ATV Yeni Sezon Yayınlanacak Diziler (2022-2023)

26.07.2021
82

Dizi severlerin en çok beğendiği kanallardan bir tanesi olan ATV kanalında yeni sezonda da birbirinden güzel diziler seyirci karşısına çıkacaktır. Dizi severler, ATV kanalı izleyicileri ve okurlarımız adına bu konumuzda da ATV kanalında yeni sezonda yani 2022-2023 sezonunda yayınlanacak dizilerden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz.

ATV Yeni Sezon Yayınlanacak Diziler (2022-2023)

Yalnız Kurt dizisi
Hakim Dizisi
Destan dizisi
Kardeşlerim dizisi
Kuruluş Osman dizisi

Birbirinden başarılı dizi projelerinin yer almış olduğu ATV kanalı yeni sezonda da yayın hayatına güzel bir giriş yapacaktır. ATV kanalında yeni diziler seyirci karşısına çıkmaya devam ederken daha önceden yer alan dizilerde yeni sezonu ve yeni bölümleri ile birlikte izleyicileriyle buluşacaktır. ATV kanalında 2022-2023 sezonda yayınlanacak olan dizilerden detaylı bir şekilde konumuzun ilerleyen kısmında sizlere bahsedeceğiz.

Yalnız Kurt

2022-2023 sezonunda ATV kanalında yayınlanacak olan yeni dizilerden bir tanesi de Yalnız Kurt dizisi olacak. Dizinin yapımcılığını Osman Sınav üstlenirken yönetmenliğini de Yusuf Ömer Sınav yapacak. Senaristliğini ise Murat Koca’nın üstleneceği Yalnız Kurt dizisinin oyuncu seçmeleri ise halen devam etmekte. Yalnız Kurt dizisinin oyuncu seçmeleri devam etmekle beraber dizinin başrol oyunculuğu için İbrahim Çelikkol ile görüşmelerin sürdürüldüğünü bilinmekte. Yalnız Kurt dizisi hakkında yayınlanan resmi bilgiler şimdilik bu kadar.

İkimizin Sırrı

ATV 2021-2022 Sezonu İkimizin Sırrı DizisiATV kanalında 2021-2022 sezonunda yayın hayatına başlayacak olan dizilerden ilki İkimizin Sırrı dizisidir. İkimizin Sırrı dizisinin yapımını ÜS Yapım üstlenirken yönetmenliğini ise Cem Akyoldaş yapmaktadır. Senaryosunu Özen Yula’nın kaleme almış olduğu aşk ve dram türünde olan İkimizin Sırrı dizisi başrol oyuncuları arasında ise Leyla Feray ve Araf Aydın’ı barındırıyor. İstanbul’da çekimleri yapılan İkimizin Sırrı dizisinin Temmuz ayından itibaren yayın hayatına başlaması beklenmektedir. Dram ve aşk konularını birleştirerek izleyicilere eşsiz bir keyif yaşatacak olan İkimizin Sırrı dizisi farklı konusu ile de izleyicilerin dikkatini çekiyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

ATV 2021-2022 Sezonu EDHOATV kanalında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi de 2021-2022 sezonunda yerini alacaktır. 7. sezonu ile karşımıza çıkacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6. sezonunu 199. bölümü ile noktalanmıştı. Senaryosunu Bahadır Özdener ve Berna Aruz’un kaleme almış olduğu aksiyon ve dram türünde olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi başrol oyuncuları arasında ise Oktay Kaynarca, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba gibi birbirinden başarılı bir isimleri barındırıyor. Ekim ayında 7. sezonu ile izleyici karşısına çıkacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 2021-2022 sezonunda da başarılı olması bekleniyor.

Kuruluş Osman

ATV 2021-2022 Sezonu Kuruluş OsmanKuruluş Osman diziside 2022-2023 sezonda ATV kanalında yeniden yerini alacaktır. 64. bölümü ile 2. sezonunu bitirmiş olan Kuruluş Osman dizisi 3. sezonunda da ATV kanalında seyircileri ile buluşacaktır. Tarihi kurgu, macera, drama ve aksiyon türünde bir dizi olan Kuruluş Osman dizisi başrol oyuncuları arasında Burak Özçivit, Erkan Avcı, Yıldız Çağrı Atiksoy, Özge Törer, Cüneyt Arkın ve Burak Çelik gibi birbirinden başarılı isimleri barındırmaktadır. Yönetmen koltuğunda Metin Günay’ın oturmuş olduğu Kuruluş Osman dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile 2021-2022 sezonunda daha ATV kanalına renk vermeye devam edecektir.

Kalp Yarası

ATV 2021-2022 Sezonu Kalp YarasıGeçtiğimiz haftalarda ATV kanalında yerini almaya başlamış olan Kalp Yarası dizisi de 2022-2023 sezonunda yine ATV kanalında yerini alacaktır. Oyuncu kadrosunda Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Nail Kırmızıgül, Rıza Akın, İnanç Konukçu, Yonca Şahinbaş, Burçin Abdullah ve Şenay Gürler gibi birbirinden başarılı isimleri barındıran ve yaz aylarına damgasını vuran Kalp Yarası dizisinin yeni sezonda da ATV kanalında yer alması ve izleyicilerin gönlünde taht kurması beklenmektedir. Dizi geçtiğimiz hafta 3. bölümü ile seyirci karşısına çıkmıştır. Bu hafta 4. bölümü ile izleyicileri ile buluşacak olan Kalp Yarası dizisi kısa süre içerisinde büyük bir izleyici kitlesine ulaşmıştır.

Kardeşlerim

ATV 2021-2022 Sezonu Kardeşlerim2021 yılında yayın hayatına başlamış olan Kardeşlerim dizisi de 2022-2023 sezonunda ATV’de yeniden yerini alacaktır. NGM Medya yapım imzalı Kardeşlerim dizisinin yönetmenliğini ise Serkan Birinci yapmaktadır. Senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme almış olduğu gençlik, dram ve aşk türünde bir dizi olan Kardeşlerim dizisi başrol oyuncuları arasında Halit Özgür Sarı, Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Ahu Yağtu ve Fadik Sevin Atasoy gibi birbirinden başarılı isimleri barındırmaktadır. Dizinin 1. Sezonu 18 bölümden meydana gelmiştir. Kısa bir sezon arası veren Kardeşlerim dizisi Eylül ayında yeniden ATV kanalında yerini almaya devam edecektir.

Bozkır Arslanı Celaleddin

2021-2022 Sezonu Bozkır Arslanı CelaleddinTürk ve Özbek ortak yapımı olan Bozkır Arslanı Celalettin dizisi tarih ve kurgu türünde bir dizi olurken, yönetmenliğini Metin Günay, Reza Himmeti ve Nurgissa Almurat’ın yapmakta. Oyuncu kadrosunda Emre Kıvılcım, Gülenay Kalkan, Cemal Hünal, Sezgin Erdemir, Ferhat Yılmaz ve Kaan Yalçın gibi birbirinden başarılı Türk oyuncuları barındıran Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinin oyuncu kadrosunda bazı Özbek oyuncular da yer almaktadır. Çekimleri İstanbul’da sürdürülen Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi de 2022-2023 sezonunda ATV kanalında seyirci karşısına çıkmaya devam edecek.

Bir Zamanlar Çukurova

2021-2022 Sezonu Bir Zamanlar Çukurova2022-2023 sezonunda 4. Sezonu ile seyirci karşısına çıkacak olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ilk bölümü ile izleyicilerin karşısına 13 Eylül 2018 tarihinde çıktı. İlk üç sezonu ile izleyicilerin gönlünde taht kuran Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrol oyunculuğunu ise Hilal Altınbilek, Furkan Palalı, Kerem Alışık ve Hülya Darcan birlikte üstlenmekte. 102. bölümü ile 3. sezonun noktalanmış olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin çekimleri ise Adana’da yapılmakta. Aşk, aksiyon ve dram türünde bir dizi olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi 4. sezonuyla da yeni sezonda ATV kanalında yerini almaya devam edecek.

2020 öncesi eski atv dizileri
listesi;
Sen Anlat Karadeniz
Kırgın Çiçekler
Karadayı
Kara Para Aşk
Tatar Ramazan
Kara Ekmek
Avrupa Yakası
Yahşi Cazibe
Maria ile Mustafa
Kardeş Payı
Ezel
Asmalı Konak

2022-2023 sezonda ATV’de yayınlanacak olan dizilerden sizlere bahsetmek istedik. Sizlerin de ATV kanalında yayınlanan diziler hakkındaki görüşlerinizi bekliyoruz. ATV kanalının dizileri hakkında neler düşünüyorsunuz? ATV kanalının dizilerini nasıl buluyorsunuz?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..