol almaya başlayan Ushan Çakır’ın ilk dizisi Belalı Baldız dizisidir. Dizi ile birlikte aynı zamanda tiyatro sahnelerinde de kendisine yer bulan ve Özlem Yıldız ile oynadığı Kara Ekmek dizisi oldukça ilgi gördü. Bir İstanbul Masalı, Leyla ile Mecnun, Gece Gündüz, Kalp Ağrısı gibi diziler Ushan Çakır’ın rol aldığı diğer diziler arasında yer almaktadır… Sevilen oyuncuyu son olarak sene Atv ekranlarında geçtiğimiz sezon yer alan Masum Değiliz dizisinde kısa süreli rol almış ancak dizi erken final yapınca oradan ayrılıp Star Tv’nin uzun süreli dizisi olan Ufak Tefek Cinayetler’de rol almıştır. Ushan Çakır’ın yeni dizisi ise Avlu dizisinde oynadığı Tolga Komiser karakteri olmuştur.

Avlu Dizisinden Çıkan (Ayrılan) Oyuncular:

Dizide oyuncuları tutmak da oldukça zor bir iş. Avlu dizisinden de bir çok oyuncu ayrılma kararı aldı. Kimi başka dizilerde oynamak kimi de rolü bittiği için diziden ayrılıyor. Yeni sezonda dizide farklı bir heyecan ortaya koymak isteyen Limon film de bir çok yeni oyuncu alabilmek için eski oyuncularla yollarını bir bir ayırma kararı aldı.  Yapım bazı karakterlerden vazgeçerek yeni oyuncuların önünü açmayı hedefliyor. Bu amaçla Murat karakterini canlandıran Kenan Ece, İpek karakterine hayat veren Nurhak Mine Söz, Özlem karakterini canlandıran Onuryay Evrentan diziden ayrıldılar.

1- Avlu Dizisinden Ayrılan Özlem Karakteri (Onuryay Evrentan)

Avlu dizisinde 2. sezonun sonuna doğru yaprak dökümü başladı. Onuryay Evrentan Avlu dizisinde Özlem karakterini oynayan bir gardiyan idi. Ancak tayini çıkınca başka bir şehire gitmek zorunda kaldı ve böylelikle Özlem rolü Avlu dizisinden ayrılmış oldu. Gardiyan olan Özlem hangi hapishaneye gitti herhangi bir açıklama yapılmadan diziden ayrıldı. Onuryay Evrentan 2. sezon boyunca dizide kalmıştı.Avlu Dizisinden Ayrılan Özlem Karakteri

2- Avlu Dizisinden Ayrılan Murat Ünal Karakteri (Kenan Ece)

Avlu dizisinin önemli isimlerinden birisi de Murat Ünal idi. Oldukça sevilen oyuncu diziye veda etti geçtiğimiz haftalarda. Özel neden olarak eşinin doğum yapması gösterilen Kenan Ece Murat karakterini oldukça güzel şekilde canlandırmıştır. Avludan ayrılınca Murat ile Deniz arasındaki ilişki de bitmiş oldu. Kenan Ece’nin yeni sezonda yeni bir dizide yer alması bekleniyor.kenan ece avlu dizisinden ayrıldı

3- Avlu Dizisinden Ayrılan İpek Karakteri (Nurhak Mine Söz)

Avlu dizisinin kötü karakterlerinden birisi olan İpek rolü Nisan ayının sonuna doğru diziden ayrıldı. ipek karakteri Avlu’da en kötü karakterlerden birisi olarak göze çarpıyordu. Ayrıldığı için oldukça sevinen bir kitle olmuştur eminiz..Avlu Dizisinden Ayrılan İpek Karakteri (Nurhak Mine Söz)

Avlu Dizisi 2021-2022’de Yayınlanır Mı?

Avlu dizisi 2021-2022 sezonunda yeni bölümleri ile yayınlanmaz çünkü her oyuncu başka dizilerde rol alıyor. Avlu dizisi tekrarları Star TV ekranlarında yayınlanabilir. Sizlerde Avlu dizisini izliyor muydunuz? Avlu dizisi yorumlarınızı aşağı yazınız.

Etiketler