Aktris Dizisi Selim Karakteri Kimdir? Burak Tozkoparan

27.09.2022
1.000

Aktris dizisi Selim karakterini yakından tanıtacağız. Senaryosunu Atilla Engin’in kaleme aldığı Aktris dizisinde yer alan Selim karakteri de merak edildi. Bizlerde yönetmen koltuğunda Can Emre’nin oturacağı Avcı dizisi Selim karakterini yakından tanıtacağız ve Aktris  dizisi Selim karakteri kimdir?  Aktris dizisi Selim karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Aktris Dizisi Selim Karakteri Kimdir?

Avcı Dizisi Selim Karakteri KimdirTRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Aktris dizisinde yer alan Selim karakteri, dizinin ana karakterlerinden biridir. Aktris dizisinde yer alan Selim karakterine ise en son Destan dizisinde yer alan oyuncumuz Burak Tozkoparan hayat verecektir. Aktris dizisi oyuncu kadrosu konumuzu ziyaret ediniz.

TRT Aktris Dizisi Selim Kimdir?

Aktris dizisinin ana karakterlerinden biri olan Selim karakterine oyuncumuz Burak Tozkoparan hayat verecektir. Bizlerde Burak Tozkoparan’ı yakından tanıtacağız ve Burak Tozkoparan kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Burak Tozkoparan Avcı Dizisi Selim rolü

Burak Tozkoparan Kimdir?

14 Kasım 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Burak Tozkoparan, 2011 yılında Liselerarası müzik yarışmasına katılmış ve birinci olmuştur. Okan Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon Bölümünde eğitimine devam Burak Tozkoparan, 2014 yılında yayınlanan Paramparça dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Daha önce çeşitli müzik gruplarında da yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Destan dizisi Temur Tegin karakteriyle geçmiştir.

Burak Tozkoparan Yer Aldığı Diziler

2014 Paramparça- Ozan Gürpınar
2015/2018 Kırgın Çiçekler- Ali komiser
2019 Tek Yürek- Cem Saruhan
2020 Gençliğim Eyvah- Zola Asmalı
2020/2021 Menejerimi Ara- Emir Bindal
2021/2022 Destan- Temur Tegin
2022 Aktris– Selim

Burak Tozkoparan Resmi Instagram Hesabı

Burak Tozkoparan Avcı Dizisi oyuncu kadrosunda Selim karakteriSosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 178 gönderisi ve 1,6 milyon takipçisi bulunan oyuncumuz Burak Tozkoparan’ın resmi Instagram hesabı: @buraktozkoparan

Burak Tozkoparan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Popüler oyuncumuz Burak Tozkoparan’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. 29 yaşının içinde olan oyuncumuz Burak Tozkoparan evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan Burak Tozkoparan’ın hayatında bilinen biri de yoktur.

Aktris Dizisi Burak Tozkoparan Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Burak Tozkoparan tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde önümüzdeki günlerde yakışıklı oyuncumuz Burak Tozkoparan’ın Aktris dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve kombinlerini marka- fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Aktris dizisi Selim karakterini ve Selim karakterini canlandıran Burak Tozkoparan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.