Avlu Dizisi Bitmesin Final Olmasın, Yeni Sezonda Tekrar Başlasın

Bu konumuzda Avlu Dizisi Bitmesin Final Olmasın, Avlu Yeni 3. Sezonda Tekrar Başlasın Star TV ekranlarında 2 sezondur ekrana gelen ve 44. bölümü ile 30 mayıs 2019 perşembe günü final yapacak olan Avlu dizisi bitmesin final olmasın yeni sezonda da kaldığı yerden devam etsin diye sizlerden gelen yoğun istekler var. Star TV’de perşembe akşamları yayınlanan oldukça iyi reytingler almaya devam eden Avlu dizisi yeni sezonda devam edecek ancak televizyonda değil özel bir platformda.

Avlu Dizisi Final Olmasın Bitmesin Kampanyası

Büyük ihtimalle Netflix Blue TV gibi platformlarda devam edecek olan Avlu dizisinin bu platformlara sahip olmayan büyük bir izleyici kitlesini kaybedeceği ve oldukça yüksek reytinglerden gerilere düşeceği kesin görünüyor. Her ne kadar perşembe günleri birçok dizi ekrana gelse ve bu diziler arasında reyting almak oldukça zor olsa da Avlu dizisi bu zorluğu başarmak, bir zamanlar Çukurova bizim hikaye Tek Yürek ve çarpışma gibi dizilerin arasından sıyrılarak ciddi oranlarda reytingler almaya sezon boyunca devam etmişti.

Avlu Dizisi 3. sezon devam edecek mi

Avlu dizisi şimdi izleyicisini bir tarafa bırakarak Star TV’ye veda edip yeni sezonda yeni bir platformda devam etme kararı aldı ve internet üzerinden yayın yapacağı açıklandı. Ancak internet üzerinden Avlu dizisi ne kadar yüklenir Avlu dizisini takip etmek için bu platformlara üye olur mu para öder mi şimdilik bilinmiyor. Ben ödemem ve Avlu dizisini izlemek için herhangi bir yere ücret ödemeyi de mantıklı bulmuyorum şahsen.

Avlu dizisi 3. sezon devam edecek mi 2019-2020 Star TV’de olacak mı?

Avlu Dizisi star tv de devam edecek miAvlu dizisinin sezon finali mi yapacak yoksa final yaparak ekranlara veda edecek konusunda uzun süredir oldukça merak edilen sorulara yanıt vermek istiyorum. Avlu dizisi 44. bölümü ile 30 Mayıs 2019 Perşembe akşamı sezon finali yaparak ekrana veda edecek. Ancak gelecek sezon Star TV’de yayınlanmayacak olan Avlu dizisinin netflix veya Blue TV gibi özel sektöre ait internet portallarının birinde yayınına devam edeceği bildirildi.

Ancak ülkemizde internet kullanımı çok yüksek değil, istedikleri dizileri internet üzerinden izleme gibi bir alışkanlığı olmadığı için genellikle televizyon tercih ediyor. İnternet sadece gençlerin yakından takip ettikleri bir ortam olduğu için genellikle Anadolu insanına çok fazla hitap etmiyor. Bu yüzden de Avlu dizisinin yeni sezonda Star TV’de olmayacağını internet üzerinden yayın yapacağını bir kez daha hatırlatalım.

Avlu Dizisi Bitmesin Final Olmasın

Avlu dizisi Bitmesin final yapmasın kaldığı yerden devam etsin:

İki sezondur Star TV’de ekrana gelen 44 bölümü geride bırakan Avlu dizisi oldukça sevilip beğenildi ve hem Star TV’ye hem de yapımcısına oldukça ciddi bir reklam kazançları sağladı. Bir ara reytinglerde birinci sıraya bile çıkan Avlu dizisi daha sonra bir zamanlar Çukurova dizisinin reytingleri ile gerilemeye başladı genellikle üçüncü dördüncü sırada yer buldu. Avlu dizisinin bu başarısı Star TV’de devam etmesi için elverişli görünüyor ancak Star TV düşük reytingli diziler yerine daha güçlü ve yüksek reyting alacak dizi tercih ettiği için Avlu dizisine daha fazla yayınlayamayacağını yeni sezonda ekrana getirmeyeceğini bu yüzden farklı bir platformda veya kanalda dizinin gidebileceğini açıkça söyledi. Bunun ardından dizi yapımcısı ile Blue Tv arasındaki görüşmeler netleştirince burada sizlere yazacağız.

Avlu Dizisi star tv 3. sezon devam eder mi

2021-2022 Avlu dizisi 3. sezonda yayınlanacak mı?

Evet Avlu dizisi yayınlanmaya devam edecek ancak Star TV’de değil. Star TV ile Avlu dizisinin yolları mayıs 2019 sonunda ayrıldı ve uzun bir yaz tatilinin ardında Avlu dizisinin ekibi yeniden bir araya gelecek bu kez dizi netflix veya blu tv gibi platformlardan birinde yayınlanacak. Hangisi ile anlaşma sağlanırsa dizi oyuncularının yararına hangisi daha yüksek gelir sağlayacak olursa o platformda anlaşma yapılacağı açıklandı. Ancak açık yüreklilikle söylemek gerekir ki Avlu dizisinin internet üzerinden çok fazla tutmayacağını izlenmeyeceğini düşünüyorum. Belki 3-5 bölüm merak edenler veya dizinin fanları izleyebilir ancak uzun süreli devam etmeyeceği ve kısa sürede yayından kalkacağı kanaatindeyim.

Böylesine başarılı bir tv dizisinin özel platformlarda tutup izlenmesi çok zor. Zaten çok yüksek bir reyting oranı olmadığı için internet üzerinden yayınlanmaya başladığında daha da düşecektir. İşte son haftalarda avlu dizisinin almış olduğu reyting sonuçları:Avlu dizisinin Reytingleri nasıldı

Sizler de Avlu dizisi bitmesin, Avlu yeni 3. sezonda devam etsin 2019-2020 yıllarında Avlu dizisi yayınlansın diyorsanız lütfen aşağıya yorumlarınız yazarak daha sonra bu sayfayı sosyal medya üzerinde Instagram Twitter Facebook gibi alanlarda paylaşınız ki herkes görüp dizinin devam etmesine ve farkındalık ortaya çıkarmasına katkıda bulunalım. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür eder sosyal medyada paylaştığınız için ayrıca sizleri kutlarım.

Avlu dizisi bitmesin final olmasın yeniden star tv de devam etsin hakkındaki yorumlarınızı aşağıya bekliyoruz.

Avlu final bölümü ile star tv de

Avlu dizisi Final yapıyor, 3. sezon tv de olmayacak..

Not: Avlu dizisi Star TV tarafından final kararı alınarak 30 Mayıs 2019 Perşembe günü 44. bölüm ile son bölümünü yayınlayacak ve ekrana veda edecek.  Avlu dizisi bitmesin yeni sezonda devam etsin Avlu dizisinin 3. sezonu olsun diye başlatmış olduğumuz bu kampanya sizlerden çok fazla talep gelmediği için maalesef amacına ulaşamadı. Şöyle bir müjde ile Avlu dizisinin final bölümünün fragmanı sizlerle paylaşmak istiyorum. Avlu dizisi Star TV’de final yapsa da internet üzerinden yayınlanmaya devam edecek.  Avlu dizisi 2022-2023 sezonunda Blue TV veya netflix platformunda izleyiciler ile buluşmaya devam edecek. Lütfen sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız.

Avlu Dizisi 2022-2023 Sezonunda Yayınlanacak Mı?

Avlu dizisi 2022 2023 sezonunda yayınlanmayacaktır muhtemelen çünkü dizinin bazı oyuncuları başka dizilerde oynamaktadır. Oyuncuların biraraya toplanması şimdilik zor görünüyor. Avlu dizisinin tekrar bölümleri Star TV ekranlarında ara ara verilmektedir. Avlu Dizisi Bitmesin Final Olmasın, Yeni Sezonda Tekrar Başlasın konusunda yeni gelişmeler olursa veya 2022-2023 sezonu Avlu dizisi ile ilgili yeni gelişmeler olursa buradan yazacağız.

Yorum yaz

Lütfen Türkçemize yakışır bir dil ile yorum yazalım.