Atv Yunus Emre Akkor ile İftara Ne Pişirsem Sunucusu Kimdir?

Atv bu sezon çok program hazırladı. Ramazan ayı için yemek tarifi programı ise son anda başladı. Bu konuda Atv Yunus Emre Akkor ile İftara Ne Pişirsem Sunucusu Kimdir? sorusuna detaylı yanıt vereceğiz. Ramazan ayı için özel olarak ‘Evde Biz Bize’ programını yayınlamaya başlayan ATV, yeni bir program daha hazırladı. Adı ise Emre Akkor ile İftara Ne Pişirsem. Peki sunucu Emre Akkor kimdir?

Atv Yunus Emre Akkor ile İftara Ne Pişirsem SunucusuYunus Emre Akkor ile İftara Ne Pişirsem Sunucusu

Sunuculuğunu ünlü şef Yunus Emre Akkor’un üstleneceği ve adı ‘Yunus Emre Akkor ile İftara Ne Pişirsem’ olarak açıklanan programda Ramazan ayı boyunca izleyicilere birbirinden güzel iftar menüleri hazırlanacak. 2020 yılında Ramazan ayı biraz buruk geçecek görünüyor. Bunu engelelemk ve Ramazan sevincini evde daha da güzel yaşamak için Yunus Emre Akkor ile İftara Ne Pişirsem programını sunacak.

Yunus Emre Akkor ile İftara Ne Pişirsem SunucuYunus Emre Akkor Kimdir?

Yunus Emre Akkor 1975 yılında Kilis ilimizde doğmuştur. Uzun yıllar mutfak deneyimi ve yemek araştırmaları ile zaman geçiren ve özellikle Osmanlı mutfağı üzerine yoğunlaşan Yunus Emre Akkor aynı zamanda gazetecidir. Yunus Emre Akkor yemek tarifleri ve araştırma yazılarıyla alanında uzmanlaşmış bir kişidir. Osmanlı Deniz Mutfağı kitabını yazmıştır. THY’nin dergisi Skylife da yazarlık yapmaktadır. Yunus Emre Akkor aynı zamanda özel bir üniversitede Gastronomi bölümünde eğitim vermektedir.

Yunus Emre Akkor ile İftara Ne Pişirsem Ramazan ayı boyunca hafta içi her gün 13.45’te ATV’de ekrana gelmeye devam edecek. Atv de yayınlanacak Yunus Emre Akkor ile İftara Ne Pişirsem Sunucusu Kimdir? hakkında kısa bilgiler verdik. Yunus Emre Akkor ile İftara Ne Pişirsem tarifleri iftar menüsü hakkında merak edilenleri yazmaya devam edeceğiz.

Etiketler