Avatar 2 Filminin Oyuncu Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Bu konumuz Avatar 2 Filminin Oyuncu Kadrosu ve Vizyon Tarihi hakkında olacak. Avatar filmi üç boyutlu görselleri ile şimdiye kadar yapılmış en güzel filmlerden biri olarak ciddi bir iz bıraktı. Avatar filmini çok sevenler şimdi ikinci filminin ne zaman geleceğini ve yeni filmde oyuncuların kimler olduğunu merak ediyor. Biz de detaylı bir araştırma yaparak Avatar 2 filminin oyuncularını, nerede çekildiğini ve vizyon tarihini sizlerle paylaşmak istedik.

Tüm dünyayı etkileyen koronavirüs salgını sonrasında Amerikan film sektörü şu sıralar yeniden çekimlere başlıyor. Merakla beklenen ve üç boyutlu görselleri ile herkesin geleceği günü hasretle beklediği Avatar 2 filmlerinin çekimleri koronavirüs nedeniyle durmuştu. 25 Mayıs 2020 pazartesi günü Avatar 2 filmlerin filminin yeniden çekimlerine başlanacağını duyuran yapımcı Jon Landau kısa sürede Yeni Zelanda’da yapılan çekimlerin tamamlanacağını duyurdu ve bir görsel paylaştı.Avatar 2 Filmi Oyuncu Kadrosu

Avatar 2 Filminin Oyuncu Kadrosu

Avatar 2 filminin oyuncu kadrosunda ilk filmden karşımıza çıkan Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver ve Stephen Lang gibi isimleri sayabiliriz. Ayrıca yeni filmde yer alacak ve Avatar 2 filminin kadrosunda yer alan yeni isimleri de şu şekilde sıralayabiliriz: Kate Winslet, Vin Diesel, Michelle Yeoh ve Jemaine Clement.

Dünya çapında bir pandemiye dönüşen koronavirüs dizi ve film sektöründe oldukça etkilenmiş ve çekimlerin tamamı durmuştu. Çekimlerin durduğu zamanda eteklerin nasıl olacağı konusunda yoğunluk kazanan Avatar 2 çekimleri Mayıs ayının sonunda yeniden başlıyor. Yeni Zellanda’da müthiş bir coğrafyada çekimlerine devam edilen Avatar 2’nin ilk çekimleri 2019 yılının Aralık ayında başlamıştı. Güney yarım kürede sonbahar ayı olduğu için oldukça güzel bir görsel şölen izleyenleri bekliyor. Avatar 2 filmi hem görsel açıdan hem de doğal manzara açısından zengin bir görsel şölen sunacak.

Avatar 2 filmi nerede çekiliyor?

Avatar 2 filmi Yeni Zellanda’da çekiliyor. Aralık 2019’da çekimlerine başlanan Avatar 2 filmi Mart 2020’de koronavirüsü nedeniyle çekimlerini durdurmuştu. Ancak dünya çapında pandeminin hızla durması çekimlerin yeniden başlamasına neden oldu. 25 Mayıs 2020 tarihinde Yeni Zelanda‘da çekimler yeniden başlayacak. Yeni Zellanda Avatar serisinin ilk filminde de mekan olarak tercih edilmişti.

Avatar 2 filminin vizyon tarihi

Avatar 2 filminin yapımcısı Jon Landau, çekimlerin başlamasından sonra Matador ve Picador isimlerini taşıyan iki gemi görüntüsü paylaştı ve filmin vizyon tarihini Aralık 2020 olarak yazdı. Eğer çok büyük bir aksilik olmazsa Avatar 2 filmi 2021 yılında Aralık ayında vizyona girecek. Filmin tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de 2021 yılının Aralık ayında vizyona gireceğini söyleyebiliriz. İşte yapımcının paylaşmış olduğu matador ve picador isimli Avatar 2 filmindeki o gemiler:Avatar 2 Filminin Oyuncu Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Avatar 2 filmi 27 Aralık 2021 tarihinde beyaz perde ile buluşacak. Serinin üçüncü filmi 2023, dördüncü filmi 2025 ve final filmi olan beşinci filmi ise 2027 yılında vizyona girecek. Avatar 2 filminin kısaca bilgileri bu şekilde. Umarız bekleyenlerin ve sevenlerin beklediğine değecek bir film olacaktır. Sizlerde Avatar 2 filmi ile ilgili beklentilerinizi ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Etiketler