Atv Zuhal Topal 2021-2022 Yeni Sezon Başlama Tarihi

Zuhal Topal 2021-2022 Yeni Sezonu Başlama Tarihi merak ediliyor. Atv kanalı ile anlaşan ve Fox Tv den ayrılan Zuhal Topal 2021-2022 Yeni Sezonu Başlayacak kesin tarihi belli oldu mu merak ediliyor. Zuhal Topalla Sofrada programı ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanacak. Zuhal Topalla sofrada koronavirüs sebebiyle ara veren tüm yapımlara inat bir şekilde yayınlanmaya devam ediyor. Zuhal Topalla Sofrada programı yeni bölümleri yayınlanmaya devam ediyor. Mayıs ayında sezon finali olması beklenen programın yeni sezonu ne zaman başlayacak merak ediliyor.

Güncelleme; Atv kanalına transfer olan Zuhal Topalla Sofrada yarışma programı 30 Ağustos pazartesiden itibaren ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak?

Atv Zuhal Topal Program FormatıZuhal Topalla Sofrada programı koronavirüs sebebiyle bir takım değişikliklere gitti. Bu sayede çekimlerine ara vermedi ve yayınlanmaya devam etti. Yeni bölümleri devam eden programın şuan bir rakip programı olmadığı için de tüm seyircileri kendine çekmeyi başardı. Zuhal Topal’ın sunuculuğunu ve eşi Korhan Saygıner’le birlikte yapımcılığını üstlendiği yemek yarışmasında steril dezenfekte edilmiş bir evde yapılıyor program.

Zuhal Topalla Sofrada programında çekimler dezenfekte edilmiş evde devam ediyor ve gelin kaynanalar bu eve gelerek yarışıyorlar. Yemekler bu evde hazırlanıyor kendi tabak çatal takımlarını getirerek masayı kendilerine göre hazırlasalar da genel olarak evin malzemelerini kullanıyorlar. Zuhal Topalla Sofrada programı çekimlerine devam ederken bir süre sonra mayıs sonu ya da haziran ayında sezon finali yapacak. Sezon finalinin ardından yeni sezonu da aynı şekilde bir evde mi devam edecek yoksa eski formatına dönecek mi göreceğiz.

Atv Zuhal Topal 2021-2022 Yeni Sezonu Başlama Tarihi

Zuhal Topalla Sofrada programı yeni sezonu Eylül 2021’de başlayacaktır. Eylül ayında ikinci haftasında yayınlanması beklenen Zuhal Topalla Sofrada programı eski formatına dönecektir diye tahmin ediyoruz. Koronavirüs salgını eylül ayına kadar bitip hayat normale dönecektir diye umuyoruz. Zuhal Topalla Sofrada programı 2021 yılının eylül ayında ATV ekranlarında devam edecektir. Zuhal Topal programı aynı formatı ile seyirciden her zaman beğeni alıyor ve bu format ile uzun zamanlar devam edecektir.

Atv Zuhal Topal Program Formatı

Uzun süredir Fox tv de izlediğimiz Zuhal Topal Program Format değiştirerek Atv kanalına transfer oldu. Atv de yayınlanacak olan Zuhal Topal Program Formatı yine yemek üzerine olacak ancak yarışma biraz değişecek.

Sizler Zuhal Topalla Sofrada programı ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Eylül ayında yeni sezonu başladığında aynı evde mi devam etmeli çekimler yoksa yeni sezonda her yarışmacının kendi evinde mi çekilmeli? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

13 Yorum

  1. Bende hollandadan izliyorum ve cok guzel yemekler yapiyorum engeli olmama ramen basla artik zohal hanim insallah hollanda gelirsiniz bende katilirim egeli arkadaslarima ornek olmak isterim sevgilerimle

  2. Artik baslasin cok sıkıldık Zuhal Topal olmadan zaman gecmiyor . Onu o kadar cok seviyorum ki bu yasta sirf onun için selena dizisini izliyorum 😂

  3. Avatar Resul koyun

    Zuhal topal çabuk başla bende programı katılmak istiyorum ben güzel yemek tarifleri yapıyorum benim numaram 0535 349 45 59 ara beni

Etiketler